POLONTEX

Częstochowa

Opinie o POLONTEX

anonim 2009-01-21 20:33:18
Słowa kojarzące się z POLONTEX (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .średnia.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są pracowici.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?adekwatną do siły nakładczej
Najbardziej podobało mi się w POLONTEX:
Najbardziej nie podobało mi się w POLONTEX:
anonim 2010-05-17 18:02:31
Je��li macie cho�� troche ambicji NIE IDZCIE TAM DO PRACY!!!!!!!
Konfucjusz 2014-12-23 02:06:39
Polontex wspomnicie me słowa 3,4 lata i ..........Coraz gorzej ,pracuje się na 0.75 etatu takie umowy.Jakość towarów sami oceńcie(dobrze że istnieje konkurencja).Dobrze że zmienia siĘ 25 grudnia nowa zasada reklamacji
ex pracownica 2015-01-23 10:19:59
Ciężko i smutno tam było. Nawet na wyższych stanowiskach. Dobrze żyją Ci co mają chody u prezesa lub u dyrektorów, reszta to tania siła robocza. Wyzysk, mobbing to codzienność, do tego klimat jak z amerykańskich filmach o nastolatkach, koła wzajemnej adoracji, grupy i podgrupy. Natomiast, że w większości pracują baby, a z nimi jakoś trzeba się ułożyć, jest tym ciężej i jest to powód powstawania grupek. W działach dostawczych, handlu zagranicznego, uszlachetniania, znacznie lepiej, bo tam przewaga Panów. Do tego dochodzi zastraszania oraz widmo upadku zakładu, zatem jeden drugiego potrafi podpierniczać, bo każdemu się wydaje, że ten drugi to już robi na niego. OKROPNOŚĆ!
pracownik 2016-05-24 17:11:58
Nie można narzekać na tą firmę. Jest uczciwa, atmosfera dobra.
Polecam.
Zostaw swoją opinię o POLONTEX - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLONTEX