Opinie o Fototronik w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fototronik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fototronik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fototronik w Warszawa

cśśś Nowy wpis

A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna u nich? W konu wiem, że potrafią zadbac o dwuskladnikowe zarobki, a skoro premia się normale trafia, to nic dziwnego że są teraz tak popularni na rynku. Wiedza jak zadbać o pracowników i o ich stabilne zatrudnienie.

Krakowiak Nowy wpis

Nie polecam i nigdy tam już naprawiał nie będę, nie dość ze oddali niekompletny sprzęt i to po kilku tyg stwierdzając, że nie da się naprawić, to oddali go bardziej uszkodzony niż otrzymali, niechlujnie zapakowali paczkę co naraziło mój sprzęt na uszkodzenie w transporcie (oberwał się mikrofon w transporcie). Straciłem tylko czas i kasę za przesyłkę kurierem. Ten serwis nie szanuje klienta, jego czasu i sprzętu. Nie wiem, może to zależy na jakiego serwisanta się trafi może ja źle trafiłem i teraz moja prywatna opinia na cały serwis idzie ale to juz ich problem aby dobierali odpowiednich ludzi.

:P Nowy wpis

Ta, najlepszy w z najlepszych - w chwaleniu się :P

jurek

firma jak najbardziej profesjonalna i z długoletnia tradycja, napewno warto skorzytac z ich usług,

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fototronik? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
japon

tak, jak najbardziej akurat w tej kwestii nic się nie zmieniło, także jeśli posiadasz odpowiednie dla pracodawcy kwalifikacje to śmiało atakuj te robotę. Znam kolegę który tam pracuje i jakoś specjalnie na swój los nie narzeka. Chyba ciężko o lepsze miejsce akurat do takiej pracy naprawda i serwis aparatów

Klaudiusz

profesjonalna obsługa, krótki termin realizacji, sprzet jak nowy , polecam

Naprawiałem u nich aparat oraz lampę.Naprawy przebiegły bez większych problemów,i trochę zaoszczędziłem w porównaniu do Żytniej :)

kamil

szybki bezpłatny kosztorys, szybki kontakt, miła obsługa i wie o czym mówi, punkt otwarty w sobotę, polecam zakład

ble

co potrafią robić najlepiej? POLECAĆ SIĘ !!!!

Marzenna

szybka i profesjonalna obsługa, aparat naprawiony i wyczyszczony mega szybko , polecam

Dario

uratowali mi obiektyw sigmy, polecam

Mariusz

szybki kosztorys, szybka naprawa, sprzęt działa jak należy, nic tylko polecać

szybki i rzetelny serwis, pomogli mi w podbramkowej sytuacji przed wyjazdem z kamerą, polecam

Emilia

rewelacyjna firma, naprawiają sprzęt bardzo szybko i w uczciwych cenach

a ja jestem obecnym pracownikiem Fototronik'a. Bardzo ciekawe, że jako niby były pracownik nie znasz kompletnie firmy. Ani nazwy bo to wcale nie Foto tronik tylko Fototronik ani kierownika, bo to nie kierownik ale kierowniczka hehe. Tylko tak dalej nieuczciwa konkurencjo ;)

Jarosław

świetna firma, ludzkie podejście do klienta, szybka naprawa

Dawid

żenująca zemsta ....

Klaudia

moja opinia o tym serwisie jest bardzo dobra, miła obsługa, szybka realizacja usługi, przystępna cena,

Znany w temacie

Uwaga dla wszystkich!!! Jestem byłym pracownikiem firmy Foto tronik. Panuje tu zasada: Zdzierać z Klienta ile się da. Im droższy sprzęt tym wyższa cena. Kierownik sam się wychwala, że pisze opinie w internecie sobie i innym serwisom !!!

technik od kamer Nowy wpis
@Znany w temacie

to prawda , też tam pracowałem... , ale podobno teraz spore zmiany tam zaszły :)

Mariusz

rewelacyjny serwis, szybka naprawa, przystępne ceny

Zostaw merytoryczną opinię o Fototronik - Warszawa

Fototronik
3.6/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Żurawia 32/34
    00-515 Warszawa
  • NIP: 1132190038 REGON: 141648364

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042