Opinie o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Klimas Wkręt-Met. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Klimas Wkręt-Met na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja etykiet, naklejek, przylg, zawieszek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Nowyyy

Witam, może się ktoś wypowiedzieć jak wyglada praca na produkcji ? Pani przez telefon mówiła o jakimś pakowaczu

Janusz Biznesu

Chyba żartujesz XD Nie jest, tylko polski.

Игорь

Полный АД

xxx

z czego wynika taka rotacja na PH?

PH
@xxx

Nie wiem pewnie dlatego że masz sztywne trasówki, ograniczenia użytkowania samochodu (limit kilometrów), nierówne płace starzy pracownicy zarabiaja naprawdę dobrze (5000 podstawy) a nowi przychodzą dostaną max 3000-3500 podstawy i tyle a plany sa ambitne w Lidlu tyle zarobisz bez użerania się

Pracownik Produkcji

pełen profesjonalizm, miłą atmosfera, przyjemna pani ds. rekrutacji

xxx

Na jakie zarobki w firmie może liczyć doświadczony ustawiacz wtryskarek?

Stefan
@xxx

Dowiedziałeś się czegoś w tym aspekcie? Też interesuje mnie ta kwestia, liczę że dowiem się czegoś od Ciebie lub od innych pracowników Klimas Wkręt-Met. Czekam na jakieś wieści w tej sprawie.

Łowca naganiaczy
@Stefan

Stefan pracuje w gowork, nie gadajcie z nim.

Sus
@xxx

3000 netto z groszem, pozdrawiam.

Jestem ciekawy opinii na temat pracy przedstawicieli handlowych w firmie. Co jakis czas widze ogłoszenia z róznych regionów, skad taka rotacja pracowników? Jak wygląda kwestia zarobkow, premii? Czy jest możliwość wykorzystywania auta sluzbowego także prywatnie?

Agnieszka

Witam . Czy Polacy mogą pracować we Wkręt mecie też przez biuro? Jeśli tak to jakie są ?

Kandydowałem na stanowisko do marketingu w firmie. Na trzecim etapie dostałem case aby przygotować "szczegółowe" pomysły na promocje jednej z kategorii produktów.(usunięte przez administratora)

D

Ktoś pomoże ile zarabiają kierowcy lokalni i na czym polega ta jazda, po ile godzin?

Tamten

A czy coś możecie powiedzieć O PRACY HANDLOWCA. Jaki czas pracy. Jak wynagrodzenie.

@Tamten

Czas pracy zadaniowy. Dostajesz bazę klientów. Klienci chętnie kupują, lub kupiliby towar... Jest co robić, więc raczej szybkie tempo pracy. Wynagrodzenie podstawowe w miarę solidne +premia za realizację targetu (plany ambitne). Jeśli lubisz pracę z klientem, to raczej Ci się spodoba. Każda firma ma jakieś wady, ale ta jest w miarę solidna. Narzędzia pracy są nowe.

Ko
@Adam

Ale uważaj, bo kwoty potrącenia za korzystanie z auta są masakrycznie duże, za brudne auto ci nawet policzą

W stronę słońca
@Adam

A czy możesz sprecyzować ile zarabia na rękę Ph wyrabiając plany?

pracownikk
@Adam

Toyota Yaris raczej lipa porównując do firm konkurencyjnych pozdro.

Gox

Jakie są stawki na przedstawiciela handlowego?

pracownikk
@Gox

Idź poszukaj na PH czegoś innego dobrze radzę.

Grażyna

Hej, czy pracodawca oferuje jakieś narzędzia pracy pracownikom? Mam na myśli chociażby samochód służbowy, w wielu firmach to już norma, ciekawe jak jest we Wkręt-Męt. Może są tu osoby dobrze zaznajomione z firmą. Jeśli tak, to dajcie znać pod moim wpisem w komentarzu.

Łowca naganiaczy
@Grażyna

Grażyna pracuje w gowork, nie gadajcie z nią.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Klimas Wkręt-Met? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Marysia

A po co te podsłuchy? Zawsze mnie to zastanawiało dlaczego pracodawcy zakładają podsłuchy w telefonach, jak weryfikują te rozmowy, czy jest w firmie jakiś dział, który zajmuje się odsłuchem?

Dojeżdża ktos z myszkowa?

Coptyk84

Witam, chciałam się zapytać jak się pracuje w tej firmie? Jakie panują tam warunki pracy? Jakie dają tam umowy do podpisania ? Wanaty czy kuźnica kiedrzyńska. Proszę opinie z tego i z tego jak jest naprawdę

Nieznany
@Coptyk84

Jestem pracownikiem na Wanatach i pracuje parę miesięcy i nie mogę narzekać.

Hanna
@Nieznany

Dlaczego nie możesz? Czy w Klimas Wkręt-Met obowiązuje zakaz narzekania?

Witam, chciałbym podpytać jak wyglądają warunki pracy oraz opinii przy stanowisku inżyniera(np. Inżynier procesu) ?

Kamilus

Firma jak firma mi się dobrze pracuje miła atmosfera

LOL
@Kamilus

Miła atmosfera?? Teraz, w połowie maja? W jakim dziale przepraszam?

Beka
@Kamilus

dobrze ci sie pracuje? ale za "co sie zadzialo" miales wyleciec wiec nie wiem czy tak dobrze

Pracuś

Witam. Chciałbym dowiedzieć coś na temat pracy przedstawiciela handlowego w tej firmie. Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, jakie są wymagania, zarobki itd.. Dziękuję i proszę o odpowiedzi :)

Czy można się dogadać z kierownictwem w Klimas Wkręt-Met? Chcę aplikować do pracy jako Magazynier, dodali 4 sierpnia kilka fajnych ogłoszeń na Nuzle.pl.

Znudzony

Zależy co masz na myśli - czy chcesz gadać z nim o pracy, urlopie, ... musisz sprecyzować.

Magazyn

Z Panem W lub R morale jakich mało.

Kierwca C E

Proszę powiedzieć. jle można zarobić za kierownicę Wkrent Met bo jest ogłoszenie pozdrawiam .

Xxxxxxxxxx_xxxxxxxxxx
@Kierwca C E

Kierwca pracuję ok 280 g i za to ma marne 3450 plus sobotę i niedziela w pracy firma lubią (usunięte przez administratora) .Kto chętny niech uderza .

Kierowca
@Kierwca C E

Zarobki śmiech na sali

Zostaw merytoryczną opinię o Klimas Wkręt-Met - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klimas Wkręt-Met?

Zobacz opinie na temat firmy Klimas Wkręt-Met tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klimas Wkręt-Met?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Klimas Wkręt-Met?

Kandydaci do pracy w Klimas Wkręt-Met napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Klimas Wkręt-Met