Opinie o CHEMIROL w Siennica Różana

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CHEMIROL. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CHEMIROL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHEMIROL w Siennica Różana

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w CHEMIROL? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pracowniczka Nowy wpis

W naszym dziale jest tylko wstępna, krótka rozmowa telefoniczna z zaproszeniem na dłuższą rozmowę i od razu praktycznie się rozstrzyga na koniec rozmowy.

Konrad Nowy wpis

Witam czy w firmie poza księgowymi i chemikami pracują również osoby fizyczne typu spawacze monterzy. Chodzi mi o dział mechaniczny czy istnieje podobne stanowisko w Siennicy Różanej Z kim się kontaktować w sprawie pracy .

Czy w CHEMIROL zatrudniani są obcokrajowcy?

Jakie są mocne strony pracodawcy CHEMIROL?

Moim zdaniem: duża możliwość rozwoju i realna szansa awansu, doświadczenie branżowe (teoretyczne i praktyczne), przyjazna atmosfera pracy, współpraca ze specjalistami i podnoszenie swoich kompetencji przez liczne szkolenia w kraju i za granicą, dobra współpraca z innymi pracownikami i działami, ugruntowana pozycja firmy na rynku i jej znaczenie w branży chemiczno-rolniczej.

merc sla

czy ten kierownik co nie ma zielonego pojecia o rolnictwie, jest jeszcze kier elawatora w Siennicy/ .Jesli tat to dramat dla rolnikow

Aneta

Trwa teraz rekrutacja na pracownika na pozycji Młodszy Specjalista ds. Rejestracji Środków Ochrony Roślin. Oferują szkolenia za granicą na terenie Europy. Szukam info o tym. Czy to jest dostępne dla wszystkich pracowników? Kto może z tego korzystać? Jak to w praktyce wygląda takie szkolenie za granicą?

Aśka
@Aneta

To jest dział, który skupia specjalistów od rejestracji polskiej, zagranicznej, chemików i agronomów. Najwięcej szkoleń miedzynarodowych jest dla chemików, którzy muszą aktualizować wiedzę i rzeczywiście są szkoleni także wyjazdowo w różnych krajach. Specjaliści tego działu zajmujący się innymi krajami, także mają okazjonalnie wyjazdy, ale to raczej nie szkolenia tylko spotkania w ministerstwach innych krajów. W praktyce w tym roku dział zaliczył kilka wyjazdów i skorzystało z nich kilkoro pddelegowanych pracowników.

Czy CHEMIROL zapewnia kartę multisportu?

Janka

Jeśli ktoś sobie życzy takową wykupić, jest dostępna.

@Janka

Wykupić? W sensie, że firma dofinansowuje np., 50% z całości czy wcale się nie dokłada?

Janka

Dofinansowuje.

@Janka

Rozumiem. ;) I to wszystkie benefity, których można się spodziewać? Oferują jeszcze coś dodatkowego może?

@Maria

Są vouchery do wybranych sklepów na święta dla pracowników z dziećmi, są coroczne vouchery na pobyt w hotelu i spa dla każdego pracownika, który pracuje ponad rok, są vouchery na Dzień Kobiet do kosmyczki. Każdy ma też laptop i tel służbowy. Część pracowników posiada auta służbowe. Co roku też są wysokie premie roczne, zależnie od oceny pracy. Myślę, że to świetne benefity, ale chyba nie dla benefitów przychodzi się do pracy.

ROL
@Asia

BENEFITY... a Pracowniczy Program Emerytalny jak w innych też prywatnych firmach to się nie należy? Dzień Kobiet - 100 na brudno! Paczki dla dzieci na święta - karta podarunkowa 100 a czasami 50 - do Smyk\Empik! W innych firmach - co najmniej jest 750 NETTO na jedne i drugie święta i 1200 na "wczasy pod gruszą" o premii rocznej i półrocznej nie mówiąc! Voucher - pobyt w hotelu Prezesa w Ciechocinku na jedną osobę za resztę sobie dopłać - WSTYD!!!

L
@ROL

Tak jest

@ROL

Dziwne, że jeszcze się w takiej firmie męczysz:) Nie stać cię na zmianę pracy:)? Wszędzie lepiej, gdzie nas nie ma. Chyba życia nie znasz.

LOL
@Asia

A Asia pewnie obrabia Prezesowi, łyka jak pelikan i wszystkie spodnie ma wytarte na kolanach :)

@LOL

Czy to jest już ten moment w dyskusji kiedy kończą się rzeczowe argumenty i wali się dziwne teksty jak z armaty? Wiesz, że tą opinią oczerniasz jednocześnie dwie osoby, prawda?

@LOL

Dla twojej prymitywnej świadomości mogę napisać, że na codzień nie mam kontaktu z prezesem i przez parę lat pracy tylko raz z nim rozmawiałam, więc twoje głupawe i prostackie teksty możesz sobie (usunięte przez administratora), chociaż nie wiem czy tam coś jeszcze ci wlezie, bo widać, że żal(usunięte przez administratora) ci mocno ścisnął, podobnie jak mózg.

@Asia

No tamten tekst serio był niepotrzebny. Zastanawia mnie jednak skąd się bierze taka rozbieżność w opiniach na temat pracy tutaj. Czemu niektórym jest lepiej a innym gorzej?

@Maria

Pewnie dlatego, że to ogromna firma. Działów jest kilkanaście i każdy ma swoich dyrektorów i menagerów, więc to jakby osobne małe jednostki. Na codzień podrzędny pracownik nie ma kontaktu z prezesem czy zarządem tylko ze swoim dyrektorem działu i swoimi kierownikami. A każdym dziale moze być inny klimat. Dla mnie przy tak dużych formach bez sensu są pytania zainteresowanych pracą o atmosferę, warunki, obowiązki itp. bo każdy dział to jakby mniejsza jednostka, która ma swoje specyficzne warunki.

@@Asia

Wiesz co, racja. Ile osób tu w sumie pracuje w takim razie? Bo faktycznie może dobrze by było jakby każdy precyzował konkret o dział, o który pyta albo jakby forum zostało no nie wiem, rozbite jakoś? Bo tak to słabo z dowiedzeniem się czegokolwiek

@Maria

Na stronie firmy jest mowa o 900 osobach pracujących w centrali w Mogilnie, ale to są stare dane i jak tu jestem to była mowa o ok. 200 w samej centrali. A oprócz tego są handlowcy i punkty w całej Polsce zatrudniające swoje zespoły.

Czy CHEMIROL ma ściśle ustalone godziny pracy?

majka

W naszym dziale elastycznie. 8 h ma się zgadzać, ale nie ma problemu, aby zacząć/wyjść szybciej/później i sobie odrobić lub odebrać h. Kwestia podejścia dyrektora. Zwykle standard to 7.00-15.00 lub 8:00-16:00, ale ludzie są z róznych miejscowości i nie każdy dojeżdza autem na punkt 8:00, albo np. ma dzieciaki do odstawienia na konkretne h w żłobku/przedszkolu, szkole.

@majka

Elastyczny grafik to spora wygoda, zwłaszcza jak ma się już dzieci... a jak to później jest rozliczane, każdy pracownik się odbija np. kartą, czy jakoś inaczej?

maja
@Honorata

Nie, nie używa się kart i rejestru wejść. Dyrektor i pracownik pilnują, żeby się zgadzało.

@maja

W jaki sposób? Tak po prostu stoją i patrzą?

@Maria

Jak "stoją i patrzą"? Każdy wie kiedy był dłużej czy krócej, a jak ktoś nie wie,. to wystarczy sobie zapisać i w razie niejasności wyjaśnić. To pytanie, jak wiele innych tu nie ma sensu w odniesieniu do całej firmy, bo działów jest kilkanaście i każdy ma swojego dyrektora i to z nim ustala zasady współpracy.

@Honorata

Nikt nad nikim nie stoi i nie patrzy mu na ręce czy zegarek. W umowie każdy ma zapisany wymiar czasu pracy więc jeśli się zdarzają odchylenia np. na prośbę pracownika, który musi wyjśc np. szybciej, to chyba ludzka uczciwość jest taka, ze powinien odrobić.

Mikołaj
@Honorata

Masz racje ale to chyba jest indywidualna sprawa do ustalenia ze swoim kierownikiem, nie? A jak jest z grafikiem? W miarę elastyczny czy wszystkie działy pracują tak samo i są sztywne godziny?

@Mikołaj

Z reguły każdy dział ma stałe godziny 7:00-15:00 lub 8:00-16:00 i większość pracowników tak przychodzi. Indywidualne odstępstwa są uzgadniane z dyrektorami działów, ale nawet osoby pracujące zdalnie dostosowują się do godzin pracy, bo jak inaczej zachować regularną komunikację telefoniczno-mailową?

Honorata

Po komentarzach mam wrażenie, jakby pracodawca odpowiadał na pytania...A jak ludzie w pracy, są spoko? Szukam miejsca w którym mogłabym zostać na dłużej..

Joanna
@Honorata

Skoro firma ma strzelam 20 działów to jest to 20 zespołów, w których każdy ma swój klimat i innych ludzi. Pytanie o to czy "w pracy sa spoko ludzie" i odpowiedz pracownika jednego działu to 1/20 prawdy, bo musialby każdy, albo przynajmniej większość działów się wypowiedzieć. Także pytania ogolne tego typu w tak wielkich firmach nie maja sensu, chyba ze aplikujesz do konkretnego działu/na konkretne stanowisko to wtedy można coś powiedzieć.

Czy rozmowa rekrutacyjna w CHEMIROL odbywa się również w języku angielskim?

ROL

Tak! Francuskim, włoskim i portugalskim...

maja

Tak. W naszym dziale jest do analizy branżowy tekst po angielsku i przetłumaczenie go. Ja miałam także przygotowanie przykładowego maila po angielsku do np. Belgii w związku z postawionym przez rekrutera tematem. Ma to sens, bo posiadamy sekcję zagraniczną, która rejestruje środki w krajach całego świata i na co dzień używa się w pracy j. ang. Dokumentacja rejestracyjna/raporty są także w języku ang, więc osoba, która pisze poniżej, chyba się za bardzo nie orientuje.

ROMA

Na jakie stanowisko? Zakładam, ze może mieć to miejsce wtedy, gdy w ogłoszeniu była podana biegła znajomość tego języka. W biurze wszyscy mówią po polsku :)

XYZ
@ROMA

Na stanowiska w dziale rejestracji, gdzie jest sekcja zagraniczna pracująca w języku angielskim (w mowie i piśmie). Pozostali pracownicy działu także posługują się j. angielskim w codziennej komunikacji z partnerami z innych krajów świata. O opracowywaniu przez chemików czy agronomów dokumentacji w j. ang czy międzynarodowych szkoleniach nie wspomnę. W ogłoszeniu jest taki wymóg, aby znać ang.

Czesiek

Na jakie stanowiska są wakaty obecnie?

Olga

@anonymous Rozumiem, że to są Twoje główne zarzuty wobec firmy CHEMIROL. A co powiesz o ogólnych warunkach zatrudnienia, jakie oferuje się tam pracownikom? Chodzi tu na przykład o kwestie umowy, ubezpieczenie, ewentualnych premii i benefitów pozapłacowych. Wzbogacisz swój poprzedni wpis o te wiadomości?

KOTEK
@Olga

POWINNI ZADBAĆ O SKUP W SIENNICY BO JEST PORAŻKA CAŁKOWITA

Moka opinia o Firmie. Jesli chodzi o odzial W Siennicy Rozanej dzial zbozowy. kirownictwo elawatora nie ma zjelonego pojecia o produkcji roslinnej, jak i wsolpracy z rolnikami

Filip

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Jest dobrze i dlatego nikt nie pisze?

ewa

tym bardziej, ze chca sie zwiazac z ludzmi raczej na stale a nie szukaja kogos na 3 mieisace i pozniej kogos nowego i dlatego oferuja wiele szkolen dla nowych kandydatow.

edward
@ewa

oferują szkolenia jeżdzenia busem w niedzielę na giełde do zamościa po meble ale temu kierowcy wszystko wolno tylko każdy się zastanawia dlaczego czy to zależy od języka;)

pani

Czy ktoś mógłby wymienić kilka stanowisk i działów w chemirolu? jest mi to potrzebne

radek

nie piją w pracytylko po pracy w sezonie jak w sezonie ale żniwa i tak dalej

PRZEDSTAWICIEL

PORTZEBUJĄ RAZEM Z DWOMA KIEROWCAMI CO PRZYJERZDZAJĄ DO PRACY NA KACU I KIEROWNICZKA NIC NIE WIDZI ALE BORUCH TO CZYTA

RAFAŁPRZYDUPAS

POTRZEBUJĄ NA ZAMIANĘ KIEROWCĘ Z ZAGRODY BO ON SIĘ JUŻ KOŃCZY WYPALAĆ Z SIOSTRĄ I POTZEBUJĄ NASTĘPNEGO GŁUCHOJEBCE

toto

O D R A D Z A M!!!!! Zero szacunku dla pracownika jak i człowieka. Poniżanie, ubliżanie, obrażanie, wyśmiewanie. Chcesz uczciwie pracować i być godnie traktowanym- nie składaj swojego CV do tej firmy ( szkoda twojego czasu, poświęcenia i nerwów).

Zostaw merytoryczną opinię o CHEMIROL - Siennica Różana

• Jak się pracuje w CHEMIROL?

Zobacz opinie na temat firmy CHEMIROL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CHEMIROL?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CHEMIROL?

Kandydaci do pracy w CHEMIROL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CHEMIROL