Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ING

Pracowałeś w firmie ING i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-16 18:32:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
MARNE ZAROBKI + BARDZO DUŻA ROTACJA KADR ( Z TEGO POWODU)
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-11
Żródło: Gowork.pl
Kłodzko
(dolnośląskie)
Doradca klienta Miejsce pracy: Kłodzko Obowiązki: sprzedaż produktów ING: konta, kredyty, fndusze inwestycyjne, ubezpieczenia obsługa Klientów oraz ich pozyskiwanie przedstawianie Klientom oferty ING dopasowywanie rozwiązań produktowych z zakresu finansów w zależności od potrzeb Klienta promowanie firmy w rakcie kontaktów
zdjecie uzytkownika
hh - 2009-02-16 22:39:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wcale nie dobra firma polecam
zdjecie uzytkownika
ex-ing - 2012-02-05 20:00:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ostrzegam przed ta firmą nikogo nie zatrudniają płaca tylko zaliczki, które po rozwiązaniu umowy są do zwrotu ZERO ETYKI
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-20 23:33:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ex - ing piszesz "ostrzegam przed ta firmą nikogo nie zatrudniają płaca tylko zaliczki, które po rozwiązaniu umowy są do zwrotu". A taki przypadek jak opisałeś to jest nagminny czy tylko pojedyńcze. Pytam się ponieważ za parę dni mam rozmowęw ING i chciałem dowiedzieć się trochę wiecej na temat pracy
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING

Twoj email:
Wiadomość: