"BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna

Wrocław

Opinie o "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna

abc 2014-03-22 20:24:03
unikać jak ognia, jak masz nóż na gardle to bierz tam pracę, ale jeśli już masz to się nie zatruniaj
pracownik 2015-09-04 22:59:05
Witam pracuję w tej firmie jako pm jest super nie ścigają tzn. nie ma żadnych gps-ów w autach, nagłych wizyt szefa i jakiś innych chorych akcji . Wypłata na czas .
Ja polecam mała grupa przedstawicieli wszyscy sie znają .
JEST OK
Misiaczek** 2016-06-05 08:58:23
Witam wszystkich opiniujących:
Fakty firma polska, ponad 70 lat na rynku, leki mają jakość światową, firma zlokalizowana w naszym regionie, miejsc pracy utrzymanych ok. 250, pensja na czas i kwotowo dobra jak na warunki krajowe, pracownicy to fachowcy z doświadczeniem, BIOMED-LUBLIN był jest i zawsze będzie. Taka prawda - pozdrawiam niedowiarków i negatywnie opiniujących (stary zarząd Wam płaci za te wpisy, bo żal, ze firmy hochsztaplerom nie sprzedali).
Henio45 2016-06-05 09:09:21
Zupełna niewiedza - firma bardzo dobrze się rozwija, pracownicy są dobrze wykwalifikowani. Skończenie studiów - nie oznacza, że przychodząc do firmy otrzymasz od razu stanowisko - na nie trzeba zapracować. Więcej pokory do życia i nie obrażaj uczciwie pracujących w BIOMED LUBLIN. Pozdrawiam
Aadamus 2016-06-07 18:35:00
Ja też mam bardzo dobre zdanie o firmie, leki są bardzo dobrej jakości.
Zostaw swoją opinię o "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna