PZMot

anonim 2011-02-20 21:55
gość
Tragedja
Jarek 2016-12-02 17:33
Szukają ciągle mechanika do serwisu fiata. 30 lat robię w mechanice, sam mam trzy fiat jtd, sam je serwisuję. Składalem do nich CV o pracę. Nawet ciulie nie zadzwonili,a ciągle szukają.Noze jestem za stary,albo oni nie wiedzą kogo szukają. Musi byc tam lipa skoro ciągle leci ogłoszenie.Pozdrawiam PZM Kielce.
JArek 2017-03-21 23:00
porażka sanepid powinien zagościć a ogłoszenia o mechaników non stop wiszą
Paweł Ch. 2017-06-14 17:30
Oprócz opieszałości powiem że to zwyczajni oszuści. Podstawiłem nowe tipo na serwis po 15 000 km. Przez pierwszą godzinę auto stało i pachniało. Nikt nawet do niego nie podszedł. Zostałem poinformowany że taki przegląd to koszt 250 zł. Po wszystkim wystawili rachunek na ponad 500 zł. Uważam że nie należy u nich ani kupować aut ani serwisować. Omijać szerokim łukiem. Nigdy więcej PZ Mot!!!!!!
Tomcio 2017-06-17 14:55
Dziwna sytuacja. Ja dwa tygodnie temu robiłem przegląd w Tipo 1.4 95KM przy 15 000 km. Koszt przeglądu wyniósł +- 250 zł. Oczywiście nie było wymiany oleju która jest zalecana dopiero przy 30 kkm, ale zostałem zapytany o to czy chcę wymieniać olej, co wiązało się z dodatkowymi kosztami. Nie zdecydowałem się na to i zapłaciłem taką kwotę jaką usłyszałem przy zakupie auta od handlowca.
Co do obsługi u mnie wszystko poszło bez większych problemów.
Zostaw swoją opinię o PZMot - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZMot