Fabryka Mebli Klose

Czersk

Opinie o Fabryka Mebli Klose

15 zmarnowanych lat 2010-10-14 22:05:11
zarobki do kitu najmiejsze stawki atmoswera w pracy tragiczna ciagly nacisk wiecej za malo i zla jakosc o jakich kolwiek podwyrzkach zapomnij ogulnie do (usunięte przez moderatora)!!!!!!!
anonim 2011-07-28 19:26:28
Jak piszesz tak pewnie i zarabiasz :). Problemem jest tu brak zintegrowanego systemu planowania - wstyd!!!!
kacper 2014-12-04 20:53:01
Pracowałem w klose w czersku pół roku. Mogę powiedzieć tylko tyle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Banda popaprańców, traktująca ludzi jak niewolników, a co trzeba zaznaczyć że pracuje się tam za najniższą krajową. Paranoja co się tam dzieje. Powinny się tym zakładem jakieś instytucje rządowe zająć. Niestety tak to jest jak daje się "władzę" ludziom pokroju osy. Kretyn do potęgi n-tej, ale czego oczekiwać od przygłupa, którego poziom inteligencji równy jest do forresta gumpa.
kjyu 2015-05-02 09:44:58
Zgadzam się w zupełności z poprzednim rozmówcą,praca w "KLOSE"to niewolnictwo. Pracownicy są prześladowani przez kretyna Ossowskiego, który pełni obowiązki kierownika wydziału montażu. Posiada zawodowe wykształcenie, ale jego poziom intelektualny równa się zeru.Wiedzy fachowej także nie posiada, a do odczytywania mejli potrzebuje córki i sekretarki bo sam potrafi tylko włączyć komputer.Władzom nadrzędnym podoba się chyba w nim tylko jego chamstwo.Szansę na większe pieniądze mają u niego tylko ci co donoszą.Od dawna powinni zająć się tym zakładem inspektorzy pracy.
milowa 2016-04-21 21:47:56
wiesz, tutaj trudniej się jest załapać na zatrudnienie bo po pierwsze drewniane meble ekskluzywne to wiekśze wymagania wobec kandydatów, a po drugie w takich firmach toz azwyczaj pracą mniejsze grupy super specjalistów, ale nie poddawaj się i próbuj daolej
Zostaw swoją opinię o Fabryka Mebli Klose - Czersk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli Klose