d'oro

Wrocław

Opinie o d'oro

anonim 2011-02-21 12:35:20
Witam wszystkich szukających opinii na temat tej nieszczęsnej firmy. Pracowałam tam kilka miesięcy, fatalna atmosfera i obrzydliwe zarobki.
Kierowniczka [usunięte przez moderatora] to kawał [usunięte przez moderatora], myśli tylko o swojej [usunięte przez moderatora] i kłamie jak z nut. Jednego dnia obiecuje podwyżkę i lepsze godziny pracy, lepszą atmosferę kolejnego przychodzi uśmiecha się tymi krzywymi zębiskami [usunięte przez moderatora] i udaje że nic nie mówiła.
Obgaduje wszystkich i czerpie z tego radość. Jej jedynym zajęciem jest surfowanie po internecie a obsługa klientów spada na ciebie.
Musisz wszystkim się zająć, pościerać kurze, pozamiatać, pomyć podłogi a ta suka nic nie robi.
Opowiada tylko historie kogo i gdzie przeleciała jaka to ona jest niewierna i jak się tylko szybko kasy dorobić. Żenada! Wszystkie Panny które choć przez moment chciałyby tam pracować powstrzymajcie się bo będziecie zapier.. ły jak woły a ona i tak wam cztery litery obrąbie i szefowej powie że się nie nadajecie do pracy.
Ewela 2011-04-21 11:02:53
odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nice 2011-08-29 19:56:54
Obsługa pozostawia wiele do życzenia. Pani [usunięte przez moderatora] z długimi włosami, jedyne co potrafi to uśmiechać się szeroko i wciskać kit o jakości. Szkoda, że tak brzydkie ma uzębienie.
ert 2016-04-04 20:29:42
no z cala pewnoscia musisz miec odpowiednie podjescie do nich i umiec nawiazywac z nimi jakas kontakt..chociaz zastaniwam sie jakie tutaj wynagrodzenie jest
Zostaw swoją opinię o d'oro - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie d'oro