Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ING

Pracowałeś w firmie ING i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-16 18:32:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
MARNE ZAROBKI + BARDZO DUŻA ROTACJA KADR ( Z TEGO POWODU)
zdjecie uzytkownika
hh - 2009-02-16 22:39:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wcale nie dobra firma polecam
zdjecie uzytkownika
ex-ing - 2012-02-05 20:00:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ostrzegam przed ta firmą nikogo nie zatrudniają płaca tylko zaliczki, które po rozwiązaniu umowy są do zwrotu ZERO ETYKI
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-20 23:33:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ex - ing piszesz "ostrzegam przed ta firmą nikogo nie zatrudniają płaca tylko zaliczki, które po rozwiązaniu umowy są do zwrotu". A taki przypadek jak opisałeś to jest nagminny czy tylko pojedyńcze. Pytam się ponieważ za parę dni mam rozmowęw ING i chciałem dowiedzieć się trochę wiecej na temat pracy
zdjecie uzytkownika
gozel - 2016-02-04 21:49:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim, i jak miałeś tą rozmowę -? Co prawda trochę dawno temu to miało miejsce ale zastanawiam się czy w ING rekruterzy się zmienili.. Teraz inżtyniera testów automatycznych szukają a wiem, że na tym stanowisku jest duża swoboda.
zdjecie uzytkownika
rado - 2016-02-15 21:20:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gozel - 2016-02-04 21:49:50]:
nie do końca zgodzę się z Tobą jesli mowa jest o tej swobodzie na tamtym stanowisku. Jesli potrzebujesz tak bardzo swobody to idż do działu rekrutacji
zdjecie uzytkownika
koko - 2016-02-19 14:52:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie rozumiem o co chodz z zaliczkami, moim zdaniem to dobrze, że w ten sposób pracodawca też dba o pracowników. Poza tym jako Doradca ds. Kredytów Detalicznych mozna dobrze na premiach się dorobić..
zdjecie uzytkownika
prosiek - 2016-02-23 16:45:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tak to prawda, ma się podstawę ale główną pensję robią właśnie premie za zreazlizowane targety miesięczne. ważne jest to, że oferują szkolenia sprzedażowo-handlowe dla swoich pracowników
zdjecie uzytkownika
rf - 2016-02-29 20:25:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
oni maja teraz na prade spora to rekrutacje..szukaja na przykald mlodszego doradcy klienta detalicznego chodzi o zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla Klientów
zdjecie uzytkownika
geser - 2016-03-09 19:48:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jest to bardzo duża firma bankowa w Polsce, jeśli tak to można nazwać @rf, stąd też ciągle dużo ofert, teraz również szukają ludzi (szczególnie studentów) na praktyki, a sporo szkoleń oferują.
zdjecie uzytkownika
maja - 2016-05-07 17:14:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracował ktoś może na stanowisku młodszego doradcy klienta detalicznego? Wiem, że poszukują kogoś na takie stanowisko w mojej Legnicy. Jak na to miasto to oferta jest bardzo obiecująca. Co prawda umowa o pracę na zastępstwo, ale może jakby się wykazać... ;)

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie ING!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING

Twoj email:
Wiadomość: