TARPOM S.A.

Tarnowiec

Opinie o TARPOM S.A.

mieszkaniec Dukli 2013-07-02 05:31:06
Skandaliczne zachowanie pracownika przy montażu wyposażenia sklepu na jednym z obiektów w Dukli (pod koniec czerwca, 2013). Kompletnie pijany pracownik, zwyzywał mnie w sposób ordynarny, jakimś rynsztokowym językiem. Szok, jak można wypuszczać do ludzi takiego chamskiego człowieka? Firmę wykonującą odnalazłem po napisach Tarpom na niebieskim paleciaku. Ducato jakim przyjechali, nieoznaczony.
pracownik 2015-05-19 22:33:11
Taki przypadek to należy zgłosić do Dyrekcji, żeby mogła wyciągnąć konsekwencje, a nie pisać na opiniotwórczym forum. W firmie pracuje ponad 150 rzetelnych pracowników, a taka opinia o jednym pracowniku krzywdząco psuje wizerunek reszty.
poszukiwacz 2015-12-28 17:15:58
Pracowałem jako montażysta przy meblach sklepowych dla jednego z producentów takiego wyposażenia. Szukam nowych zleceń na tego typu usługi.
Mam zarejestrowaną firmę, dwóch pracowników, wszystkie przydatne elektronarzędzia, dwa samochód dostawczy.
Czy wie może ktoś jak można nawiązać współpracę z TARPOMEM, bo słyszałem że prężnie działają w tej branży.
Mponi 2016-04-21 11:37:19
Informacja jest ważna, ale narzędzia są i wszystko gra
Zostaw swoją opinię o TARPOM S.A. - Tarnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TARPOM S.A.