Brown Forman

Opinie o Brown Forman

anonim 2011-02-18 17:20:48
totalna porażka. Właśnie tydzień temu się zwolniłem. Co innego obiecują co innego w realu. Praca dla typowych akwizytorów bez ambicji. Rekrutacje co chwila, jedni wychodzą drudzy przychodzą. Przestrzegam .
anonim 2011-05-17 16:00:35
A ja pracowalam 2 lata. Praca jako przedstawiciel w tej firmie jest o niebo lepsza niz w wielu innych. Wsparcie sprzedazy to nie akwizycja. Cos ci sie w glowce poprzewracalo....
przestrzegam 2012-02-10 09:57:16
Dziwne warunki zatrudnienia przez firmy zewnętrzne, bardzo niskie wynagrodzenie za pracę od rana do zmroku, nieprofesjonalne rekrutacje.Szukają jeleni-akwizytorów a nie przedstawicieli handlowych. Nie polecam!
anonimka 2012-06-27 08:45:56
Ja jestem bardzo zadowolona z pracy, ale pracuje w biurze a nie jako przedstawiciel w terenie. Z tego co słyszałam to rzeczywiście w terenie nie za duzo płacą i są często nabory, bo ludzie odchodzą. Ale w biurze jest co innego, dobrze placą, piękne biuro, dobry socjal, kuchnia bardzo dobrze wyposarzona (w jedzenie tez-nawet musztarda czy dżem) co chwila obiady na koszt firmy, jakieś imprezy, wyjścia na kolacje. Fakt czasami trzeba posiedzieć - w zależności w jakim dziale pracujesz, ale ja ogólnie polecam. A jeszcze jedno, ostatnio na asystenckie stanowiska rzeczywiście też przyjmują przez doradztwo na zlecenia, ale jak dłuzej popracujesz to moze zrobią etea dla ciebie, albo przeniosą do innego działu na etat.
hujaks 2013-07-08 11:15:07
anonim - 2011-05-17 16:00:35

Takei teksty zachowaj dla siebie to jest akwizycja tak samo jak menager to po polsu kierownik
12121 2013-11-03 14:44:23
ok
hciwdu 2014-08-27 11:11:09
To jest akwizycja a nie wsparcie sprzedaży widać że ci wode z musgu zrobili, tak samo jak menager to kierownik. Tylko tak mówią żeby było miło. Zwykła akwizycja sklepowa jak każda inna. Tylko ty sobie wmawaisz że jest inaczej żeby duma nie bolała akwizytorze.
Roman 2014-09-27 20:42:17
Witam,
jak pracuje się obecnie na stanowisku promotora sprzedaży ? Wiem, że obsługa hurtu i sieci, 16 wizyt dziennie. Na jakie wynagrodzenie można liczyć ? Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
baba 2014-10-06 16:39:42
Pracuje się ciężko bo handel jest coraz gorszy. A jeśli chodzi o zarobki to jakies 2,7 netto po okresie próbnym + premia. +/- 1 tys.
maniek 2014-11-26 16:55:08
no pewnie, że tak, przecież ile oni oferują i szkoleń związanych ze sprzedaż, a można też znaleźć jakieś szkolenia bezpłatne tak naprawdę, więc nie wiem czy praca handlowca jest taka trudna dla kogoś kto lubi rozmawiac z ludzmi i lubi taką pracę, tak naprawde tylko trzeba mieć do tego odpowiednie predyspozycje.
Mr Stuttgart 2014-12-01 20:30:56
Jeżeli ktoś z was czekał na nowe nabory w firmie Brown Forman to polecam nowe ogłoszenie które wrzucili. Jest praca do wzięcia. W imieniu swoim i innych szukających pracy, obecnych pracowników prosimy o skomentowanie i poradę. Ambasador marki Jack Daniels - praca dla mężczyzn Miejsce pracy: WarszawaBędzie odpowiedzialny za prezentowanie ...
jd 2015-01-02 15:45:02
mam pytanie, gzie aplikować z CV do Brown Forman jeśli chodzi o ph lub marketing? na maila jakiegoś, stronie bf.com czy gdzieś indziej? pozdrawiam serdecznie i dziękuje za odpowiedz;-)
oleksy 2015-02-24 14:56:00
tak, każdy koneser powienien wiedziec, ze ich firmie zawierają się takie marki alkoholi jak Finlandia, Jack Daniels itd, ale to raczej nie jest promowana firma. w sumie też nie muszą specjalnie się promowac, moim zdaniem osoągneli już mistrzostwo, ciezko jest promowac wysokoprocentowe alkohole tak naprawde, wiec tym bardziej popisali się.
kaka 2015-02-25 06:59:49
jak nie będą promować marek to ich konkurencja zje. Nie wiesz o czym piszesz więc się nie wypowiadaj.
klemens 2015-04-19 23:42:10
Dory tekst z tym ambasadorem ,a nie ma przyjęć na konsula albo generała marki bo bym chętnie się zapisał. Pozdro all spoko robota polecam wszystkich akwizytorów ambasadorów .
Łukasz 2015-06-09 23:10:23
Hej, gdzie można znaleźć oferty pracy do BF? Trochę już szukam jakiś czas i nie mogę nigdzie ich znaleźć.
Będę wdzięczny za jakąś podpowiedź.
Pzdr
Łukasz 2015-06-12 12:15:37
Dzięki za odpowiedź. Szkoda że nie mają jakiegoś elektronicznego biura kariery.
Daria_K 2015-09-04 09:59:29
Jak pracuje się przez PMI Combera ?
kandydat 2015-09-25 15:32:15
Byłem dziś na rozmowie,ph detal w Krakowie minimum 15 sklepów dziennie. Proponują 2300brutto(!) na okres próbny 3miesiące,potem 2500brutto. Premia to 1900brutto co dwa miesiące. Umowa podpisywana z pmi,nie bezpośrdednio z brown.Jak dla mnie to stawka dobra dla studentów.
kandydat 2015-10-13 09:47:18
@67ui chyba sobie żartujesz. Jedna flaszka whisky kosztuje w okolicach stówki,teraz będą mieli najlepszy czas przed świętami-oblicz jaka sprzadaż a jaki Twój zarobek..Warunki jakie oferują są śmieszne-zero multissportu,prywatnej opieki medycznej,premia co dwa miesiące?Zatrudnienie przez agencję zewnętrzną od razu sugeruje oszczędności a co za tym idzie kiepskie warunki dla pracownika. Jak dla handlowca z jakimkolwiek doświadczeniemn te warunki są śmieszne.
Paweł 2016-02-25 04:00:09
No cóż co by tu napisać zacznę od tego że to typowa akwizytorka dla lemingów. Dostajesz saochód telefon ipada i tyrasz , klegom i znajomym szpanujesz nowym sprzetem i zabawkami a prawa jest taka że za 2200 na rekę to dzisiaj se mozna ot co. Nie masz ambicji pracujesz masz zwalniasz się i szukasz pracy a nie akwizycji b i tak cię zwolnią jak tylko dotrzesz do troszkę powyżej 40. Na początku wciskają kit że niby na kierwonika pójdziesz na kierwonika to biorą ale swich a zostać swoim się nnie da chociaż stwarzają pozory i nadzieje. Akwizyjca jakich wiele.
Polka 2016-02-28 18:15:51
Co oznacza wg Was pojęcie akwizycja.....? Plany do wyrobienia czy wyssan z palca? Ide na rozmowę ale nie mam za dużego doświadczenia jako ph
Benek 2016-05-15 14:52:40
No wiesz co, są szkolenia, oczywiście że są @hek więc nie martw się o nic, jesli ktoś czegoś nie wie,, a ma prawo nie wiedziec, to ma ze 2-3 dni przysposobienia takiego, no fajna sytuacja miała miejsce, przyszła taka Basia to ona dopiero nie wiedziała, ale teraz jest najlepsza
Zostaw swoją opinię o Brown Forman - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brown Forman