PL NIERUCHOMOSCI; DWA GRUDNIE I UCHORCZAK

Milanówek

Opinie o PL NIERUCHOMOSCI; DWA GRUDNIE I UCHORCZAK

anonim 2011-02-19 16:32:51
teraz "'Grudnie"' zajmuja sie [usunięte przez moderatora] polecam !!!!!!! rewelacyjne oferty proponuja:-) taki knebelek tylko 80 zeta
rabarbar 2011-03-19 22:36:10
Zajadów ze śmiechu dostałem czytając te pochlebne "opinie różnych ludzi" o PL Nieruchomości Pana Uchorczaka. Jak widać- wszystkie wyszły z pod jednej ręki pseudokryptomarketingowca tej pseudo firmy. Ludzie nie dajcie się na to nabrać, ani atmosfery ani pieniędzy tam nie zobaczycie. Co najwyżej można liczyć na (bardzo kosztowną) naukę typu "co cię nie zabije to cię wzmocni".
barbados 2011-04-07 19:55:16
o jakich wpisach mówisz ? a dlaczego uchorczaka a nie grudnia. uchorczak nie ma licencji, za działalnosć firmy odpowiedzialny jest grudzień.
ojra 2016-05-03 10:09:53
Wydaje mi się, że taka branża związana z nieruchomościami nie należy do najprostszych, ale przynajmniej oprócz wypłaty dorzucają jakieś jeszcze premie.
Zostaw swoją opinię o PL NIERUCHOMOSCI; DWA GRUDNIE I UCHORCZAK - Milanówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PL NIERUCHOMOSCI; DWA GRUDNIE I UCHORCZAK