ARCHIMEDES S.A.

Wrocław

Opinie o ARCHIMEDES S.A.

admin 2015-06-13 21:15:21
Mieliście styczność z firmą ARCHIMEDES S.A. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.
ygtr 2016-04-27 21:17:23
hej hej w firmie widdze ze teraz prowadza rekrutacje na stanowsiko automatyka w Toruniu oferuja umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, stanowisko pełne wyzwań, profesjonalne szkolenia..
wnw 2016-10-28 06:47:18
Jeśli chodzi o wrocławski Archimedes to powiem tak: przepracowałem tam kilka lat jako operator CNC, pełna komuna, czas się tam zatrzymał, ale z racji tego że operatorzy musieli sami pisać programy, można się było wiele nauczyć. Potem nastąpiła prywatyzacja, nowy właściciel obiecał rozwój... i założyli w środku kamery żeby czasem nikt na krześle nie usiadł, zakręcili ciepłą wodę w WC, zaczęli zamawia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] we narzędzia ze swojej drugiej firmy w Jeleniej Górze, zabrali premie, jak ktoś był w ciągu roku na l4 (tydzień) to na święta nic nie dostał, za wszelkie awarie winili operatorów, przykręcenie śruby i zero szkoleń pracowników to wg nowych panów przepis na sukces. Podsumowując: odszedłem z tego bagienka z dużą wiedzą i doświadczeniem (nabyte zanim pojawili się nowi właściciele) do branży lotniczej, gdzie nie chwaląc się od razu zauważono że coś potrafię, a tam pozostało dno, dno, dno i trzy metry mułu. Podobno się pogorszyło i nowy prezes traktuje ludzi jak śmieci grożąc że wszystkich zwolni, nowym operatorom proponują 2500 brutto podobno, wymagają pisania programów, pracy w godzinach nadliczbowych i podpisania lojalki na 3 lata. Jak ktoś jest masochistą to niech się zgłosi, dla mnie to jest jedna wielka kpina a nie firma a ludzie którzy tym rządzą nie mają żadnego szacunku dla pracowników.
Jedno bagno 2016-11-03 18:10:51
Admin byłem pracownikiem firmy Kolster z Olsztyna, której prezesem jest ten sam człowiek. Czytając Twoją opinię o wrocławskiej firmie czułem się jakbym czytał o olsztyńskiej. Zrobił tu to samo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ten człowiek jest pasożytem, który żeruje na swoich pracownikach i zapewne doprowadzi do upadku tych firm. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o ARCHIMEDES S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARCHIMEDES S.A.