Opinie o RYBHAND S.J. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy RYBHAND S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie RYBHAND S.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RYBHAND S.J. w Polska

Lucyna

Firma Rybhand schodzi na psy. W firmie bronione są nieroby i obiboki a osoby, które najciężej pracują zarabiają najniższą krajową. Szefostwo nikogo nie docenia, żadnego słowa dziękuje, żadnego zapytania czy wszystko dobrze, najważniejsze żeby im było dobrze a pracownik się nie liczy i zawsze jest zmieszany z błotem. Tak samo kierownicy mają swoje pupilki i oni są najlepsi a jak coś jest źle zrobione to oni zawsze tłumaczyli dobrze. Nie polecam pracy w tej firmie na żadnych stanowisku!!!!

Ula Nowy wpis

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko asystentki ds. sieci handlowych. Firma wymaga od kandydata dyspozycyjności. Na czym miałaby ona polegać? Poza tym, oczekują również gotowości do kilkudniowych podróży służbowych. Jak często mają one miejsce? I w jakich rejonach się one odbywają? Dajcie znać, bo myślę nad aplikacją.

Ela Nowy wpis
@Ula

Przestań jakie podróże służbowe w tej firmie nie ma czegoś takiego. W tej firmie to możesz dostać (usunięte przez administratora) od szefa za to że nie umiesz czytać w jego myślach. Z tego co słyszałam to mają być zwolnienia i pozwy grupowe więc trzymaj się z tego od tej firmy kochana.

@Ela

Kogo mają zwalniać? Nawet osoby, które mają umowę o pracę na czas nieokreślony mają się czego obawiać? I o co chodzi z tymi pozwami grupowymi? Za co one?

Jakie są mocne strony pracodawcy RYBHAND S.J.?

Lucyna

Bartek

Pracowałem w tej firmie w 2012r. jako kierowca. Zaczynałem od kat.b. praca była w miarę poukładana choć czasem nerwowa (jak to w transporcie), na tamte czasy kasa nie była zła i zawsze na czas. W dziale handlowym wtedy P.Jola, Iza i taka starsza nerwowa kobietka chyba P. Renata, był też Dawid syn szefa. Rozeszliśmy się gdy przesiadłem się na kat.C bo nagle wynagrodzenie zaczęło być mniejsze niż na busie. Pamiętam jak Pan Trzcieliński osobiście przyjechał do mnie do domu porozmawiać i przekonać mnie, żebym został. Niestety nie dogadaliśmy sie już. Spędzony tam rok za fajerą ogólnie wspominam nie najgorzej, trzeba było szarpać jak wszędzie ale dość sympatyczne czasy biorąc pod uwagę, że było to 11lat temu i teraz pewnie jest już inaczej ????. Pozdrowionka dla firmy i szefostwa.

Franciszek
@Bartek

Czyli odszedłeś ze względów finansowych. Czemu obcięli ci wynagrodzenie jak zmieniłeś kategorie? Przecież na cięższym sprzęcie powinni więcej płacić. Tym sam zdecydowałeś o zmianie auta czy taka była potrzeba firmy żeby jeździć na kat. C?

Leszno

Czy rozmowa kwalifikacyjna do RYBHAND S.J. odbywa się w siedzibie firmy?

Artur

Jeśli praca w Jarocinie to tak :)

@Artur

A jest jakaś szansa na rozmowę zdalną i generalnie zdalną pracę? Wiem, że nie na każdym stanowisku jest to możliwe, ale widziałam, że firma szuka informatyka/logistyka, w ogłoszeniu nie podano, a jak pracujesz u nich, to może wiesz.

Byłam tam

Poszanowania pracownika brak totalny balagan brak jakiego kolwiek porozumienia na tle szefostwo pracownik to samo z działem handlowym siedzą i nic nie wiedzą masakra... Nikomu nie polecam pracy w której nie masz co liczyć na premierę pochwałę czy cokolwiek... (usunięte przez administratora)

MEMEJA
@Byłam tam

Dobrze, że zmieniłaś pracę bo już mieliśmy dość poprawiania po tobie tych wszystkich błędów, które robiłaś codziennie. Rybhand to bardzo ciekawa firma pod względem pracy, ponieważ można się cały czas czegoś uczyć i zdobywać doświadczenie na różnych płaszczyznach. Dogadać się można z wszystkimi a jeżeli ktoś chowa głowę w piasek i nie chce zdobywać doświadczenia i nowej wiedzy to już jego prywatny problem. (usunięte przez administratora)

Ktoś

Jak tam sezon ruszył

@Ktoś

Świąteczny sezon? No też się nad tym zastanawiam, zwłaszcza w kontekście zmiany pracy i tego, ile mogę tu dostać, jako pracownik działu handlowego? Orientujesz się też, czy dokładają jakąś dodatkową kasę na Święta?

Agnieszka

Jak wygląda praca na produkcji ile jest zmian, jakie czynności wykonuje pracownik?

Wredna Pani
@Agnieszka

Agnieszka weź się do roboty a nie głupoty wypisujesz może zaczniesz się w końcu uczyć i przestaniesz robić błędy!!!

@Wredna Pani

Jakie błędny miała Pani tutaj na myśli, bo chyba nie bardzo rozumiem? to było tylko pytanie...

Nie polecam pracy w tej firmie wyzysk w biały dzień

@Marcin

Co masz na myśli pisząc wyzysk w biały dzień??? Rozwiń proszę swoją wypowiedź!!!

@Kasia

Czy fakt, że jej nie rozwinął po takim czasie pozwala stwierdzić, że wciskał po prostu kit? Orientowałaś się w tym temacie też w innych źródłach może?

Wiola

Bardzo się cieszę, że los dał mi szansę na pracę w tej firmie! Atmosfera jest fantastyczna, od samego początku rekrutacji czułam się zaopiekowana i doinformowana o każdym etapie zarówno rekrutacji, jak później wdrożenia i rozpoczęcia pracy. Trafiłam do fantastycznego zespołu pod wodzą świetnego mentora, który chętnie dzieli się swoją wiedzą. Przychodzę do pracy z uśmiechem na twarzy i mam nadzieję, że to się nie zmieni wraz ze stażem pracy!

Izabela
@Wiola

Dziwne że nagle dzień po dniu pojawiają się takie piękne komentarze.... los zesłał mi z nieba tę firmę.... koń by się uśmiał. Kto w to wierzy? :D

Dżon

Powiem krótko jeszcze raz mi się nie będzie zgadzała wypłata i odchodzę - to jest śmiech na sali co oni tam robią - cyrk - albo liczyć nie umieją albo specjalnie tak robią i liczą że człowiek papy nie otworzy. Akurat w moim zawodzie praca na mnie czeka.

@Dżon

A ile placa netto?

Izabela
@Seba

Ejjj ale popatrz kiedy on pisał ten komentarz... w 2014 roku! To przecież prawie 8 lat temu. Może dalej tam pracuje to by odpisał ile teraz płacą.

Mark

W firmie Rybhand pracuje mi się bardzo dobrze. Pracuję zawsze na pierwszej zmianie. Szefostwo miłe. Ze wszystkim idzie się dogadać. Mili ludzie tam pracują. Pozdrawiam ekipę :)

macijas

Zastanawiam się nad złożeniem papierów do Rybhandu na kierowce kat B, C - tylko mam pytanie bo obserwuję ofertę pracy od ponad miesiąca lub więcej - czy tam naprawdę nikt nie chce przyjść do pracy, bo to trochę dziwna sytuacja żeby nie poszukali kierowcy na B,C przez tyle czasu, powie mi ktoś prawdę czy tam faktycznie jest niezdrowa atmosfera czy też zarobić pieniędzy nie idzie? słyszałem od znajomego magazyniera że samochody dostawcze są zaniedbane, że kierowcy zgłaszają usterki a kierownictwo ma wyj...e, że tak brzydko powiem - może o to chodzi, że nikt nie chce pracować na złomach? niech ktoś napisze jak tam faktycznie jest. Obecnie pracuję na busach do 3.5t. ale chciał bym troche na większych polatać głownie na C

@macijas

A ile wyplata netto!?

szczeciniak

DZIAŁ KADR RYBHANDU NA OLX - Szukam pracy i widzę że szukają ludzi w szczecinie do pracy w jarocinie oferując zakwaterowanie? Jakie warunki oferują powie ktoś bo nie pojadę tyle km. żeby zapytać!? No i czemu tak daleko szukają ludzi - w okolicy jarocina nie ma bezrobocia czy naprawdę nikt tam nie chce pracować? O co chodzi niech ktoś powie...

@szczeciniak

Tak, najprawdopodobniej opinia miejscowa im juz nie sluzy. Ogloszenia na OLX daje Dawdi, syn wlasciciela. Ogloszenia wisza non stop, bo taka maja rotacje. Sa to moje obserwacje, bo nie wierze,ze od pol roku nie znajduja rak do pracy na podstawowe stanowiska dla bialych murzynow.

@Michał

A jakie zarobki? Dalo sie tam cos moze zarobic?

Sklep targowisko

Byłam dzisiaj na zakupach w sklepie Rybhand na targowisku w Jarocinie. Kiedy weszłam to myślałam, że zemdleję z powodu smrodu! W sklepie rybnym powinno pachnieć świeżymi rybami a nie mieszanką starych ryb z miesiąca wymieszanych z moczem kota. Zakupy uważam za nieudane, ponieważ nie byłam w stanie nic tam kupić z powodu smrodu. Proszę o wyeliminowanie takich niezgodności bo moja noga nigdy więcej nie zawita w tym sklepie!

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w RYBHAND S.J.?

...

Tam nie ma awansu. Ludzie przychodzą na parę miesięcy po czym szukają możliwości ucieczki. Nie wiem jak płacą ale miałem doczynienia z naprawdę rzeszą wykończonych nerwowo ludzi, którzy co dzień dowiadywali się że są beznadziejni. Najciekawsza w tym wszystkim jest zaś radość na twarzy szefa gdy nazywa swoich pracowników od kur*w i (usunięte przez administratora) - autentyk.

Ktoś
@...

Jakiego szefa masz na myśli? W tej firmie jest więcej szefów niż pracowników, więc dlatego pytam bo każdy jest inny.

Hanna
@Ktoś

No tak - oby @... doprecyzował, o jakiego szefa mu chodzi konkretnie. A tymczasem @Ktoś, bardzo ciekawi mnie to, jak na chwilę obecną kształtuje się poziom wynagrodzenia w firmie RYBHAND. Czy oprócz "gołej" pensji macie jakieś dodatki, premie, itd.?

Jan

Najlepszym przykładem tego jak traktują tam pracownika jest odejście dyrektora handlowego po 25 latach pracy. Nikt nie próbował nic zrobić a kobietka odwaliła tam kawał dobrej roboty. Na odchodne nawet nie usłyszała dziękuję. Brak szacunku do ludzi i liczy się tylko kasa żeby było z czego ładować w hotel nad morzem i żeby dzieci miały cieplutko.

@Jan

Jola fajna kobietka konkretna, zorganizowana szkoda że została tak potraktowana. Ale teraz to ma raj na ziemi nowe życie, na które zasłużyła ciężką pracą w Rybhandzie.

@Jan

Jolka to fajna babka była konkretna, zorganizowana czy do pogadanek. Szkoda że została tak potraktowana bo dawała z siebie maksimum ale za to teraz ma raj na ziemi. Amen Pozdrowienia dla Jolki naszej dyrektorki

koronawirus

Nie polecam pracy w tej firmie nikomu na żadnym stanowisku! Firma nie umie nikogo docenić, doceniane są tutaj tylko obiboki, które chodzą cały dzień po firmie i nic nie robią a normalni pracownicy (usunięte przez administratora) za najniższą. Firma ma wiecznie jakieś wymówki, że jest to spowodowane pandemią a najlepsi pracownicy co byli to wszyscy poodchodzili bo każdy ma dość takiego traktowania.

klientka

Byłam ostatnio na zakupach w hali targowej od razu zauważyłam, że nikogo nie ma w sklepie. Przez 40 min byłam w pobliżu sklepu natomiast i tak przez ten czas nikogo nie było. Postanowiłam, że sama zrobię jakiś małe zakupy pomimo tego, że nikogo tam nie ma. Panie ekspedientki zrobiły na mnie bardzo złe wrażenie, nic nie umiały doradzić, ale najlepsze jest to, że nawet nie wiedziały jaki mają asortyment w sklepie. - Kompletna kpina!!!-. Nigdy więcej nie zrobię żadnych zakupów w sklepie Rybhand pomimo tego podziwiam pracodawcę, że stać go na utrzymanie dwóch pracowników, którzy nie mają podstaw wiedzy na temat asortymentu, który jest w sklepie. Brak profesjonalizmu, brak dyscypliny, brak szacunku wobec klienta.

Jolcia

Oddanie firmy młodemu to błąd stary szef pracował na renomę firmy a młody i jego żona niszczą to nie wspomnę o toksycznej Ewie której już dawno tam nie powinno być .Szkoda ze firma upada towaru nie maja kiedyś nie było problemu , to ze współpracują z selgrosem to tylko w grudniu a o indywidualnych klientach kompletnie zapomnieli a tak nie powinno być bo ta firma budowała się na klientach z mniejszych sklepów a teraz tych małych maja w(usunięte przez administratora)już nie wspomnę ze nikt tam nie jest wiarygodny

Zostaw merytoryczną opinię o RYBHAND S.J. - Polska

• Jak się pracuje w RYBHAND S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy RYBHAND S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RYBHAND S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RYBHAND S.J.?

Kandydaci do pracy w RYBHAND S.J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RYBHAND S.J.