Opinie o Triumph w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Triumph. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Triumph o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Triumph w Warszawa

Przed złożeniem CV czytałam tutejsze opinie i myślałam że popełniłam błąd aplikując. Nic bardziej mylnego. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną a następnego dnia otrzymałam telefon z propozycją podpisania umowy. Dostałam umowę o pracę, uniform, szkolenia, pomoc na każdym etapie w firmie, podstawowe ubezpieczenie w enelmed(nie ponosimy dodadkowych kosztów chyba że chcemy ubezpieczyć kogoś nam bliskiego) karę z dużą zniżką pracowniczą. Grafik jest elastczny- jeśli potrzebuje wolny dzień czy coś mi wyskoczyło, nie ma większych problemów aby zrobić zamiankę czy poprostu dać wolny dzień. Trafiła mi się mega sympatyczna ekipa z super szefową. Jeśli chodzi o zarobki to jest te 2k na rękę plus dodadki za zrobione targety. Nie ma ciężkich pudeł do targania więc nie zniszczymy sobie kręgosłupa. Jednak jest to praca "na nogach" wiëc warto zainwestować w dobre buty albo wkładki, bo 8h w balerinach potrafi dać w kość (trampki/adidasy odpadają. Trzeba nosić buty typu baleriny/mokasyny) Praca raczej należąca do tych przyjemnych ale wiadomo atmosferę w pracy tworzą ludzie a ja miałam szczęście trafić na fajnä ekipę.

Mimi
@Maja

Njaniższą krajową plus premia jak się wyrobi, co nie jest zawsze. Premia max 600 zł.

Jakie są korzyści z tej karty zniżkowej na produkty Triumph / Sloggi, co o niej jest w ogłoszeniu na Sprzedawczynię - Konsultantkę? Duże rabaty? Bo choć firma pisze o wynagrodzeniu zasadniczym + system premiowy, to wiem już od jednej z niedawno piszących użytkowniczek, że dają najniższą krajową i premii maks. 600 zł. Z tym, że nie zawsze się uda wyrobić target.

prawda!!! :)

Dodo

A w jakim pracujesz?

Maja

Dalej tu pracujesz? Sporo czasu minęło od tamtego komentarza. Możesz zaktualizować kwotę zarobków? Ile tak na prawdę można dostać na pierwszej umowie teraz? Wszyscy dostają umowę o pracę?

Mimi Nowy wpis
@Maja

Ktoś próbował aplikować na to ogłoszenie z językiem polskim i czeskim? Jak tam widełki, ktoś się orientuje, bo wymagań sporo? Zapewniają pracę hybrydową, ile dni można przepracować z domu?

Anonim Nowy wpis

Witam, jak to wygląda z pracą na stanowisku Magazyniera z uprawnieniami utd na wózki, jak wygląda dzień pracy i jakie ogólnie są opinie? Pozdrawiam

Serwisant

Nie lubię licytować się z przyszłym pracodawcą o wynagrodzenie jednak jestem doświadczonym pracownikiem z branży i znam wartość swojej wiedzy i czasu. Niestety pracodawca marnuje go już na wstępie zapraszając na rozmowy mimo braku akceptacji minimalnej kwoty wynagrodzenia próbując licytować się jak na targowisku.

Wynagrodzenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Waham się, czy wysyłać CV na Accounting Specialist with Polish and English. Mam co prawda ponad wymagane przez firmę 3-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego oraz odpowiednie wykształcenie ale nie wiem, na ile mój angielski odpowiadałby wymaganiom? Mógłby ktoś opisać proces rekrutacji w firmie i wyjaśnić, na ile faktycznie przydaje się znajomość angielskiego oraz, czy jest ona sprawdzana?

pracownik sklepu Triumph

Jestem w firmie już 7 lat. Uważam, że praca jest przyjemna - ze względu na tematykę jest bliska kobiecemu sercu. Nie nosimy kartonów, nie mamy dostaw w 10 kartonach. Robimy dostawy, sprzedajemy i realizujemy plany. Kierownik jest bardzo w porządku, pójdzie na rękę z grafikiem jeśli trzeba, wszystko jest do dogadania- oczywiście piszę tutaj o sklepach firmowych Triumpha, a nie o franczyzach, bo one żyją własnym życiem. budżety są do wyrobienia , podstawa + premia to fajna kasa. Cenie sobie tutaj spokój pracy z zespołem i kierownikiem. Wiadmo jeśli się komuś nie chce pracować to wszędzie znajdzie jakieś ale...niestety. opieka medyczna, karta multisport w fajnej cenie, premie świąteczne i gifty od firmy, karta zniżkowa na produkty marki. Gdybym miała polecieć komuś tę pracę to bym poleciła z czystym sumieniem.

Lena
@pracownik sklepu Triumph

Ja jestem zainteresowana pracą .czy warto tam próbować? Szanują pracownika ?

Ciekawie wygląda rekrutacja na stanowisko Buying and Allocation Team Leader. Mam ochotę aplikować, ale nawet zarobków nie podali. Orientujecie się w widełkach płacowych? Poza tym podobno można pracować hybrydowo i się zastanawiam ile czasu wobec tego można pracować w domowym zaciszu?

Braff.

Hej, czy jest tu ktoś , kto pracował w outlecie w Warszawie ? Z góry bardzo dziękuję ????

Ewelina
@Braff.

Ja co prawda nie pracowałam jeszcze, ale zainteresowała mnie ta praca. Ty pytasz, bo są jakieś przyjęcia, czy tak po prostu? Bo jeśli to pierwsze, to bym chciała wiedzieć.

X

Najgorsza praca, macie możliwość uciekajcie. Kierownictwo i przełożeni kierownika bez szacunku do pracownika (że świecą szukać w kierownictwie "człowieka") Wyzysk - mała płacą, a duże wymagania (co przyznają sami przełożeni). Obowiązki kierownika spadające na zwykłych pracowników. Ogólnie rzecz biorąc - kierownik świętość, a jak się nie podoba wypad. Pani kierownik sama zmusza do składania wypowiedzeń. Na jedyny to dodatki na święta i karta zniżkowa, darmowa opieka w enel-med.

Braff.
@X

Hej, w jakim mieście pracowałaś,jeśli mogę zapytać ? :)

Iwona

Praca sama w sobie miła i przyjemna, zarobki mogłyby być wyzsze, ale jeśli chodzi o premie to progi nie są zawyżone także na plus, minus jest taki, że możesz rypać cały miesiąc, możesz zrobić 150% planu, ale jeśli będziesz na L4 powyżej dwóch czy trzech dni, to premii brak. Dla mnie jako pracownika to demotywujące, i też firma strzela sobie w kolano bo ja już nie jestem efektywnym sprzedawcą bo i tak premii nie dostanę, więc po co mam się starać?np Zamiast 50tys, zrobię 15...jeśli chodzi o kierownika to brak słów, kto takie osoby wybiera na taką funkcję? Wiecznie robienie problemów ze wszystkim czym się da, począwszy od układania grafików, urlopów, głupie odzywki do pracowników, olewanie pracy na porządku dziennym, to przychodzenie kiedy się chce, wychodzenie kiedy się chce, albo nie przychodzenie w ogóle, myślicie że te zmiany są uwzględniane w grafiku? Fajnie tak pracować, że ci płacą za cały etat, a robisz pół :⁠-⁠D zrzucanie swoich obowiązków na barki szeregowych pracowników i można wymieniać w nieskończoność. Nie mam pojęcia po co są kamery i kierownicy regionalni, skoro widać nie kontrolują tego, mimo że czytając opinie zamieszczone tutaj, to nie jestem osamotniona w swojej ocenie, ciężko przyjechać na sklep i porozmawiać z pracownikami sam na sam? Potrafią tylko pisać mejle odnośnie wyników, nic od siebie, od serca, by poznać nasze obiekcje, a szkoda. Myślę że każda by miała coś do powiedzenia co nadaje się do zgłoszenia HR i wyżej. Całe szczęście już tam nie pracuję, bo nie da się pracować z kimś tak toksycznym i niestabilnym emocjonalnie, a szkoda bo reszta zespołu była naprawdę super,.i nie tylko ja odeszłam, na sczescie udało się bez problemów. Chętnie odpowiem na każde pytania, może ktoś z Triumph czyta i weźmie sobie do serca opinie byłych lub obecnych pracowników i wezmą pod lupę tych "kierowników" . Iwona

@Iwona

A nikt nie próbował właśnie szepnąć słówko komuś wyżej o tym co się dzieje? Może ktoś zapanowałby nad tym bałaganem i pracowałoby się lepiej?

Dodo
@Iwona

O jaki sklep chodzi?

Zofia

Dziewczyny, a są szkolenia typu brafitterka? Czy tylko produktowe? @Ona, może załóż profil Triumph Kraków i tam z Krk będziecie pisali sobie, co i jak. Tu można zakładać samemu, to nie firma musi to zrobić ;)

Ona

A jakie opinie mają byli pracownicy na temat pracy w salonach na terenie Małopolski Kraków? Rozumiem że tutaj wchodzą w regułę rozni właściciele... Chodzi mi głównie o pracę w galeriach? Będzie mi miło posłuchać opinii...

Paulina

P. Sentowska ukradła w firmie rzeczy do produkcji

Łucja
@Paulina

No tak, nawet jeśli to byłaby prawda to chyba w firmie gdzieś indziej o takich rzeczach się donosi?

Była

Dziewczyny pracujące kilka lat w sklepach nie dostają podwyżek pensji. Cały zespół pracujący 5 lat zwolnił się bo "szefowa" nie zgodziła się na nawet minimalne podniesienie wypłaty. Po czym nie zgodziła się na skrócenie okresu wypowiedzenia 3 miesięcznego i zatrudniła nowych ludzi z pensją wyższą o 100 zł brutto. Cieszę się że tam już nie pracuję, totalny brak szacunku do pracownika.

Ewelina
@Była

No ale jak to, przecież są podwyżki minimalnej krajowe? To dużo zarabiacie ze Was nie obowiązują

Daria
@Ewelina

Jak się pracuje kilka lat w firmie to można chyba oczekiwać zarabiania trochę więcej niż najniższa krajowa, prawda?

Łucja
@Daria

Przecież tego nawet nie można oczekiwać, to powinien być standard! Co to za dbanie za motywację tak w ogóle? Ja się nie dziwię, że ludzie sami z siebie polecieli. No ale, że nowi dostali więcej to chyba akt desperacji, żeby ktokolwiek przyszedł, co nie?

Czy Triumph organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

tak :)

Daria

Jaka pensje na etat dostają realnie sprzedawcy ?Domyśliłam się, że to najniższa krajowa + premię, ale jak są liczone premie ?? Czy cele na premie są osiągalne ? Niekoniecznie w CH stolicy?? pozdrawiam

Pytanie1

Jak wygląda sytuacja z umową? Jutro mam rozmowę w sprawie pracy. Jest to umowa o pracę najczęściej? Jeśli tak to jak wyglada sytuacja z badaniami do pracy? Mają swoje placówki czy można w dowolnej?

Jak jest z pakietem medycznym w Triumph? Można dołączyć rodzinę?

Tak. Ale jest to odpłatne. Jeśli chcesz kogoś tam ubezpeczyć to potrącają Ci składkę z pensji. Kierownik powinien Ci to wytłumaczyć , podać konkretne stwaki i w przypadku chęci ubezpieczenia kogoś, stosowny dokument do wypełnienia.

Gosc

Generalnie czytając forum nie jest problem z sama firma. Ale z kierownikami którzy tam pracują. Dlaczego ludzie na tak poważnych stanowiskach nie są szkoleni? Dlaczego tacy ludzie wogole kierują ludźmi?

kandydat

Jedna wielka porażka. Rozmowa trwała dosłownie może z 4-5 min. Zaprosili mnie na „okres próbny” 2h na salonie aby sprawdzić czy im się spodobam. Najlepiej żeby zostać od razu po rozmowie gdzie przez telefon o czymś takim nie było w ogole mowy i pretensja ze uczciwie człowiek mówi ze ma jeszcze inne rozmowy to są wielkie oczy skierowane na mnie, że jak mogę w ogóle się zastanawiać?? A jak ja to widzę? Wyzysk, popracować 2h za darmo i nic więcej a na końcu powiedzą że podziękują. Nic zachęcającego na rozmowie nie usłyszałam.

Gosc
@kandydat

Za te 2 h powinni wypłacić ci wynagrodzenie. Przeczytaj kodeks. Pescy a później wylewaj, żale na forum. Jak można nie znać podstaw kodkrdu pracy będąc pracownikiem? Co roku w gazecie jest jako, dodatek. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Triumph - Warszawa

• Jak się pracuje w Triumph?

Zobacz opinie na temat firmy Triumph tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Triumph?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Triumph?

Kandydaci do pracy w Triumph napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Triumph