Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ING

Pracowałeś w firmie ING i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-16 18:32:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
MARNE ZAROBKI + BARDZO DUŻA ROTACJA KADR ( Z TEGO POWODU)
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2015-12-27
Żródło: Gowork.pl
Poznań
(wielkopolskie)
Instruktor fitness Poszukujemy osoby do przeprowadzenia 152h zajęć fitness z osobami dorosłymi w Poznaniu. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail kingabednarczyk@cel.com.pl.
zdjecie uzytkownika
hh - 2009-02-16 22:39:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wcale nie dobra firma polecam
zdjecie uzytkownika
ex-ing - 2012-02-05 20:00:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ostrzegam przed ta firmą nikogo nie zatrudniają płaca tylko zaliczki, które po rozwiązaniu umowy są do zwrotu ZERO ETYKI
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-20 23:33:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ex - ing piszesz "ostrzegam przed ta firmą nikogo nie zatrudniają płaca tylko zaliczki, które po rozwiązaniu umowy są do zwrotu". A taki przypadek jak opisałeś to jest nagminny czy tylko pojedyńcze. Pytam się ponieważ za parę dni mam rozmowęw ING i chciałem dowiedzieć się trochę wiecej na temat pracy
zdjecie uzytkownika
gozel - 2016-02-04 21:49:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim, i jak miałeś tą rozmowę -? Co prawda trochę dawno temu to miało miejsce ale zastanawiam się czy w ING rekruterzy się zmienili.. Teraz inżtyniera testów automatycznych szukają a wiem, że na tym stanowisku jest duża swoboda.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie ING!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: