Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Efect Doradztwo Finansowe SA

Pracowałeś w firmie Efect Doradztwo Finansowe SA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-05-16 15:18:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma Efect Doradztwo Finansowe SA daje duże możliwości rozwoju osobistego jak i nabycie doświadczenia zawodowego.
Grono pracowników jak i atmosfera spełnia wszystkie wymagania które dotyczą pracy doradcy.
zdjecie uzytkownika
Al - 2009-07-16 20:51:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam,

Dziś zadzwoniła do mnie Pani z Firmy Efect w sprawie wysłanych przeze mnie aplikacji. Jeśli odbywało by się to na porządku dziennym owa Pani zaprosiłabym mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Natomiast w efekcie rozmowa odbywa się przez telefon, co zdarza mi się pierwszy raz. Moim zdaniem jest to nie poważne podejście do osoby która być może byłaby ich pracownikiem, a co za tym idzie Firma wystawia sobie opinię, nie tylko jak może w przyszłości traktować swoich pracowników. A to przecież zasoby ludzkie tworzą taką firmę, opinię o niej a także jej przyszłość
zdjecie uzytkownika
? - 2009-08-25 21:45:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ale kase zarobiłeś? ??
zdjecie uzytkownika
Filip - 2009-11-16 22:42:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wstępna rozmowa odbywa się przez telefon, przeprowadzany jest ponad półgodzinny test, który pokazuje czy w ogóle się nadajesz. To oszczędza Twój czas, na ewentualne dojazdy, i czas ludzi w centrali. Potem, w prze selekcjonowanym gronie, następuje właściwa rozmowa kwalifikacyjna.
zdjecie uzytkownika
Luntek - 2010-02-14 11:12:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] Wykorzystywanie na maksa, robią z człowieka roboty, a pani prezes nawet nie raczy odpowiedzieć dzień dobry. Niemiła atmosfera, wyścig szczurów - kto zrobi lepszy wynik. Jeśli ktoś siebie szanuje to nie polecam pracy w tej firmie.
zdjecie uzytkownika
były prcownik - 2011-02-20 18:37:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie polecam tej firmy prcowałam tam wyzysk, [usunięte przez moderatora] , trzeba się porzadnie zastanowic przed złożeniem tam aplikacji , brak rozwoju
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-25 17:10:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim napisałaś "2 zadania do wykonania- znalezienie 10 roznic na dwóch obrazkach ". Tak wygląda sprawdzanie kandydata czy nadaje się do pracy w Efect Doradztwo Finansowe SA - Poznań? A ile się zarabia?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
16 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efect Doradztwo Finansowe SA

Twoj email:
Wiadomość: