CHEMIROL

Siennica Różana

Opinie o CHEMIROL

anonim 2011-04-13 13:10
Z ortografii 5, nie ośmieszaj sie i lepiej nic już więcej nie pisz!!!
jojo 2012-06-03 21:21
Fajna załoga, Dyrektor i Pani Kierownik jak najbardziej O.K.
toto 2014-03-29 18:54
O D R A D Z A M!!!!! Zero szacunku dla pracownika jak i człowieka. Poniżanie, ubliżanie, obrażanie, wyśmiewanie. Chcesz uczciwie pracować i być godnie traktowanym- nie składaj swojego CV do tej firmy ( szkoda twojego czasu, poświęcenia i nerwów).
RAFAŁPRZYDUPAS 2016-03-22 21:15
POTRZEBUJĄ NA ZAMIANĘ KIEROWCĘ Z ZAGRODY BO ON SIĘ JUŻ KOŃCZY WYPALAĆ Z SIOSTRĄ I POTZEBUJĄ NASTĘPNEGO GŁUCHOJEBCE
PRZEDSTAWICIEL 2016-03-22 22:13
PORTZEBUJĄ RAZEM Z DWOMA KIEROWCAMI CO PRZYJERZDZAJĄ DO PRACY NA KACU I KIEROWNICZKA NIC NIE WIDZI ALE BORUCH TO CZYTA
radek 2016-04-01 21:35
nie piją w pracytylko po pracy w sezonie jak w sezonie ale żniwa i tak dalej
pani 2016-04-13 18:30
Czy ktoś mógłby wymienić kilka stanowisk i działów w chemirolu? jest mi to potrzebne
ewa 2016-05-18 10:58
tym bardziej, ze chca sie zwiazac z ludzmi raczej na stale a nie szukaja kogos na 3 mieisace i pozniej kogos nowego i dlatego oferuja wiele szkolen dla nowych kandydatow.
edward 2016-12-30 23:53
oferują szkolenia jeżdzenia busem w niedzielę na giełde do zamościa po meble ale temu kierowcy wszystko wolno tylko każdy się zastanawia dlaczego czy to zależy od języka;)
Zostaw swoją opinię o CHEMIROL - Siennica Różana
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHEMIROL