Villa Holiday Park

Opinie o Villa Holiday Park

gość 2015-07-08 12:47:40
Większość pracowników bez umowy, szef nazywa ich tumanami i głupkami ( słyszałem też debila ). W trakcie okresu próbnego zmienia stawki.Ludzie ok,ale zestresowani.Nie polecam.
gość 2015-10-31 15:09:45
Brak jakiejkolwiek umowy ( praca tylko na czarno). Szef nazywa pracowników debilami, tumanami, głupkami, chorymi psychicznie. U Szefa brakuje słowa PRZEPRASZAM. Ludzie niby w porządku ale wychodzą różne "kwiatki". Brak jakichkolwiek zasad, które powinny panować w tym Hotelu. Zwalanie winny na innych pracowników by w oku Szefa być tym najlepszym. Pracownicy traktowani są źle. Stąd taka rotacja. Broncie sie od tego hotelu rekami i nogami
Nick 2016-08-05 01:53:24
Szef co chwila zmienia zdanie i zakres obowiązków. Pracownicy są niesłusznie obciążani finansowo za najmniejsze błędy ( zaginiony klucz-50zł, niezakręcony gaz przez 10 min -100zł itp.) Nie zapewnia podstawowych rzeczy takich jak umowa o pracę, płatny urlop, stabilność zatrudnienia. Dyspozycyjność dla tych ludzi to 24h, nawet tuż po zmianie nocnej potrafią dzwonić. Po zwolnieniu pracownika szef nagle jest w posiadaniu obciążających nagrań z kamery ub skarg lub czegoś co sobie ubzdura a jego kreatywność nie zna granic. Co ładniejsze recepcjonistki lądują albo za drzwiami zwolnione, albo w jednym z pokoi z szefem. Pani manager recepcji nie lepsza, jedna z tych od pokoi z szefem, młoda pannica która wie jak się robi karierę... Szczerze radzę omijać szerokim łukiem. Jedynym plusem w porównaniu do innych hoteli to stawki.
Zostaw swoją opinię o Villa Holiday Park - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Villa Holiday Park