PMiW Łukosz sp. z o.o.

Opinie o PMiW Łukosz sp. z o.o.

Alicja

Tak interesuje mnie praca w tej firmie i dlatego pytam chciałabym rozwijac sie zawodowo zdobyc doswiadczenie i nie wiem o co ci chodzi franciszek

Marcos

Największy (usunięte przez administratora) sprzedający udziec z indyka w galarecie,a w zasadzie galaretę z wkładem.Najdroższa galareta na rynku.Nie polecam i już nigdy w życiu nie kupię.

@Marcos

Dziękujemy za zgłoszenie uwagi. Każda jest dla nas bardzo ważna. Technologia produkcji tego rodzaju wyrobów sprawia, że może zdarzyć się sytuacja, w której wypełnienie produktu mięsem i galaretą nie będzie równomierne. Zapewniamy, że pracownicy działu nadziewania ręcznego zostaną dodatkowo przeszkoleni o prawidłowym nadziewaniu półproduktu w osłonce, celem ograniczenia pojawienia się w przyszłości ww. uwagi.

Stefan

Firma pracuje podczas kiedy osoba przyszła do pracy która miała kontakt z covid. I co dalej robić w takim przypadku

@Stefan

Zgodnie z obowiązującym standardem w firmie, taka osoba powinna natychmiast poinformować o zaistniałej sytuacji swojego przełożonego.

To ja

Czy można pracować na produkcji nA pół etatu czy tylko cały

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PMiW Łukosz sp. z o.o..
Ktoś

Tak zdarzają się jako dodatkowy dzien pracy jakby sobota teraz zakład pracuje od poniedziałku do czwartku po 10h

Pracodawca na plus , w czasie pandemii przyjmuje nowych pracowników, pracuje się krócej dla bezpieczeństwa pracowników , a wynagrodzenie pozostało na dotychczasowym obustronnie uzgodnionym poziomie.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w PMiW Łukosz sp. z o.o.?

Karol

Całość na konto

Cycu993

Ta firma to jedna wielka pomyłka pracowałem na produkcji za 9.70 zł/h nocki bez dodatku nocnego wypłaty miesięczne max miałem 2200 zł nie licząc drogi jaka robiłem samochodem w ciągu miesiąca robiłem 700 km zrezygnowałem z tej pracy ponieważ jak i płaca tak i traktowanie ludzi przez kierownictwo ma wiele do życzenia chcą człowieka jak najwięcej wykorzystać i żeby robił za najniższa krajowa na koniec powiem jak ktoś tam chce iść niech się głęboko zastanowi nad tym

@Cycu993

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby pracownik był zadowolony z pracy w naszym zakładzie i warunki pracy i płacy były realizowane zgodnie z regulaminem pracy, oraz ustaleniami na rozmowie kwalifikacyjnej. Celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z działem kadr - sektetariat.leszczyny@lukosz.pl, 33 854 88 70

Jaka umowa obowiązuje w PMiW Łukosz sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Cycu93

Umowa o pracę 13 brutto na h z tego co wiem że nawet przez rok na takiej stawce tam robią ja się zwolniłem z tamtad bo to czysty (usunięte przez administratora) netto na rękę wychodziłem 9.70 zł na h więc no nie polecał bym tam pracy ponieważ ta firma to jedna wielka pomyłka pozdrawiam

Ona

Zarobki są ok... Ale ta (usunięte przez administratora) między pracownikami w domu rodzina a oni patrzą tylko na znajomych z pracy kto z kim i wgl.... Jak by mogli to szefowi by w du... Weszli i to dosłownie....

Maniek

Witam. Ja z zapytaniem jakie są warunki pracy ile godzin się pracuje, jakie zarobki na początku I jaka panuje atmosfera?

@Maniek

350 godzin , miesiecznie wyciagniesz 4000pln ale na umowie najniższa krajowa, praca w kazdą sobotę i często w niedziele .

Gucio
@Maniek

Jeśli nie boisz się pracy to popracujesz długo, warunki nie są złe czasem się trafią sporadyczne nadgodziny ale do odebrania w inny dzień. Polecam spróbować, każdy musi wyrobić swoje zdanie Finansowo nie jest źle...

Renata
@Gucio

A jaka proponują umowę na początek?

Cycu993
@Maniek

Zarobki marne 9.70 zł/h bez premii robisz za 1630 zł z premia max 2200 zł więcej tam nie wyciągniesz praca na 3 zmiany traktowanie ludzi na poziomie zerowym jak bym miał tu drugi raz przyjść to wolał bym na ulotki iść wie ej za godzinę mi dają pozdrawiam

David

w lubajnach po halach biegają bezpańskie koty, dzikuny w niedomytych maszynach ,

Zbyszek

Taki sam syn jest w zakładzie Łukosza w Lubajnach k.Ostródy. Atmosfera fatalna, podstawa pensji niska reszta w premii, ktora.zabierają za byle co. Praca po 12godzin i we wszystkie soboty . Nie płacą nadgodzin tylko czysta stawkę godzinowa. A w dziale technicznym w ciągu roku bylo 8 kierowników, rekordzista wytrzymał tydzień.

Baba

Ale to zes w chybiu robil czy w leszczynach?

Sebastian
@Baba

Komentarz, na który odpowiedziałeś, jest sprzed 2 lat, dlatego chciałbym zweryfikować, czy od tamtego czasu coś się zmieniło, jeżeli chodzi o pracę w firmie PMiW Łukosz? Mam nadzieję, że dysponujesz jakimiś informacjami na ten temat.

ZNESMACZONA

NA ZAKŁADZIE PANUJE SYF SPRZĄTANE JEST DO PORZĄDKU JAK SA AUDYTY NA PAKOWNI PANUJE TAKA ATMOSFERA ZE LEPIEJ NIC SIĘ NIE ODZYWAĆ NIEKTÓRZY LIDERZY MAJA SIĘ ZA BÓG WIE KOGO OBRAŻAJĄC GROŻĄC NAGANA PANI PSEUDO LIDERKA Z PAKOWNI TO ZAROZUMIAŁA WREDNA MAŁPA Z SWOIM BŁAZNEM GÓWNIARZEM Z WIELKIM EGO CO SIĘ PANOSZY, A PANI DYREKTOR GRATULACJE. STANOWISKA NA PEWNO SIĘ NA TO STANOWISKO NADAJE PANI CHYTROŚĆ I OSZCZĘDNOŚĆ ORAZ WYZYSK I TRAKTOWANIE LUDZI KIEDYŚ SIĘ NA PANI ZEMŚCI BO KARMA ZAWSZE WRACA,POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACUJĄCYCH W TYM OBOZIE.

@ZNESMACZONA

zgadzam się w 100 %. podobno tak jest we wszystkich zakładach Łukosza

Sebastian
@ZNESMACZONA

Pisząc swoją opinię na forum Gowork.pl nie powinieneś nikogo obrażać. To jest w bardzo złym tonie. Rozumiem, że jesteś rozczarowany współpraca z firmą i jak piszesz ogólnym bałaganem, ale może spokojna rozmowa z przełożoną mogłaby coś zmienić i poprawić warunki zatrudnienia i atmosferę na bardziej serdeczną i koleżeńską? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/polskie-mieso-i-wedliny-lukosz-sp-z-o-o,12820 pracodawca szuka lidera produkcji, magazyniera i specjalisty do spraw kontroli jakości. Trzeba być przygotowanym na pracę w systemie zmianowym i mieć aktualną książeczkę sanepidu. Dajcie znać na forum jeśli będziecie aplikować.

Jak wygląda praca w Zaklad Przedworstwa Miesnego LUKOSZ? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

Jajcun

Nie ma żadnych pozaplacowych benefitów. Tam pracują sami obcokrajowcy, bo Polacy nie chcą tam pracować. Wg prezesa benefitami są chyba praca w każdą sobote, a przed świętami od poczatku grudnia do świąt praca także w każdą niedziele.

Luidzi

Ponieważ brakuje ludzi to firmy nadrabiają nadgodzinami. Jest okazja dorobić więc nie narzekajmy!

nowy pracownik

jak wyglada praca na magazynie i jak z zarobkami na rozmowie gadka ze chlopaki nie schodzą poniżej 2500zł a na umowie 13,30 zł BRUTTO wiec ta premia to chyba WIELKA skoro na godzine sie tak malo zarabia( albo walą wiele nadgodzin?) prosze o info bo mam rozmowe o prace w tej firmie, a i czy nastepna umowa to podwyzka?

@nowy pracownik

Jak wygląda praca na mroźni

Marian
@nowy pracownik

Robią po 300 godzin, premia zalezy od kierownika, za wszystko co sie da, odliczają od premii. Przychodzisz na 6rano i robisz do oporu,nikt wcześniej nie wie do której i do tego w każdą sobote.

Julita

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Ona 22
@Julita

Nie polecam

Gutek

Tak bardzo skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiem co sądzić! Idealnych firm nie ma i wszędzie mogą zdarzyć się trudne momenty.

Dynamic

Witam! Pracuje w sąsiednim zakładzie. Możecie założyć jakieś filtry? Bo strasznie od was śmierdzi popcornem

XYZ

Powie ktos jak wyglada praca zarobiki itp na stanowisku dzialu technicznego?

Siwy

Stawka 13.50 brutto a premia zależy od humoru kierownika i wszystkie soboty

@XYZ

umawiają się z tobą na 4000 PLN brutto, podpisują z tobą umowę na 2500PLN brutto reszta niby w premii. ale jak się rozchorujesz , albo chcesz się zwolnic , to ci płacą tylko te 2500brutto. (usunięte przez administratora) Do tego paskudna atmosfera w pracy i nieprzestrzegane przepisy BHP, naprawiasz maszyny w ruchu, bo nikt ci nie pozwoli zatrzymac. (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o PMiW Łukosz sp. z o.o. - Chybie

• Jak się pracuje w PMiW Łukosz sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PMiW Łukosz sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMiW Łukosz sp. z o.o.?

PMiW Łukosz sp. z o.o.