ING

Polska

Opinie o ING

anonim 2009-02-16 18:32:04
MARNE ZAROBKI + BARDZO DUŻA ROTACJA KADR ( Z TEGO POWODU)
hh 2009-02-16 22:39:27
wcale nie dobra firma polecam
ex-ing 2012-02-05 20:00:41
ostrzegam przed ta firmą nikogo nie zatrudniają płaca tylko zaliczki, które po rozwiązaniu umowy są do zwrotu ZERO ETYKI
anonim 2013-05-20 23:33:29
ex - ing piszesz "ostrzegam przed ta firmą nikogo nie zatrudniają płaca tylko zaliczki, które po rozwiązaniu umowy są do zwrotu". A taki przypadek jak opisałeś to jest nagminny czy tylko pojedyńcze. Pytam się ponieważ za parę dni mam rozmowęw ING i chciałem dowiedzieć się trochę wiecej na temat pracy
gozel 2016-02-04 21:49:50
anonim, i jak miałeś tą rozmowę -? Co prawda trochę dawno temu to miało miejsce ale zastanawiam się czy w ING rekruterzy się zmienili.. Teraz inżtyniera testów automatycznych szukają a wiem, że na tym stanowisku jest duża swoboda.
rado 2016-02-15 21:20:16
nie do końca zgodzę się z Tobą jesli mowa jest o tej swobodzie na tamtym stanowisku. Jesli potrzebujesz tak bardzo swobody to idż do działu rekrutacji
koko 2016-02-19 14:52:00
nie rozumiem o co chodz z zaliczkami, moim zdaniem to dobrze, że w ten sposób pracodawca też dba o pracowników. Poza tym jako Doradca ds. Kredytów Detalicznych mozna dobrze na premiach się dorobić..
prosiek 2016-02-23 16:45:44
tak to prawda, ma się podstawę ale główną pensję robią właśnie premie za zreazlizowane targety miesięczne. ważne jest to, że oferują szkolenia sprzedażowo-handlowe dla swoich pracowników
rf 2016-02-29 20:25:15
oni maja teraz na prade spora to rekrutacje..szukaja na przykald mlodszego doradcy klienta detalicznego chodzi o zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla Klientów
geser 2016-03-09 19:48:03
Jest to bardzo duża firma bankowa w Polsce, jeśli tak to można nazwać @rf, stąd też ciągle dużo ofert, teraz również szukają ludzi (szczególnie studentów) na praktyki, a sporo szkoleń oferują.
maja 2016-05-07 17:14:48
Pracował ktoś może na stanowisku młodszego doradcy klienta detalicznego? Wiem, że poszukują kogoś na takie stanowisko w mojej Legnicy. Jak na to miasto to oferta jest bardzo obiecująca. Co prawda umowa o pracę na zastępstwo, ale może jakby się wykazać... ;)
Zostaw swoją opinię o ING - Polska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING