logo HDI-Gerling Asekuracja

HDI-Gerling Asekuracja

Opinie o HDI-Gerling Asekuracja

anonim 2009-05-15 17:36:09

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .starszy specjalista
Atmosfera i ludzie tam pracujący jest bardzo dobra.
Janina 2010-02-17 20:10:33
Ta opinia to hyba przez samego[usunięte przez moderatora] napisana. W Legnicy [usunięte przez moderatora]średnim wykształceniem (technikum wieczorowe). Jako klientka byłam świadkiem jak odzywa się do podległych pracowników - koszmar. Nawet zapytałam tą pracownicę czy ma zamiar coś z tym zrobić, usłayszałam "jedyne co mogę zrobić to zwolnić sę". Nie może być więc mowy o dobrej pracy, chociaż wiem że pobory mają na wysokim poziomie
anonim 2011-01-21 19:53:42
witam, zgadzam się, osoby kompetentne sa usuwane (np. mój znajomy) a nowe [usunięte przez moderatora] przyjmuje swoich znajomków, powodzenia tylko życzyć
worker1 2011-05-02 02:38:21
Firma jak każda, ale przestrzegam przed pracą w dziale marketingu w centrali w Warszawie. Takiego[usunięte przez moderatora] jak serwuje [usunięte przez moderatora]to chyba żaden sąd pracy jeszcze nie widział Aż dziwne że prezes z tym nic nie robi.
danio 2016-04-21 17:42:10
A nie trzeba posiadac jakiś uprawnień by pracowac jako asekurator u nich? Zasytanwiam się czy moze oni oferują skzolenia?
Zostaw swoją opinię o HDI-Gerling Asekuracja - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HDI-Gerling Asekuracja