logo Logintrade S.A.

Logintrade S.A.

Wrocław

Opinie o Logintrade S.A.

Ja o sobie 2013-07-01 07:00:25
Bardzo dobra atmosfera. Szefostwo bardzo ok.
Do przodu 2013-07-07 09:34:05
Moim zdaniem też jest całkiem ok. Zespół młody i dobra atmosfera. Ekipa raczej stała, co chyba coś oznacza.
Były 2013-08-21 14:01:08
Pracowałem w LT już jakiś czas temu. Atmosfera była bardzo fajna! Koledzy i koleżanki dawali pełne wsparcie. Utrzymuję kontakt cały czas z firmą i wiem, że dalej jest podobnie.
Obecny231432 2013-11-16 22:22:34
Jest ok. Pizza day :) fajny zespół. Pozdro dla ekipy LT.
Ja232 2014-01-19 21:04:24
Rzeczywiście atmosferę tworzą ludzie. Po wymianie ludzi z działu handlowego atmosfera bardzo się poprawiła. Czuć pracę zespołową, a nie jak wcześniej granie na siebie.
dżenna22q 2014-01-31 13:56:04
Jeżeli mówimy o dziale handlowym..handlowców zmieniali często, bo się nie sprawdzali w wizji "szefów", osoby pozyskujące spotkania.. (usunięte przez administratora)
Morka 2014-02-04 13:06:59
Od lipca 2013 r. ekipa w dziale handlowym jest stała. Umawianie spotkań było zmiany w lipcu 2013, ale teraz od 6 miesięcy też ekipa jest stała.
Gorgi 2014-02-04 19:07:43
A od połowy lutego mamy karty multisport. Moim zdaniem jest bardzo ok. Głównie dzięki fajnemu zespołowi.
Yorgi 2014-02-05 20:37:51
Karty multisport są w zastępstwie dla poprzedniego socjalu(czytaj dofinansowania na kanapkę oraz pizzaday)-którego już oczywiście nie ma, więc już trochę nie koloryzujcie, bo jak czyta to osoba z poza firmy to widzi chyba tutaj eldorado, a jak każdy wie jest w firmie trochę lizusów(3-4)...nie zmienia to faktu, że są również plusy, bo są firmy, gdzie nie ma całkowicie nic. Podejście szefostwa jest OK - zdarzają się spięcia, zdarzają się konflikty w związku z niedoprecyzowaniem poleceń, w skali 1-10 firmę można moim zdaniem ocenić na 5-6, dziękuję, nikogo nie pozdrawiam!
Wordi 2014-02-05 20:47:54
Z poprzedniego socialu to chyba sami zrezygnowaliśmy dla mulitsportów.
Borgi 2014-02-10 20:18:14
" Czuć pracę zespołową, a nie jak wcześniej granie na siebie" - proszę o rozwinięcie kwestii "grania na siebie", bo ton wypowiedzi sugeruje, że komentarz dodany przez osobę nową - nie znającą wielu zagadnień, po komentarzach widać, że najwięcej do powiedzenia mają osoby(osoba) pracująca kilka miesięcy, obiektywizmem to nie powiewa...wręcz przeciwnie, działa na minus.
Gidertww 2014-02-10 21:10:33
Jest parę konstruktywnych wypowiedzi, a reszta to wypowiedzi na kilka zdań, mój faworyt - jest pizza day jest OK - poniżej krytyki...
byta 2015-01-31 16:20:39
może jak tak na szybko @filip potrzebujesz informacji o Logintrade to najprościej bedzie do nich zadzwonić i zapytać o to co chcesz wiedzieć? :) myślę, że to dobry pomysł. A jeszcze lepiej byłoby gdybyś jak się dowiesz konkretów to umieścił je tu, na pewno w pszyszlości pomogą komuś kto będzie myślał nad pracę w logintrade
Dennis 2015-12-02 02:05:58
Widzę, że ktoś się obraził na jeden z krytycznych komentarzy i kazał go usunąć. Hmm...;)
fghj 2016-01-12 15:01:24
Każda organizacja ma swoje plusy i minusy i nie znalazł się jeszcze taki który dogodziłby wszystkim. LT jeśli chodzi o bonusy to jak najbardziej stara się dbać o pracowników - premie na Święta oraz multisport. W planach pakiet zdrowotny i język angielski dla wszystkich. A co do "ekipy" to jest bardzo zgrana, a każdy nowy pracownik ma okazję poznać firmę m.in. na regularnie organizowanych wyjściach integracyjnych.
hihe 2016-01-20 08:40:06
Polecam pracę w tej firmie, bardzo dobra atmosfera, nie doświadczyłem małej ilości miejsca do pracy (?). Zespół zgrany, szefostwo szybko reaguje na ewentualne sugestie i uwagi. Można powiedzieć, że atmosfera jest dość rodzinna.
Pytajnik 2016-03-11 12:43:00
Czy z tych rekrutacji cokolwiek wynika? Bo wydaję mi się, że to nabijanie w butelkę. Coś mi tutaj śmierdzi. Trzymam rękę na pulsie, więc będę Wam dawał znać.
Roki 2016-03-11 13:38:17
Z rekrutacji raczej coś wynika. W ciągu kilku miesięcy zatrudnili na nowe stanowisko kilka nowych osób. W ciągu 2 lat chyba o połowę zwiększyło się zatrudnienie. Widać że firma dobrze się rozwija.
jemioł 2016-10-14 10:57:14
@bye widzę, że już nie ma takiej oferty pracy, a może się zatrudniłeś? Jak warunki? Ja właśnie się zastanawiam, czy oferta pracy dla Senior PHP Developer - Symfony, Zend, Kohana [Wrocław] jest nadal aktualna? Widzę, że jest aktywna już od pewnego czasu....
Zostaw swoją opinię o Logintrade S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logintrade S.A.