Karat Elektro-Recykling Sp. z o.o.

Opinie o Karat Elektro-Recykling Sp. z o.o.

QWERTY Nowy wpis

Ja nie widzę żeby w sieci były jakieś aktualne oferty pracy, chyba, że po prostu ich nie ma. Udało mi się za to znaleźć, ze szukali przedstawiciela handlowego, ale było to 6 lat temu. Czy obecnie jest takie stanowisko i mogłabym złożyć dokumenty?

Nowy wpis

@QWERTY

Jest aktualnie ogłoszenie na platformie OLX- Specjalisty ds. obsługi klienta.

Anna Nowy wpis

Czy w tej firmie jest możliwość 100% pracy zdalnej? Mam na myśli obsługę klienta.

Nowy wpis

@Anna

Oczywiście, w naszej firmie istnieje możliwość pełnej pracy zdalnej, szczególnie na stanowisku związanym z obsługą klienta. Zachęcam do śledzenia naszych aktualnych ofert pracy na portalu OLX, gdzie regularnie publikujemy nowe ogłoszenia. Dziękujemy za zainteresowanie.

Biuro karier UMK miało swego czasu ofertę pracy dla referenta ds ochrony środowiska. Niestety szczegóły są niedostępne. Kto coś wie i o rodzaju oraz długości trwania umowy, a także o zarobkach na tym lub analogicznym stanowisku?

Team Karat

Przykro nam, ale obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko referenta ds. ochrony środowiska. Szczegółów dotyczących poprzedniego ogłoszenia nie jesteśmy w stanie obecnie udostępnić, gdyż oferta nie jest już aktywna. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko logistyka. Zachęcamy do zapoznania się z tym ogłoszeniem, które znajdą Państwo na naszym profilu w serwisie OLX. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innych ofert pracy, proszę pisać na rekrutacja@recykling-karat.pl

Ktoś tu twierdzi, że firma wystawia ogłoszenia, choć obsadza niekoniecznie według kwalifikacji. Nie wiem, na jakiej podstawie, tym bardziej, że żadnych aktualnych ogłoszeń nie widać. Są jedynie takie, w którym kilka lat temu kandydat na przedstawiciela handlowego musiał się pochwalić doświadczeniem w sprzedaży B2B, czy doświadczeniem w branży recyklingu/elektoodpadów i/lub tworzyw sztucznych. Byłoby więc super, gdyby ktoś napisał, czy wciąż takie są wymogi na stanowisko PH, i ile tu teraz dają zarobić?

Team Karat

Dziękujemy za zgłoszenie swoich wątpliwości. Rozumiemy, że przejrzystość procesu rekrutacyjnego jest bardzo ważna dla potencjalnych kandydatów. W odpowiedzi na Twoje zapytanie, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Logistyka. Wymogi dotyczące doświadczenia mogą różnić się w zależności od stanowiska i aktualnych potrzeb firmy. Zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń na OLX, gdzie regularnie aktualizujemy informacje o dostępnych stanowiskach oraz oczekiwaniach wobec kandydatów. Jeśli chodzi o wynagrodzenia, są one ustalane indywidualnie na podstawie doświadczenia i kwalifikacji kandydata. Jeżeli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami rekrutacja@recykling-karat.pl

Pracownik Biurowy

atmosfera sztywna pytania dziwne nie adekwatne do stanowiska pensja marna

rozwiazywanie głupiego testu który i tak nie ma na nic wpływu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
repos

Dobieramy kandydata do naszych wymagań czyli: Nikogo nie wybierzemy pomimo ich spełnienia i ogłoszenie będzie wisiało przez 3 miesiące a na koniec wsadzimy kogoś po znajomości OMIJAĆ

@repos

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Pragniemy zapewnić, że proces rekrutacyjny w naszej firmie jest prowadzony z najwyższą starannością i obiektywnością. Nie stosujemy praktyk zatrudniania na podstawie znajomości. Obecnie prowadzimy nabór na stanowisko logistyka i zachęcamy wszystkich zainteresowanych, którzy spełniają kryteria, do aplikowania przez portal OLX. Cieszymy się na możliwość zapoznania się z Państwa aplikacjami.

Zofia

Na jaką kasę może liczyć Dyrektor? Poza pensją, jakie premie do tego dochodzą? Pytam, bo natrafiłam na takie ogłoszenie w necie, ale nie było za bardzo detali. Ktoś wie coś o tym?

@Zofia

Cześć Zofia, dziękujemy za zainteresowanie ale na ten moment nie szukamy osób na stanowisko Dyrektor.

Mieczysław

Cześć! Miło, że udało mi się znaleźć wątek firmy Karat Elektro-Recykling, ponieważ chciałbym w nim zadać pytanie. Mianowicie szukam informacji o rzekomym zatrudnieniu w tym miejscu. Chciałbym wiedzieć, czy bardzo trzeba się starać podczas rozmowy rekrutacyjnej, aby jej ostatecznym wynikiem była propozycja pracy ze strony pracodawcy? Myślę, że właśnie za Waszym pośrednictwem uda mi się to ustalić, dlatego proszę o odpowiedź. Kto będzie chętny do tego, aby pomóc?

Karat Recykling
@Mieczysław

Drogi Mieczysławie, Myślę, że na wszystkich rekrutacjach trzeba się starać, ale jak bardzo to jest pojęcie względne. Na pewno u nas są dość duże wymagania. Proces rekrutacyjny jest kilkuetapowy. Więc jest to proces dłuższy niż zwykły proces rekrutacyjny. Dodam tylko że, z ostatniej naszej oferty, udało nam się pozyskać nową osobę. Zachęcamy do składnia CV na nasze ogłoszenia ofertowe. Pozdrawiamy!

Honorata
@Karat Recykling

Ile mniej więcej może trwać jaka rekrutacja, skoro ma tyle etapów? Nawet miesiąc?

Karat Recykling
@Honorata

@Honorato, Droga Honorato, staramy sie wybrać osoby dopasowane do naszych działań. Więc rekrutacja trwa u nas nawet kilka miesięcy. Jeżeli złożyłaś swoja ofertę przez portal pracuj.pl to w sytuacji zainteresowania z naszej strony będziemy się kontaktować z Tobą w celu umówienia spotkania. Pozdrawiamy!

Marco

Witam Aplikuję na stanowisko specjalisty ds ochrony środowiska czy ktoś może odpowiedzieć jaka atmsfera panuje w pracy jaką stawkę mogą zaproponować itp

Szybki STEFAN

Firma pseudorecykling utylizuje sprzęt typu lodówki,monitory,telewizory itpnie posiadając żadnej linii do tego typu utylizacji podstawa to dobry młotek.

@Szybki STEFAN

Drogi Szybki Stefan, dziękujemy za Twoją opinie. Musimy się odnieść do Twoich zarzutów- Karat nie przetwarza zseie typu lodówki, monitory czy telewizory. Do tego typu odpadów są wyspecjalizowane inne Zakłady Przetwarzania. Karat posiada nowoczesne linie do odpadów innych niż przedstawione przez Ciebie. Zapraszamy do Nas, to chętnie się pochwalimy naszym parkiem maszyn.

:D

Czy w firmie są czasem jakieś imprezki integracyjne? :D

Artur

Taka cisza na forum wynika z faktu, że tak dobrze się pracuje?

nick

witam, czy warto aplikować na stanowisko specjalista ds. logistyki? jaka jest atmosfera i zarobki?

Bolo

Mam wrażenie, że komuś sprawia przyjemność takie oskarżanie o wszystko bez żadnych podstaw!!

Negan

Nie polecam tej Firmy.(usunięte przez administratora) .Brak szacunku do pracy do ludziu,bałagan w dokumentach(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)..pracuje się na starym sprzęcie z recyklingu.O tej firmie przemawia to ze ponad 100 osób przewinęło się w biurze w ciągu dosłowinie paru lat.

Zuzanna

Forum powinno służyć aktywnej wymianie informacji pomiędzy pracownikami @Karat i rzeczywiście powinna być ona prowadzona na określonym poziomie. Dodając opinie użytkownicy powinni pamiętać o uzasadnianiu swojego zdania i podawaniu przykładów. Dla innych poszukujących pracy liczą się też informacje o warunkach zatrudnienia, umowach, pensjach, godzinach pracy, itp. Pamiętajmy o tym przy dodawaniu postów.

Karat

Zapraszam wszystkich chętnych do opinii merytorycznych na temat pracy w firmie Karat , proszę tylko jak ktoś piszę post , niech zawiera więcej szczegółów . Sam opis , że tu jest źle , czy dobrze nic nikomu nie daje . Proponuję żeby opinia dot. Spraw merytorycznych a nie osobistych @fruu - oczywiście , że są premie . Jeśli wykonujesz 100% targetu to masz premie wyższe niż podstawa . @handlowiec - nikt tu nikogo na siłe nie trzyma > niema czegoś takiego jak (bo muszę ).Czemu nie polecasz ? Zachęcam Ciebie do napisania gdzie konkretnie jest problem

Zuzanna

@handlowiecdlaczego nie polecasz pracy w Karat Elektro-Recykling? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy jako handlowiec w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach oraz czy w firmie zaszły w ostatnim czasie jakieś zmiany. @-) rozumiem, że Tobie odpowiada praca w firmie. Mógłbyś powiedzieć w jakim dziale pracujesz? Może właśnie z tego wynika taka różnica w opiniach.

fruu

Ciekawi mnie jednak to czy oprócz dobrej podstawy zarobków są jeszcze premie. A wypłata jest na czas? Dzięki

Handlowiec

nie polecam, jestem tu, bo muszę..

pracuje w tej firmie i zachęcam wszystkich do zdobycia stanowiska w tej firmie , bo naprawdę warto . Prezes jest ,jak do rany przyłóż . Wolne , urlop , żaden problem , chcesz coś z firmy dodatkowo też nie ma problemu Wypłaty są naprawdę dobre i na czas . A zwłaszcza ta atmosfera jest super .

wojak
@-)

aaa...no cóż...to akurat pisze z pewnością pracownik świeży...

Zostaw merytoryczną opinię o Karat Elektro-Recykling Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Karat Elektro-Recykling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Karat Elektro-Recykling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Karat Elektro-Recykling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Karat Elektro-Recykling Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Karat Elektro-Recykling Sp. z o.o.