ATC

Poznań

Opinie o ATC

anonim 2009-05-16 19:57
Słowa kojarzące się z ATC (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):beznadziejna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . minimalnie
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... okropna, ludzie wredni.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? w ogóle!!!
Najbardziej podobało mi się w ATC:nic
Najbardziej nie podobało mi się w ATC: wszystko!
dodam od siebie 2013-04-25 16:31
Zgadzam się z przedmówcą ..... po dacie wpisu widac że nic się w tej firmie z biegiem lat nie zmienia ... jakośc szkoleń niska ... dbałośc o pracowników którzy są wizytówką firmy ..... brak ..... dziw bierze że taka firma wogóle funkcjonuje i to tylko dzięki wparciu UNI .... tam zarabia tylko prezes a do prowadzenia firmy wystarcza mu jego teczka reszta jest na pokaz
świadomy 2014-01-15 00:38
raczej tylko umowa śmieciowa za stawkę godzinową w granicach 12zł/brutto i trzeba mocno pilnować czy są odprowadzane wszystkie świadczenia jak NFZ i ZUS
xxx 2016-05-15 17:49
jaka stabilność? jesteś potrzebna/-y to pracujesz. Nie znasz dnia ani godziny kiedy już cię nie ma- żadnych skrupułów.
xxx 2016-05-15 17:52
No i nie rozbawiajcie mnie systemem rekrutacji.
hghj 2016-05-21 22:38
@xxx to powiedz co z ta rekrutacją jest nie tak, albo inaczej jaki faktycznie jest jej system? Pytam, bo chce aplikowac na stanowisko samodzielnej księgowej do Zielonej Góry. Ale z waszych opinii wynika że jednak chyba nie warto jak czytam te opinie.
Edyta 2017-09-06 19:15
@paula 1245, myślę, że obrażanie obcokrajowców nie jest na poziomie. To raczej plus, że firma daje zatrudnienie ludziom obcego pochodzenia, sądzę, że negatywnie będzie odbierać się jednak Twoje uwagi dotyczące tolerancji. Jednak forum jest po to stworzone by wypowiadać się w kwestiach zatrudnień i warunków jakie panują w firmie. Obecnie poszukiwani są agenci celni.
Zostaw swoją opinię o ATC - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATC