Opinie o Dom Architekta Sarp Aneta Marciniak Restauracja Kwadrans w Kazimierz Dolny

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dom Architekta Sarp Aneta Marciniak Restauracja Kwadrans. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dom Architekta Sarp Aneta Marciniak Restauracja Kwadrans o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Architekta Sarp Aneta Marciniak Restauracja Kwadrans w Kazimierz Dolny

Andriew Nowy wpis

Wszystkie opinie negatywne są niestety prawdziwe . Wszystko za sprawą nie właściwej organizacji i „ osoby „ która ma się za najlepszego pracodawcę Kazimierza .Prawda jest taka iż ta restauracja jest drugą Ukrainą - samo to o czym świadczy . Zero - szacunku do pracownika . Nie ma czegoś takiego w jej myśleniu . Ta Pani stanęła na latach 90 gdzie poniżało się pracownika i płaciło grosze . Uważać na ta firmę i Panią .

J. Nowy wpis
@Andriew

To prawda pracowalam tam i jedyne co mozna o tym miejscu powiedziec to ze powinno sie te durna babe zglosic za (usunięte przez administratora)

Pracownik roku Nowy wpis

Dodam jeszcze, że kończąc pracę, miałam już tak poszarpane nerwy, i zdrowie, że chciałam otrzymać należytą zapłatę, jaka jest w przypadku osób młodocianych, oczywiście właścicielka odmówiła. Więc pojechałam z moim pełnomocnikiem po zapłatę zaległego wynagrodzenia. Właścicielka została poinformowana o dacie i godzinie wizyty, ale nawet nie pojawiła się w tym dniu w firmie, a innemu pracownikowi zostawiła mniejszą sumę pieniędzy. Nie odbierała telefonów nawet telefonów. Dopiero po informacji, że jeśli nie otrzymam zaległej płacy sprawa zostanie skierowana do sądu, dostałam zaległą wypłatę. UWAŻAJCIE!!! OMIJAJCIE FIRMĘ Z DALEKA !!!!

Pracownik roku Nowy wpis

Zastanowiłabym się 3 razy nad pracą w tej firmie. W tamtym roku (2020) pracowałam w domie architekta przez niecałe 2 miesiące. Po rozmowie kwalifikacyjnej właścielka powiedziała ze jutro przyjdę na dzień próbny szkolenie. Pomyślałam, ze to normalne, w końcu nie znam panujących tu zasad, nauczę się czegoś. W dniu „szkolenia” nie została mi przedstawiona żadna wiedza, ani jaki mają zwyczaj obsługiwać gości, ani korzystanie z kasy fiskalnej itd, moje szkolenie polegało w większości na pracy na zmywaku. Na koniec dnia szkoleniowego (darmowego), dowiedziałam się że podobno ma ono trwać 3 dni, na co się nie zgodziłam, i po rozmowie moje szkolenie zostało uznane za zakończone. Praca po wiele godzin dziennie, na cały okres pracy dostałam 3 posiłki- raz kanapki, raz rosół i raz makaron z szynką(pracowałam już w 3 innych firmach gastronomicznych i nie spotkałam się z czymś takim , że przy pracy 12-14h nie jest zapewniony ciepły posiłek). W pracy brak szacunku do pracownika, właścielka czepia się o każdą najdrobniejszą rzecz, odnosi się z wyższością i ma ciągle pretensje o wszystko. Ciągle powtarzała, że nie miała większych dzieci , i gorszej kadry nigdy. Radzę uważać na kucharza, strasznie niemiły a wręcz agresywnie zwraca się do kelnerek, sama usłyszałam od niego kilka „miłych słów”, ze nic nie umiem , nie nadaje się do niczego i nie powinnam być kelnerką, wtedy pierwszy raz chciałam odejść z pracy, ale właścielka załagodziła sprawę. Drugą sytuacją przy której chciałam odejść była wizyta innej kelnerki, która obrała sobie na mnie cel i czepiała się że nie jestem uśmiechnięta, że nie jestem życzliwa dla klientów (wspomnę że miałam naprawdę wysokie napiwki, a one nie biorą się z nikąd) , zostałam zapytana czy chce pracować, czy biorę na serio tą pracę-odpowiedziałam, że skoro nie są ze mnie zadowoleni to niech mnie zwolnią, ale cóż wtedy nie miał by kto pracować. Wspomnę że w przeciągu 2 miesięcy przewinęło się wiele kelnerów, przychodzili i zaraz odchodzili, z tego co pamiętam było ich około 11. Kiedy masz mieć wolne po kilku dniach ciągłej pracy dostajesz o godzinie 23 SMS z informacją, że jutro masz na 9;00 do pracy, taka sytuacja zdarzyła się nie raz. Radzę uważać na umowę, została mi przedstawiona umowa zlecenie, na której widniała inna kwota niż tą na którą się umawiałam, po zapytaniu właścicielki, czy w takim razie moja stawka się zwiększa dostałam odpowiedź przeczącą. Umowa była tak sformułowana, że zabezpieczała tylko właścicielkę a nie pracownika (pracodawca mógł ją zerwać w każdej chwili, ale kelner po zerwaniu umowy miał pracować jeszcze 2 tygodnie). Nie zgodziłam się na podpisanie takiej umowy, ponieważ jest ona niezgodna z prawem, oczywiście po tej sytuacji było dodatkowe czepianie się w moją stronę. Właścicielka widząc , że mamy naprawdę duży ruch że ledwo się wyrabiamy zasiadała przy stole i czekała aż ją obsłużymy, nakrywając do stołu w odpowiedni sposób, przynosząc wybrane danie. Takie same sytuacje miały miejsce z synem właścicielki którego też trzeba było obsługiwać, nawet jeśli klienci czekali na swoje zamówienie (nie wiem gdzie tu priorytety). Nawet jak masz mnóstwo klientów, a kuchni zabraknie jakiś produktów, musisz zostawić wszystko i drałować do sklepu. Pracując jako kelnerka, zdarzało się, że pół dnia spędzałam na zmywaku myjąc naczynia (nie było nikogo zatrudnionego na zmywaku, więc kelnerzy wymieniali się tą funkcją), albo myłam okna na całej restauracji, czyściłam kredensy czy kanapę. Jeśli jakiś kelner chciał wziąć sobie wolne z powodów osobistych (różne są sytuacje w życiu), od razu spotykał się z oburzeniem, ja musiałam wziąć wolne z powodu operacji mojej kotki to później słyszałam „miłe” docinki na ten temat. Właścicielka bardzo źle nastawiała pracowników w moją stronę ( i kelnerzy i pracownicy kuchni), chociaż ze wszystkimi się dobrze dogadywałam i inni lubili jak z nimi pracowałam. Pod koniec mojej pracy musiałam wziąć wolne na kilka dni, po których chciałam jeszcze wrócić i pracować tak jak się umawiałam czyli przez pełne 2 miesiące. Pod koniec wolnego, nie otrzymywałam żadnych informacji, o dacie i godzinie pracy (mimo moich prób skontaktowania się z restauracją i ustalenia tego), o godzinie 22 dostałam SMS, ze mam przyjść na 9 do pracy, no niestety ja już do tej godziny ustaliłam sobie inne plany , i mogłam pojawić się w pracy o godzinie 11. Dostałam telefon (zaznaczę , ze nie od właścicielki, bo ona wysługiwała się innymi kelnerami do przekazywania informacji) z informacją, że jeśli nie przyjdę na 9 to mogę nie przychodzić, próbując na spokojnie wytłumaczyć sytuację, że jest święto i ja chce pójść do kościoła zostałam zdyskryminowana z powodu wiary. Moja współpraca w tej restauracji zakończyła się. Była to najgorsza firma w gastronomii w jakiej pracowała. Radzę jej unikać z daleka.

Katarzyna

Cześć, ile trwa okres wdrożeniowy w przypadku zatrudnienia w Dom Architekta? Bardzo mi zależy, żeby pilnie uzyskać tę informację. Powiedzcie, na jaki okres jest umowa próbna w firmie. I przy okazji, jaki rodzaj umowy dokładnie proponuje ten pracodawca - pozdrawiam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dom Architekta Sarp Aneta Marciniak Restauracja Kwadrans, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

@Anonim dobrze rozumiem, że nie płacą za te 3 dni szkolenia?

Straszny haos. Praca od 9 do ostatniego klienta czyli 24-1. Każdy dostaje 3 dni darmowego szkolenia po czym zero odzewu. Podczas owego szkolenia człowiek niczego się nie nauczy. Zero organizacji pracy. Nie polecam

Ktoś

Jeśli ktoś wybiera sie tam do pracy to prosze uwarzać, tam cały czas trwa nabór, jest duża rotacja pracowników. Każą przyjść na 3-dniowe szkolenie, niby jesteś przyjęty i każą czekać na telefon po czym znów ogłaszają nabór. Ta firma jest nie powarzna.

ryszard

Bywaliśmy w Domu Architekta pare razy w przeszłości. Dnia 3 IX spotkało mnie tam b. przykre zdarzenie. Wszedłem by skorzystać z toalety na parterze. Dwóch "ochroniarzy" z czego jeden szczególnie chamski i ordynarny w sposób bezczelny używając obelżywych słów praktycznie wyrzucili mnie z tego hotelu. Bo odbywało się tam przyjęcie weselne. Poszedłem do recepcji by się poskarżyć .Ten jeden, wyjątkowo ordynarny, podał swoje nazwisko jako Daniel Firley (prawdopodobnie zmyślone). Biada komukolwiek kto może natknąć się na tego łobuza.

admin

Chcesz szczerze porozmawiać o firmie DOM ARCHITEKTA SARP ANETA MARCINIAK? Zapraszamy na nasze forum

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Architekta Sarp Aneta Marciniak Restauracja Kwadrans - Kazimierz Dolny

• Jak się pracuje w Dom Architekta Sarp Aneta Marciniak Restauracja Kwadrans?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Architekta Sarp Aneta Marciniak Restauracja Kwadrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom Architekta Sarp Aneta Marciniak Restauracja Kwadrans?

Dom Architekta Sarp Aneta Marciniak Restauracja Kwadrans
  • Rynek 20