FIRMA "TRANS-POL" S.C. A.WASZCZUK & D.PUSZKAREK

Gryfice

Opinie o FIRMA "TRANS-POL" S.C. A.WASZCZUK & D.PUSZKAREK

admin 2015-07-30 21:00
Jak oceniasz firmę FIRMA "TRANS-POL" S.C. A.WASZCZUK & D.PUSZKAREK? Twój komentarz ma znaczenie.
żelazny 2015-09-14 09:44
tragedia wstawiłem z jedna usterką a wymienili 20 innych części , skasowali jak za zboże a wyjechałem z niesprawnym ABEsem cena za usługę z faktury 935zł zapłaciłem 800zł na innych warsztatach za to samo od 600 do 650 zł , a jeszcze wstawiłem w poniedziałek miał być gotowy we wtorek a odebrałem w sobotę nie sprawny.Brak kompetencji i profesionalizmu
LP 2016-08-09 09:36
Tragedia. Warsztat niekompetentny. Brak profesjonalizmu , Proste czynności sprawiają im trudność, Nie polecam tego warsztatu
Szwagier 2016-12-11 09:18
Nie polecam pracy w tym miejscu właściciel przy rozliczeniu tylko patrzy jak przekręcić aby zostało wyplacene jak najmniej. Niejasny system rozliczeń nigdy nie ma potwierdzenia na wyliczona pensje dodatkowo jeśli podejmie się prace jako kierowca można narobić sobie tylko problemów.
Wojtek 2016-12-12 23:44
Nie ma co się dziwić, że nikt z Gryfic tam nie chce pracować, cały czas są ogłoszenia, że potrzebują lakiernika, mechaników i kierowców.
Łabędź 2016-12-14 15:43
Podobno jest dużo osób, których skroili na kasę.
rudy 2016-12-17 14:25
Tam jest mega rotacja, szkoda czasu...
Wojtek 2017-01-04 01:01
Znowu na ich firmowym facebooku pojawiło się ogłoszenie o pracy dla kierowcy hehehe...
Gość 2017-01-11 19:11
Witam, zastanawiam się nad złożeniem podania do tej firmy na kierowcę, ktoś coś może mi więcej powiedzieć jakie zarobki, umowa itp?
Kpina 2017-02-04 12:44
Nie idź tam, to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie firma, będziesz robił na czarno za grosze. Kasjer w biedronce zarabia więcej niż kierowca w tej,,pseudo firmie "-potwierdzone info, tylko czekać aż inspekcja pracy a w szczególności inspekcja transportu drogowego dobierze im się do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i skończy się cwaniaczenie.
Daro 2017-02-17 23:20
Naprawialem tam swoje auto....po dwóch tygodniach przyszły mrozy i auto nie odpala...podobno czyszczenie całych kolektorów zuzyto dwa opakowania środka...Zostało rozebrane w serwisie i sprawdzono kolektory...brudu od cholery. przy sprawdzeniu świec zostały wyjęte wtryski i tu było też wielkie zdziwienie Panów z BMW....nie polecam Firmy Transpol na fakturze dziwne pozycje za przegląd auta o co wogole nie prosiłeś...Nie polecam tego miejsca...
Bolo 2017-03-16 21:14
Komuś muszą dopisać braki magazynowe środka myjącego.
Tomba 2017-03-17 21:16
Tam widzę ciągle nowych mechaników. To daje do myślenia... Wątpię by tworzyli zgrana i wykwalifikowana ekipę.
Karolina 2017-03-23 20:27
Przekret goni przekręt...!
Sławek 2017-04-08 13:10
Mój znajomy pracuje tam od 2o lat i gdyby było tak źle dawno zmieniłby pracę.A nikomu z piszacych nie przyszło do głowy- ze mogą potrzebować kierowców i mechaników bo firma się rozrasta?
Naprawiałem auto i widziałem tam kilka podnośników, na każdym pracuje mechanik
A w biurze jest szyba można podejrzeć prace na warsztacie.
Zostaw swoją opinię o FIRMA "TRANS-POL" S.C. A.WASZCZUK & D.PUSZKAREK - Gryfice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA "TRANS-POL" S.C. A.WASZCZUK & D.PUSZKAREK