Balerina-zaklad krawiecki,bielizna

Jaworzno

Opinie o Balerina-zaklad krawiecki,bielizna

emigranci 2011-02-20 15:23:19
istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] moja kobieta tam robila zarobki grosze od rana do wieczora jak wracala do domu to tylko do wyra i tyle.Kolezanki z urzedu pracy przychodzily szyc nie umialy i plakaly hahah bo pracowac chcialy a szyc nie umialy.Istny (usunięte przez moderatora) never again!!!
anonim 2011-09-07 08:20:33
(usunięte przez moderatora) Pracowałam tam tydzień przy prasowaniu i powiem że to najgorsza firma jaka tylko może być!!! Od wyprasowanej pary dostaje się 0,06gr i żeby zarobić to trzeba (usunięte przez moderatora). po 12 godzin mega szybko i ciężko bo maszyna nie czeka;/ do tego jest strasznie gorącą a wiatraczki nic nie dają. Oczywiście człowiek nie jest w stanie tyle pracować dzień w dzień(6 albo 7 dni w tygodniu) i to w takich warunkach!! Poza tym to szefostwo straszne patrzą cały czas żeby pracować- chodząc do wc czy po picie za często to już patrzą że im się to nie podoba i kierowniczka zwraca uwagę żeby się nie obijać! O szkoleniu BHP to chyba nikt tu nie słyszał-praca niebezpieczna-maszyna to jedno wielkie żelazko, przypala dłonie, raz za czas \\\"nogi\\\" spadają;/ Jest brudno i nie przyjemnie. Po posesji wałęsają się w sumie 3 stare owczarki niemieckie-jeden rok wcześniej ugryzł dziewczynę(nie usłyszała nawet przepraszamy) a mnie tylko gonił. Umowy to tylko lipa, praktycznie wszyscy robią tam na czarno. Dziewie się że żadna służba się tym jeszcze niezainteresowana;/
NIE MOGĘ UWIERZYĆ ŻE W MOIM MIEŚCIE JEST TAKA FIRMA I LUDZIE KTÓRZY TAK WYKORZYSTUJĄ LUDZI CHCĄCYCH TROCHĘ ZAROBIĆ!!!

Ps. Najlepsze są tabliczki rozwieszone na całym zakładzie \\\"NIE PALIĆ! NIE NARZEKAĆ! NIE ROZMAWIAĆ O PIENIĄDZACH!\\\".
Zostaw swoją opinię o Balerina-zaklad krawiecki,bielizna - Jaworzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Balerina-zaklad krawiecki,bielizna