Drapol Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Drapol Sp. z o.o.

admin 2015-07-30 22:12:03
Czy Twoim zdaniem warto podjąć pracę w firmie Drapol Sp. z o.o.? Dodaj komentarz i pomóż innym podjąć decyzję.
Tomek 2015-08-22 12:57:32
Pracowałem tam dwa lata, ta firma uważa się za część wielkiej korporacji jednak tak naprawdę jest niczym.

Pracownika tam traktuje się jak szmatę, a stosunki pomiędzy działami są po prostu chore.

Przerost ambicji kierownictwa doszedł do tego stopnia, że robią wszystko żeby cię wykorzystać.
jasiu 2015-11-11 18:21:44
hihihihihi organ propagandy w firmie dobrze działa, jest czujna na każde posty. hehehheheh
j. 2016-02-21 12:34:14
UWAGA WSZYSCY BYLI(obojętnie z jakiego powodu i jak długo już nie pracujecie) I OBECNI KIEROWCY DRAPOL-U !!!!!!!!
W umowach mieliście i macie zapis o PREMII REGULAMINOWEJ 30%.
Skoro nie łamaliście i nie łamiecie zasad bhp, nie macie skarg na waszą pracę, nie spóźniacie się z kursami, i ogólnie nikt nie miał i nie ma uwag do waszej pracy, to PRZYSŁUGUJE WAM PREMIA REGULAMINOWA 30%. Każdy z WAS może wystąpić do Państwowej Inspekcji Pracy ze skargą i WYGRA sprawę.
Wszystkie premie zostaną WAM WYPŁACONE za Wszystkie lata. Wystarczy tylko zgłosić się do PIP-u. Ja WYGRAŁEM sprawę z Drapol-em właśnie o wyrównanie niewypłaconych premii/pieniędzy. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie tutaj lub na adres:kierowcy@spoko.pl
sarson 2016-04-24 18:17:52
dokładnie tak jest, tutaj można liczyć na rzetelność pracodawcy
Zostaw swoją opinię o Drapol Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drapol Sp. z o.o.