ATC

Poznań

Opinie o ATC

anonim 2009-05-16 19:57
Słowa kojarzące się z ATC (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):beznadziejna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . minimalnie
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... okropna, ludzie wredni.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? w ogóle!!!
Najbardziej podobało mi się w ATC:nic
Najbardziej nie podobało mi się w ATC: wszystko!
dodam od siebie 2013-04-25 16:31
Zgadzam się z przedmówcą ..... po dacie wpisu widac że nic się w tej firmie z biegiem lat nie zmienia ... jakośc szkoleń niska ... dbałośc o pracowników którzy są wizytówką firmy ..... brak ..... dziw bierze że taka firma wogóle funkcjonuje i to tylko dzięki wparciu UNI .... tam zarabia tylko prezes a do prowadzenia firmy wystarcza mu jego teczka reszta jest na pokaz
świadomy 2014-01-15 00:38
raczej tylko umowa śmieciowa za stawkę godzinową w granicach 12zł/brutto i trzeba mocno pilnować czy są odprowadzane wszystkie świadczenia jak NFZ i ZUS
xxx 2016-05-15 17:49
jaka stabilność? jesteś potrzebna/-y to pracujesz. Nie znasz dnia ani godziny kiedy już cię nie ma- żadnych skrupułów.
xxx 2016-05-15 17:52
No i nie rozbawiajcie mnie systemem rekrutacji.
hghj 2016-05-21 22:38
@xxx to powiedz co z ta rekrutacją jest nie tak, albo inaczej jaki faktycznie jest jej system? Pytam, bo chce aplikowac na stanowisko samodzielnej księgowej do Zielonej Góry. Ale z waszych opinii wynika że jednak chyba nie warto jak czytam te opinie.
paula 1245 2017-06-16 13:51
Witam,w tej firmie nikt nie szanuje pracownikow na ktorych to opiera sie firma.bo bez pracownikow ani pan wielki prezes ani pan wielki kierownik z kuźniczej z wrocławia(,który okrada restauracje z produktów,a za jego złodziejstwa płacą pracownicy) nie mieliby pracy ani kim rządzić.za prace w swieta dodatkow juz nie ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wyzyskiwacze.coraz gorsze warunki pracy.ostatnio zatrudniają śmieci tj.np.na kuźniczej zatrudnili jakiegoś żałosnego araba.jak tak dalej będą robić to żałosny będzie ich koniec.każdy normalny pracownik ucieknie stamtąd.Ciekawi mnie czy pan prezes nie wie co wyprawiaja jego kierownicy????czy nie chce wiedzieć??
Zostaw swoją opinię o ATC - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATC