Opinie o CEMEX w Rudniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CEMEX. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CEMEX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEMEX w Rudniki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w CEMEX?

Były Nowy wpis

Praca w Cemex Rudniki brudna ro już mówię pedantą.Ubrania po tygodniu czasami nie dadzą się doprać.Pracujesz czasami na 3 stanowiskach a jak by się dało to na 4.Ludzi jest na styk jak nie mają ludzi to chcą Tobą wszystko zrobić.Praca na 4 brygady.Jak Ci wypadnie 2 zmiana w święta i inni sobie zaklepią to musisz niestety przyjść.Jak się coś dzieje to nie licz na kolegów bo w pracy są tylko znajome twarze.Zawsze musisz radzić sobie sam.I wszystko musisz robić ręcznie.

kazme

witam, z firmą cemex jestem związany od niedawna, nie mam tam rodziny ani znajomości - bez tego przeszedłem proces rekrutacyjny, firma oferuje bardzo dobry system benefitów, dodatków i premii, wypłaty nie są powalające ale również nie należą do tragicznych - jest przyzwoicie. Sama praca jak wszędzie wymaga zaangażowania, bo chyba tylko głupi liczy na wypłatę za leżenie. Polecam wszystkim zastanawiającym się, jeśli ktoś chce znaleźć problem to go znajdzie wszędzie.

paweł Nowy wpis
@kazme

stronnicza napisana przez CEMEX

Zuzanna Nowy wpis
@paweł

Ok, a Twoja jest jaka? Ganisz cudzą, to napisz swoją :) PS. czy tam wybierają kandydatów patrząc jaką kto ma grupę przyznaną? Pytam bo tata się zastanawia czy by go przyjęli.

Maja

Czemu takie rozbieżne opinie? To jakie tam są stawki? I jakich predyspozycji szukają u pracownika?

Firma CEMEX poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Zabawny

Nie pchajcie się do roboty w Cemex.Tu liczy się łopata a nie wykształcenie jeżeli potrafisz robić łopatą to znaczy że możesz pracować w Cemex.Praca trudna niebezpieczna. Praca w systemie 4 brygadowym.Nie dostajesz żadnych dodatków za święta ani nic takiego podstawa i tyle.Nie polecam tej firmy pracowałem jakiś czas temu.Zarobki jak na 4 brygadowkę marne.A znajdziesz pracę na 2 zmiany za te same pieniądze i weekendy wolne.

Henryk

Przestaliście zaglądać na forum bo jak jest dobrze to nikogo nie ciągnie?

x-man

Jak wygląda grafik pracy w systemie czterobrygadowym ?

Baba

Rozmowa kwalifikacyjna w cemex to fikcja. Tylko znajomości się liczą lub ludzie z ulicy ci byli przyjmowani do ksiegowosci a teraz swoje dzieci wciągają też prosto z ulicy bez jakiego kolwiek doświadczenia którego niby szukają u kandydatów

Edyta
@Baba

A skąd masz takie informacje? Pracujesz w Cemex? Jeśli tak, to daj znać, jak u nich warunki pracy.

duduś

Może to konkurencja tak inspiruje do wpisywania bzdur?

Fryderyk

@mały Trudno zrozumieć twoją opinię. Generalnie firma w Rudnikach ma dobrą opinię.

mały

Gdzie diabeł nie może tam węża pośle!

Patrycja

@qw widzę, że rezultat procesu rekrutacyjnego oraz otrzymana informacja zwrotna nie były po Twojej myśli. Czy jednak mógłbyś powiedzieć więcej o samej rozmowie kwalifikacyjnej? Niewiele tu informacji na ten temat, a jednak dodatkowe informacje pomogą osobom, które ten etap mają jeszcze przed sobą. Jak oceniasz poziom i trudność rozmowy? Czy coś podczas niej Cię zaskoczyło?

qw

Byłem kiedyś na rozmowach kwalifikacyjnych. Przeszedłem. Powiedziano mi, że należy czekać na ostateczną decyzję jednocześnie dając mi do zrozumienia, że wygrałem kwalifikacje. Jakie było moje zdziwienie jak po jakimś czasie otrzymałem maila z podziękowaniami za udział w rekrutacji ale sprawa jest nieaktualna. Taka firma. Tak w Polsce traktuje się ludzi. Jeszcze te standardy muszą się zmienić z dzikiego na cywilizowany świat.

Patrycja

@ja możesz powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Wcześniej nikt nie wspominał o odejściach pracowników. Jak duża jest skala odejść? Czy dotyczą one całej firmy, czy też może któryś z działów firmy szczególnie ma z tym problem? Piszesz też, że nie dba się o pracowników. Możesz powiedzieć, co przez to rozumiesz?

Patrycja

CEMEX obecnie poszukuje kandydatów do pracy w Rudnikach na stanowisku STAŻYSTA DS. MECHANICZNYCH. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Co możecie powiedzieć osobom zainteresowanym tą ofertą stażu? A może ktoś z Was brał udział w programie stażowym i później dostał propozycję przedłużenia współpracy? Każda dodatkowa informacja może być cenna.

henryk

już nie jest aktualne, ale może zainteresuje Cię oferta na technologa mobilnych wytwórni betonu. Wymagane jest wyższe wykształcenia techniczne o profilu budowlanym lub inżynierii materiałowej i 3 lata doświadczenia

jondu

Czemu w ogóle tutaj na forum tak mało opinii na temat pracy w Cemexie, mam wrazenie, że powstaje jedna opinia rocznie. @picmj, to chyba w kiepskich firmach pracowałeś, bo płaca na czas to w dzisiejszych czasach pewien standard. Ja tez byłbym zainteresowany praca, może ktoś poradzić jak się do nich dostać?

picmj

ja uważam, że to że pracodawca płaci na czas to w dzisiejszych czasach naprawdę wielki sukces! bez kitu, bo ja co i raz słyszę że tu nie płacą, tam się spóźniają itp. A jeśli cemex płaci to jest godny uwagi, tylko właśnie - ktoś ogarnia gdzie trzeba szukać pracy u nich? bo pobierznie przejrzałem dziś interenet i krucho z tym

Panowie wypowiadacie się na temat ludzi pracujących w Rudnikach o ich kompetęcji a piszecie "rządzić " przez "ż" coś to świadczy o was i tym samym o waszej wypowiedzi.

Ta firma schodzi na psy. Po ostatnim spotkaniu prezesa z pracownikami doszlem do wniosku, ze tam na gorze uwazają nas z idiotow. Stosują propagandę sukcesu jak to jest dobrze i będzie lepiej, a nie jest. Pensje bez rewelacji, na zakładzie nie ma nowych inwestycji, czyli popadamy dalej w ruinę, a stara cementownia w Rudnikach coraz bardziej odbiega poziomem od innych. Jeżeli chodzi o ludzi: galopujący NEPOTYZM, jak za komuny. Nie można się wybićtylko swoją wiedzą czy doswiadczeniem, bo ten co dostanie awans pije z kierownikiem wodke lub jezdzi z dyrektorem na narty lub golfa. Tak wygląda Cemex. Poza tym wszystkie pociotki ,stryjenki lub wujenki kierownictwa - to kadra Cemexu. Pozdr.

Zostaw merytoryczną opinię o CEMEX - Rudniki

• Jak się pracuje w CEMEX?

Zobacz opinie na temat firmy CEMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEMEX?

CEMEX