Opinie o Powszechna Kasa Oszczęności Bank Polski Spółka Akcyjna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Powszechna Kasa Oszczęności Bank Polski Spółka Akcyjna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Powszechna Kasa Oszczęności Bank Polski Spółka Akcyjna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powszechna Kasa Oszczęności Bank Polski Spółka Akcyjna w Warszawa

Były Pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) cz. III. Firma, która pieniędzy ma jak lodu, a ludziom, w szczególności nowym zatrudnianym, żałowanie złamanego centa. Starsi pracownicy podobno mogą mieć lepsze warunki płacowe, bo jak to legenda głosi, kiedyś dla pracowników to był miód i maliny. Dodatkowo ilość ludzi po znajomości, którzy nie wiadomo co dokładnie robią, naprawdę daje do zastanowienia. Ale oczywiście nikt się do tego nie przyznaje i każdy udaje twojego dobrego kolegę. Dopiero po pewnym czasie od zatrudnienia zaczyna być widoczne, że ktoś (usunięte przez administratora) jak robocik, a ktoś inny już nie koniecznie - delikatnie rzecz ujmując. Widziałem też przypadki, że kierownicy nawet nie kryli faworyzowania danych osób (tzw. koleżeństwo kierownictwa). W sumie chyba każdy to widział i nikt nie mógł nic z tym zrobić. A jakby ktoś próbował no to wtedy efekt taki, jakby mucha narobiła na portret jaśnie pana. Tym samym nie jest wiadome po co jest ten cały Departament Kadr, w którym siedzi kolejna ilość niezliczonych osób. Chyba tylko po to, żeby wsadzić swoich znajomych do lżejszej pracy (prace kadrowe nie są merytorycznie skomplikowane), jeżeli te osoby w ogóle coś robią. Bo jak szukałem możliwości przeniesienia to oczywiście nie było :) To po krótce i jeszcze ostatnia rzecz - zjawiska mobbingowe. Masz się bać i dziękować, że cię zatrudnili - cała filozofia tego pracodawcy. Jak się nie boisz i nie dziękujesz to masz problem. Dodatkowo kierownicy są nikim wyjątkowym pod kątem zarządzania ludźmi - tacy nieprofesjonaliści zatrudnieni po znajomości, ale za to mający stanowisko i pieniądze :) Jakie to jest typowo polskie... Podsumowując, jak na wstępie, (usunięte przez administratora) cz. III. Ludzie pracy dobrze wiedzą co oznacza to określenie. Chyba, że jesteś po znajomości, to wtedy możesz oczywiście nie wiedzieć :)

Słowa kojarzące się z Powszechna Kasa Oszczęności Bank Polski Spółka Akcyjna (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dobry. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .znerwicowani. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? najniższego wynagrodzenia Najbardziej podobało mi się w Powszechna Kasa Oszczęności Bank Polski Spółka Akcyjna: tradycja Najbardziej nie podobało mi się w Powszechna Kasa Oszczęności Bank Polski Spółka Akcyjna: opory we wprowadzaniu nowosci

Zostaw merytoryczną opinię o Powszechna Kasa Oszczęności Bank Polski Spółka Akcyjna - Warszawa

• Jak się pracuje w Powszechna Kasa Oszczęności Bank Polski Spółka Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy Powszechna Kasa Oszczęności Bank Polski Spółka Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Powszechna Kasa Oszczęności Bank Polski Spółka Akcyjna
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Powszechna Kasa Oszczęności Bank Polski Spółka Akcyjna