Opinie o Mervex Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mervex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mervex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mervex Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Blum

Oddział Gliwice to nie praca dla kobiet! Oglaszacie pracownik biurowy, kobieta nie nadaje się do pracy w gumowcach i, napiszcie to w ogłoszeniu! Brak kompetencji rozmowy telefonicznej przez kadrowa, nie mówi się o innych pracownikach na wstępie oraz o złych warunkach, a po rozmowie ucina się telefon. To nie profesjonalne. Dobra rada, dajcie zmiankę w ogłoszeniu. Pozdrawiam

Kobieta
@Blum

Jak to kobieta nie może pracować w gumowcach? Mogę prosić o więcej szczegółów?

Cześć wszystkim. Pytanie takie. Tam od razu jest umowa o pracę? Pytam o ofertę Kierowca kat. C+E, bo tak za dużo to tam dokładnie o warunkach nie napisali, o tej umowie to tak gdzieś rzucone mimochodem, a u mnie żadne zlecenie nie wchodzi w grę.

Tomek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Witam czy kierowcy pracują w systemie codziennie w domu czy dłuższe wyjazdy? Pozdrawiam

Izabela Nowy wpis

Hej ja w sprawie ogłoszenia o naborze dla pracowników sprzątających z orzeczeniem. Mam grupę umiarkowaną, myslicie, że wystarczy? Teraz są i takie firmy, co by z najcięższą chciały, także wolę się upewnić. To jest w ogóle zakład pracy chronionej czy nie?

Blum

@Mervex Sp. z o.o.
@Blum

Szanowna Pani. Kategoria ogłoszenia zamieszczonego na portalu pracuj.pl to: pracownik fizyczny. W zakładce ogłoszenia "o nas" piszemy czym zajmuje się firma. W zakładce "zakres obowiązków" piszemy o dbaniu o utrzymanie czystości wag samochodowych. Prace te na pewno wymagają założenia specjalistycznego obuwia roboczego. Bardzo proszę przeczytać ogłoszenie ze zrozumieniem nim wystawi Pani opinię.

Rob
@@Mervex Sp. z o.o.

Prócz obuwia roboczego jest też ubranie ochronne skoro to praca także przy sprzątaniu? Faceci też kogą aplikować czy tylko preferowane są panie?

Kama
@@Mervex Sp. z o.o.

Proszę nie obracac kota ogonem, teraz zmieniliście ogloszenie. Wiem na co aplikowalam, na pracownika biurowego. Przekonałam się jadąc na miejsce ,a rozmowa przez telefon dała mi dużo do myślenia cytując Panią która mnie umówiła: proszę nie przerażać się, bo poprzednie Panie uciekły.... Nie mówi się tego przez telefon. Z całym szacunkiem....

Alex
@Kama

Masz racje. Rekruterka nie powinna mówić takich rzeczy. Ciekawi mnie czy naprawdę nastąpiło przekłamanie z tym stanowiskiem czy po prostu pracownik prócz roboty w biurze ma jeszcze robotę przy sprzątaniu. Ty tylko rozmawiałaś przez telefon a fizycznie nie byłaś na spotkaniu w biurze żeby wszystko wyjaśnić?

Kobieta Nowy wpis
@Blum

Jak to kobieta nie może pracować w gumowcach? Mogę prosić o więcej szczegółów?

Firma Mervex Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w Mervex Sp. z o.o.?

Czy w Mervex Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Mervex Sp. z o.o.

Dzień dobry Oprócz podstawowego wynagrodzenia oferujemy ubezpieczenie PZU zdrowie oraz ubezpieczenie na życie Warta. Pozdrawiamy Zespół Mervex

Karol
@Mervex Sp. z o.o.

Dzięki za info. A mógłbym się dowiedzieć na jakiej umowie zatrudniacie? Rozumiem że najpierw jest okres próbny ale potem? Można dostać na czas nieokreślony czy bardziej terminową na rok lub dwa?

Jak się pracuje z ludźmi z Mervex Sp. z o.o.?

Tajemnica

Nie można narzekać, ludzie z biura są kulturalni i pomocni. Chłopaki ze składu również, nie ma chamstwa i innych dziwnych ekscesów, szef w porządku. Prócz jednego osobnika, który teroryzuje pół składu i wyżywa się na pracownikach... Jak tak dalej pójdzie to skład zostanie pusty, gdyż nikt o zdrowym rozsądku nie wytrzyma tego terroru.

Paulina
@Tajemnica

i właśnie to jest powodem Twojego odejścia z firmy? Jeśli faktycznie tak jest, że ktoś mógłby w pracy przeszkadzać to czy było to jakoś szerzej omawiane w firmie? Nike nie próbował tego zgłaszać?

Tajemnica
@Paulina

Oczywiście że było omawiane i to nie raz, nie dwa... temat się ciągnie od X lat.

Konrad

Jaki towar taka Firma. W workach paliwa tzw. kwalifikowanego eko znajdziemy hermetycznie zapakowany mokry ''gnój" . Jak to świadczy o Firmie sami sobie odpowiedzmy...

@Konrad

Dzień dobry W celu wyjaśnienia Pańskiej sprawy prosimy o kontakt na: reklamacje@mervex.pl Pozdrawiamy Zespół Mervex

Czy rozmowa rekrutacyjna w Mervex Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Mervex

Dzień dobry W zależności od stanowiska rozmowa może być przeprowadzona w języku angielskim. Pozdrawiamy Zespół Mervex

Roman
@Mervex

To jakie stanowiska wymagają znajomości języka angielskiego?

Mervex
@Roman

Na obecny moment nie posidamy aplikacji z wymogiem języka angielskiego Pozdrawiam Zespół Mervex

Iza

Wspomniano tutaj, że wynagrodzenie nie jest adekwatne do powierzonych obowiązków. Co prawda ta opinia była dawno już napisana... Ale czy nadal tak jest? Nadal tak uważacie?

Poszukuję pracy w Bielsko-Biała na stanowisku Kierowca. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Spróbuj

Nie zaszkodzi zadzwonić i zapytać ; ) tel. do Mervex 33 400 01 11

Zniesmaczona

(usunięte przez administratora) Osoby tam zatrudnione są bardzo w porządku ale najważniejsze jest u kogo się pracuje. Serdecznie nie polecam pracy u tego (usunięte przez administratora)biznesmena. Odważnym radzę spróbować aby przekonali się co mam na myśli. (usunięte przez administratora)

Obserwator

Polecam firmę

xxx

Wynagrodzenie nieadekwatne do powierzonych obowiązków, bez możliwości podwyżki. Wynagrodzenie na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Mervex Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Mervex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mervex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Mervex Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Warszawska 5
    43-300 Bielsko-Biała