van der hoorn

Aalsmeer

Opinie o van der hoorn

hmmm 2011-02-19 09:14:39
pracuje przez ta firme juz długo,i jestem zadowolona,natomiast gdybym miała pracowac tam przez caly czas to przypuszczam,że bym się zwolniła,,,,,,,już nie sam Mehmed czy jak to nazywacie [usunięte przez moderatora] czy nawet system ,,,hmmm,polityczny tej firmy nie jest tak przytłaczajace jak atmosfera wywoływana przez samych pracowników,,,wiadomo duże skupisko ludzi-kobiet jest nie zdrowe,ale można stworzyc w miare miła atmosferę .........nie wiem czy to jest uwarunkowane naszą narodową mentalnością czy parszywej jednostki,ktora chcac sie dowartosciowac gnębi czy słabszych psychicznie cz też "nowe" i to jest problem tej firmy......jeden przyswaja sobie wiedze szybciej-drugi wolniej i razi mnie jak słyszę,gdy do laski ktora pracuje 2 tyg mowi sie "możesz pracowac szybciej?" zapominajac że my tez byłysmy nowe-kiedys i nie kazdej z nas dobrze to wychodziło-...mi do tej pory nie wychodzi :) ......to jest duża firma i wiadomo,że różni sie tam trafiaja ludzie...trzeba-myśle -zdystansować się i mieć to wszystko w ,,,hmmm [usunięte przez moderatora],nie przejmowac sie obgadywaniem i tym podobnym...pamiętajmy jeszcze o ważnej rzeczy,mianowicie ,,,,, najwięcej mają do powiedzenia osoby,które mają najwięcej na sumieniu, i zróbmy bilans tej parszywej jednostki,,,pozdrawiam .... [usunięte przez moderatora] :)
Zostaw swoją opinię o van der hoorn - Aalsmeer
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie van der hoorn