Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ING

Pracowałeś w firmie ING i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-16 18:32:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
MARNE ZAROBKI + BARDZO DUŻA ROTACJA KADR ( Z TEGO POWODU)
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2015-06-05
Żródło: Gowork.pl
Krosno
(podkarpackie)
W związku z rozwojem sprzedaży zatrudnimy na teren i okolicę osobę w charakterze przedstawiciela ds sprzedaży (doświadczenie nie jest warunkiem koniecznym - zatrudniona osoba zostanie odpowiednio przeszkolona w cyklu szkoleń). Wymagania: bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność, kreatywność oraz chęć doskonalenia się, wysoka kultura osobista, wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B, niekaralność, Oferujemy: wysokie zarobk
zdjecie uzytkownika
hh - 2009-02-16 22:39:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wcale nie dobra firma polecam
zdjecie uzytkownika
ex-ing - 2012-02-05 20:00:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ostrzegam przed ta firmą nikogo nie zatrudniają płaca tylko zaliczki, które po rozwiązaniu umowy są do zwrotu ZERO ETYKI
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-20 23:33:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ex - ing piszesz "ostrzegam przed ta firmą nikogo nie zatrudniają płaca tylko zaliczki, które po rozwiązaniu umowy są do zwrotu". A taki przypadek jak opisałeś to jest nagminny czy tylko pojedyńcze. Pytam się ponieważ za parę dni mam rozmowęw ING i chciałem dowiedzieć się trochę wiecej na temat pracy
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy ING?
Zadaj pytanie
alert