SZPITAL POWIATOWY W WYRZYSKU SP. Z.O.O.

Wyrzysk

Opinie o SZPITAL POWIATOWY W WYRZYSKU SP. Z.O.O.

p.p[ 2016-08-14 20:37:32
Witam Was- może to i dobry szpital, ale właśnie przyczynili sie bezpośrednio do śmierci mojej babci- sprawa trafi do prokuratury. Babcia trafiła z problemem układu pokarmowego- zwracała, nie miała apetytu- podano kroplówkę i na drugi dzień czuła się dobrze, zaczęła jeść chodzić itp. Dodatkowo cierpiała na zwyrodnienie stawu biodrowego i kolanowego co powodowało często mocne ostre bóle. Babcia w nocy uskarżała się na takie bóle- pielęgniarki aby mieć na noc kłopot z głowy wprowadziły ją w śpiączkę- po co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Po to żeby w nocy im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zawracać- już się nie obudziła- nawet nie interesowali się dlaczego tak długo śpi- była już martwa- po prostu nafaszerowali ją chemią- nie wiemy czym, może dostała zapaści- sekcja zwłok nic nie da- bo szpital zrobi ją pod siebie- nie podarujemy- Rodzina zgłosi sprawę do prokuratury
Zostaw swoją opinię o SZPITAL POWIATOWY W WYRZYSKU SP. Z.O.O. - Wyrzysk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SZPITAL POWIATOWY W WYRZYSKU SP. Z.O.O.