Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Byly

Moja opinia brak słów jak jesteś gospodarzem to idź pracuj za 20 zl brutto ???????????????? (usunięte przez administratora)

frik

na pracuj.pl piszą żeby wysyłać cv wraz z oczekiwaniami finansowymi. myślicie że biorą to w ogóle pod uwagę żeby ponegocjować stawki?

flap
@frik

coraz częściej taki zapisek dodają firmy, żeby w ogóle poznać jaka kasa kogoś interesuje

Kontrowersyjny
@frik

Możliwe. Ale jak walniesz jakąś stawką, która nie jest w ogóle realna, to jest szansa, że odrzucą w ogóle aplikację, bo przykładowo pomyślą, że taki zakres jaki podałeś nie mieści się w zakresie negocjacji. Myślę, że to tez zależy od stanowiska, od twojego doświadczenia itd. Jak zielony jesteś, to raczej nie ma co negocjować na początku, tylko bierze się co dają.

gon
@frik

no jest to możliwe, jak masz jakieś specjalne atuty to warto negocjować, napisz tyle ile byś chciał bez jakiegoś zaniżania specjalnie żeby się przypodobać bo to bezsensu moim zdaniem

gon
@Kontrowersyjny

no to wiadomo że jak ktoś jest zielony to raczej nie ma co gadać, ale moim zdaniem jak się ma jakieś wartościowe doświadczenie to coś tam można zawsze zagadać, nie wiem jak tu jest jeszcze

Jak wygląda praca w Fortaco JL Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Rav4

Ciężko Zebrać to wszystko w jakieś krótkie streszczenie tu trzeba by było zbiór killu tomów napisać a w największym skrócie to napisał bym tak, " ile razy chodzi pan do cyrku? A) raz w roku B) dwa razy w roku, a może C) od poniedziałku do piątku" pozdrawiam

Wojciech
@Rav4

No to którą odpowiedź byś wybrał i skąd takie porównanie Ci przyszło na myśl? Prosiłbym o jakieś konkretne informacje i nakreślenie czemu takie rzeczy piszesz.

Rav4
@Wojciech

Jak większość wybrałbym "C" Przyjdź i zobaczysz sam skąd to porównanie pozdro

spako

ktoś ze spawaczy się tu udziela?? podacie godziny pracy? atmosfera w miare?

spako
@spako

w jakim wieku ludzie? jest przestrzał wiekowy czy sami doświadczeni i z dłuższym stażem są?

iks
@spako

a ty jakie doświadczenie masz, co?

iks
@spako

ja bym do przyuczenia się zatrudnił ale wymagają tu 2 lata doświadczenia więc chyba po robocie.. bo bez doświadczenia nie potrzebują tu??

frik
@iks

a widzisz gdzieś takie ogłoszenie? jak nie to nie proste.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Dżon

Pomyślałem że pomogę więc wymyśliłem hasło reklamowe żeby zachęcić do przyjścia nowych pracowników oczywiście jest jak najbardziej na czasie. " POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW Z DUŻYM POCZUCIEM HUMORU DO PRACY ZA ŚMIESZNE PIENIĄDZE"

@Dżon

takżeś wymyślił, że to hasło hula po internecie od dziesięcioleci, a i poza nim pewnie i dłużej. Minus za brak kreatywności.

chłopie, aleś se nagadał. jak ja facetem jestem i to fizolem, ale dobra myśl se co chcesz. ale rozumiem, że muszę być z biura, żeby mnie takie hasełka nie bawiły...nie no pozdro za logike

arek

hej, specjalista planowania produkcji - jakie macie godziny pracy? wymagają dużego doświadczenia?

praco33
@arek

z doświadczeniem jest tak, że im więcej, tym lepiej, ale jak ogarniasz temat to warto próbować

Katarzyna
@praco33

i na stawkę też to bardzo pozytywnie wpływa czy raczej jest tu sztywny zakres, który trudno przekroczyć? jeśli tak to jaki?

praco33
@Katarzyna

ja nie jestem od ustalania stawek, więc ci nie powiem

fiwa
@Katarzyna

na rekrutacji powinni podać konkrety

@fiwa

nie tyle powinni, co podadzą.

Planista

Witam, widzę, że znowu pojawiła się oferta pracy na stanowisko Specjalista planowania produkcji. Czy ktoś mógłbym podzielić się opinią na temat pracy na tym stanowisku w Fortaco?

Technolodżii
@Planista

Każdy inteligentny i szanujący się fachowiec sam powinien wyciągnąć wnioski z ogłoszeń które pojawiają się często na to samo stanowisko że pewnie na 100% coś jest tam nie tak skoro tak często rekrutacja pojawia się na to samo stanowisko

Zorientowany
@Technolodżii

(usunięte przez administratora) Czepia się najmniejszych szczegółów i nie dopuszcza jak ktoś chce zrobić cokolwiek inaczej niż jemu się wydaje bo wtedy od razu robi aferę. Ludzie czują się zaszczuci. Najlepiej nie myśleć tylko ślepo wykonywać polecenia kierownika wtedy ma się względny spokój. Zarobki również nie powalają a wymagania kosmiczne.

Baca

kiedy można odebrać paczki dla dzieci?

nano
@Baca

mam nadzieje że odebraliście Baco

Spawacz112

Czty tutaj są dobre zarobki?

numerouno

mysle ze predzej sie tutaj dowie jednak o to co pyta

nano
@Spawacz112

zalezy od osoby, dla mnie git

elos

ile trwa przerwa dla pracowników fizycznych, ktoś powie? jest 15 minut zwykłe?

Niepalmmarcin

Przerwę to mają technolodzy na papierosa i hindusi. A Polacy tam pracujący za nich sprzątają i poprawiają bo im góra tak każe, za karę.

Dżentelmen
@Niepalmmarcin

No i lalunie udzielające się na forum mają przerwę…

Ten zakład jest super a szczególnie wydział Hitachi, tak polacy na tym dziale kochają swoją pracę że pracują w soboty na trzy zmiany i tak samo w niedziele na trzy zmiany, i chwała im za to tak trzymajcie dalej, ku chwale FORTACO JANÓW LUBELSKI bo bez was ten zakład by już padł. Całujcie dalej (usunięte przez administratora)kierownictwa.

mikołaj

na facebooku widziałem, że macie tu paczki na mikołaja, rozumiem, że to dla dzieciaków? co tam było w środku? same słodycze?

mikołaj
@mikołaj

a dostajecie coś jeszcze od firmy z okazji świąt? planuje się tu zatrudnić i chciałbym wiedzieć jak to u was wygląda, bo w mojej poprzedniej firmie to nic takiego nie było..

mixtape
@mikołaj

chyba sie juz nie zalapiesz.. na jakim etapie rekrutacji jestes?

taco

kiedy to spotkanie świąteczne?

bell
@taco

jak przyjdziesz do pracy, pozdrawiam

Były

Nie rozumiem czasem narracji na tym forum. Ale w sumie nie muszę wszystkiego rozumieć, więc trudno. Ale się wypowiem, bo mam do tego prawo i opiszę jak to ze mną było w przypadku Fortaco. Przyjąłem się dłuższy czas temu, trochę z przypadku, bo rozsyłałem cv gdzie się da, a firmy za bardzo wcześniej nie znałem. No i okazało się, że się dostałem i tak oto przepracowałem tutaj prawie 3 lata. Ogólnie sama praca w porządku. Firma też ok, chociaż jakieś niedociągnięcia wiadomo się znajdą, idealnie nie było. Ale ja tam dobrze wspominam tę robotę. Oczywiście, że też czasem narzekałem, no umówmy się, kto tego nie robi. Zwolniłem się sam, z własnej woli, bo po prostu otwarła się przede mną taka perspektywa, której nie mogłem olać, nieważne w jak dobrej firmie bym nie pracował. Co nie zmienia faktu, że doceniam moje poprzednie doświadczenia i w ogólnym rozrachunku byłem całkiem zadowolony. I nie, nie jestem panią z biura, to daję od razu znać, zanim się takie zarzuty pojawią, bo na tym forum to różnie z tym bywa. Pozdro dla wszystkich

kolo
@Były

Pozdro też, dawno odszedłeś? myślisz że coś sie zmieniło od tego czasu, że ludzie teraz tutaj tak wypisują?

yhm
@Były

a na jakim stanowisku byłeś?

dzięki
@Były

dzięki za opinię, zastanawiam się czy nie wysłać cv do nich, a ogólnie jeśli chodzi o atmosferę, ekipę jak oceniasz?

Były

To ciekawe niby na jakiej podstawie. Bo jak ktoś nie ciśnie po firmie to od razu z biura? Poza tym czyjego ja wizerunku niby bronie? Gdzie ja cokolwiek o dyrekcji napisałem, a tym bardziej broniłem? Napisałem o moim doświadczeniu w robocie i tyle. Ale myśl sobie co chcesz, droga wolna.

baca

komu by się chciało poświęcać czas to żeby reagować na frustracje wywaloną w internecie... umówmy się jak są problemy to się idzie to zgłosić i rozwiązać a nie wpisuje tutaj...

rataj
@Były

a duze mialem doswiadczenie na papierze przed rekrturacja?

Ciekawy

Witam chciałbym się dowiedzieć jak to jest z nockami czy jak przyniosę zaświadczenie że nie mogę pracować na noc to będę mógł chodzić w soboty i zostawać na nad godziny bo kiedyś tak chyba było?

Janowiak
@Ciekawy

To zależy jak blisko będziesz przełożonego to wtedy będziesz chodził jak tylko będziesz chciał

torro
@Ciekawy

od lekarza takie zaswiadczenie czy jak?

kolysek

Ja robie jako spawacz i wiem ze i praca jest do obsadzenia i można zarobić

Edyta
@kolysek

Super! Ile konkretnie można zarobić w miesiącu? Dasz znać? Znajomy akurat szuka pracy? Są jakieś premie, dodatki?

kandydat
@Edyta

dziś chyba wpadła oferta na spawacz-ślusarz, tam mają trochę opisane o to co pytasz, na: praca(kropka)pl widziałem, wstawiłbym linka ale i tak by usuneli wiec zobacz sobie

dam
@Edyta

Edyto, niestety ale nikt się tutaj taką informacją nie podzieli, mało kto chce rozmawiać o zarobkach.... radzę na rekrutacji dopytać

czlowiekorkiestra
@Edyta

Nie od dzisiaj wiadomo, że spawacze śpią na pieniądzach...nie wiesz tego?

edec
@czlowiekorkiestra

złoty interes, nic ino fach zmieniać

@czlowiekorkiestra

Serio tak dobrze płacą na stanowisku spawacza? Ile dokładnie? Bo jak z 5 na rękę chociaż dają dla juniora to już można coś z tym zrobić.

Seba
@Marek

Dla juniora to najniższa krajowa.

torro
@kolysek

Spawacz to jest dobra fucha

Lider

Piszę z zapytaniem dlaczego jeszcze lider z Wosu T-S jeszcze jest liderem lub pracownikiem skoro przez 8 godzin pracy 5 dni w tygodniu siedzi w maszynie "na której nie pracuje " w telefonie i pali papierosy. Może derekcjia zezwoli każdemu pracownikowi przesiedzieć całą zmianę.(usunięte przez administratora)

Lider

Zalecam wrócić do czasów szkoły i pod szkolić się w czytaniu ze zrozumieniem . Bo nie Mogę Cię zrozumieć do czego napisałeś tą odpowiedz skoro Ja nie wspomniałem o jakichkolwiek pieniądzach i zarobkach?

Linijka
@Lider

To raczej powinieneś iść do przedszkola bo na tym etapie tylko się skarżyło jeden na drugiego a w dorosłym wieku to jeśli chodzi twój wpis to wychodzi na to że nie masz w ogóle szkoły bo takie sprawy załatwia się w całkiem inny sposób np. ze swoim przełożonym albo z jego a nie pisze się na forum które jest do oceniania pracodawcy a nie donoszenia na kolegów w dodatku kiedy jedzie się jeszcze na tym samym wózku a jak ktoś pisze takie rzeczy to pewnie kosztem drugiego chce odnieść jakieś korzyści dla siebie i po co pisać anonimowo jak i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi jak i z jednej i z drugiej strony nie masz szacunku dla innych to chociaż szanuj sam siebie pozrdo

kobieta

pracują tu jakieś kobiety na zdjęciu widziałam, ale firma wydaje się dość męska i nie wiem czy się rekrutować na kierownika logistyki.... nie chce byc osamotniona

@kobieta

jak wygląda kwestia benefitów??

bella
@kobieta

dużo dodatków dla dzieciaków, dopłaty do dojazdów, wsparcie do wypoczynku i spotu

@bella

o fajnie rozumiem że są to też jakieś spotkania pikniki integracyjne z dziećmi? nie ukrywam nie dawno się przeprowadziliśmy i chciałam żeby młodemu jakieś grono kolegów i koleżanek w nowym miejscu się zrobiło

Kejs

Na fb widziałem, że wrzucili jakąś ankietę Pulse Servey. Ona jest skierowana do pracowników, czy jak?

Kejs
@Kejs

Bardziej z ciekawości pytam, czemu ona właściwie służy, czy to dla pracowników, czy klientów raczej

chybik
@Kejs

no na to wygląda, że do pracowników

chybik
@Kejs

trochę odbiegając od tematu, mam pytanie, bo przeglądając właśnie ich fb, trafiłem na różne relacje z wydarzeń sportowych i charytatywnych, w sumie wy macie jakieś swoje drużyny czy sportowe zrzeszenia? jak to wygląda?

rotes

przerwa w pracy jest płatna? i ile trwa? jest jedna czy dwie?

kreus
@rotes

masz 45-minutową płatną przerwę

Edyta
@kreus

No o spoko. A na 8 h czy na ile?

kreus

na 8h

mos
@kreus

i to jest jako jedna przerwa? Czy podzielone?

walor
@kreus

dotyczy to też pracowników produkcji?

kociolek

uuu to niezle, bo w niektorych miejscach to 15 min i to z wielka łaską

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 165.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.