4w nieruchomosci

Wrocław

Opinie o 4w nieruchomosci

były pracownik 2011-03-02 16:22:17
Praca dla( usunięte przez administratora )(24w) wyglądała następująco: 1. Brak ustaleń co do zasad pracy (brak przerwy, umowy a o wynagrodzenie trzeba się prosić) 2. Dezorganizacja i bałagan panujący w każdym kącie biura (dokumentacja jest prowadzona niechlujnie i niestarannie) 3. Niski poziom komunikatywności pracodawcy co było skutkiem licznych niedomówień ze strony pracodawcy 4. Pracodawca nie potrafiący zarządzać swoją pracą jak i pracą podwładnych (pracodawca za swoje niedociągnięcia obwiniał wszystkich naokoło nie patrząc na własny sposób pracy) 5. Pracodawca przyjmuje pracowników na dzień próbny bez jakiegokolwiek wynagrodzenia co jest nie zgodne z prawem. 6. Pracodawca użył siły fizycznej względem swojego byłego pracownika czego świadkiem były 3 osoby w tym osoba przebywająca na próbę. 7. W biurze panuje nerwowa atmosfera, agresywny stosunek do poszczególnych pracowników, okazywanie frustracji, podnoszenie głosu na innych. Moja rada: ( usunięte przez administratora )
out-ss 2011-03-06 23:10:24
Praca tylko do ludzi o stalowych nerwach!( usunięte przez administratora ) ma problemy z zarządzaniem i wydawaniem jasnych poleceń - nie dostarcza materiałów i informacji niezbędnych do wykonania zadania. Zmienia zdanie co 5min - często już po zakończeniu tematu zgodnie z jej \"widzi mi się\", wszystko trzeba robić od nowa. Nie szanuje czasu i pracy innych. W firmie panuje chaos i trudno jest się na czymkolwiek skupić. Pieniądze za udało mi się odzyskać tylko częściowo.
pip 2011-03-29 11:36:37
a ja złożyłam odpowiednią skargę w Państwowej Inspekcji Pracy, będą mieli oko na( usunięte przez administratora ) może przestanie wykorzystywać ludzi i zacznie płacić za wykonaną pracę, a was przestrzegam przed jakimikolwiek kontaktami z( usunięte przez administratora )
Poszkodowany 2011-09-12 16:44:57
UWAGA! Poszukuję osób które w jakikolwiek sposób zostały oszukane bądź poszkodowane przez ( usunięte przez administratora )Być może będzie potrzebne wsparcie na drodze sądowej i razem uda nam się coś wywalczyć. Proszę o kontakt: ( usunięte przez administratora )
gizmo 2012-02-17 13:58:29
ja w przeciwieństwie do piszących nie jestem pracownikiem ale klientem i mile wspominam współprace i kompetencje tej firmy i osób zatrudnionych jak pamiętam ciągle te same osoby
przecież pośrednik obrotu nieruchomościami ma licencje Ministra ,to osoby kompetentne
szkoda że maja Państwo takie kompleksy .
nkita 2012-02-18 17:46:40
kali jeść kali pić ale polski lubić;) kompetencje i licencja od ministra mają niewiele wspólnego z traktowaniem podwładnych i kulturą osobistą...nie trzeba mieć licencji czy studiów, żeby umieć się zachować...
prawnik niezależny 2012-08-12 13:11:54
ludzie nie zatrudniajcie się ,zakładajcie własne firmy i wtedy jest luz
walo 2016-05-20 22:53:13
Szczerze mówiąc jest wiele lepszych firm i wiele osób Wam to powie. Dla tej jednak nie jest priorytetem ta walka a spokojne prowadzenie interesu i zarobek na siebie.
Zostaw swoją opinię o 4w nieruchomosci - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4w nieruchomosci