logo Calypso Fitness Club

Calypso Fitness Club

Opinie o Calypso Fitness Club

JA 2013-12-27 21:56
Jeżeli chodzi o pracę w CH Wola Park to nie polecam. Podczas mojej pracy w owym miejscu sporo rececpcjonistek się zmieniło. i z tego co się orientuje wciąż tak jest (przyczyną w większości jest niewyrabianie progu).
X 2014-11-08 10:47
Calypso Wilanow ma nieprofesjonalne podejscie do przeprowadzania rozmowy rekrutacyjnej. Manager umawia sie na rozmowe przez sms...nastepnie nie zjawia sie na rozmowe...rozmowa zostala przeprowadzona przez panne "X" , ktora nie raczyla sie przedstawic ani podac stanowiska...rozmowa rozstala przeprowadzona na korytarzu na sofie..byle jak...nie polecam, szkoda czasu i energi, na niepowazne sytuacje...
Onex 2015-01-28 20:26
A co powiecie o zarobkach?
klang 2016-04-26 22:10
misa, dobre jest to, żę standardowo spotykasz się z mnóstwem ludzi.
Rekrutowana 2017-08-24 09:42
Nie polecam pracy w Calypso fitness targowek.
Rozmowę rekrutacyjna przeprowadzają na korytarzu gdzie wszyscy chodzą i nie można w spokoju porozmawiać. Koordynatorka sztucznie miła to się da wyczuć od razu. Dziewczyny na recepcji są miłe i pomocne tylko czuć że z atmosfera pracy jest coś nie tak. Pensja też nie zadowalający ponieważ w pierwszych miesiącach pracy nie ma co liczyć na pensję bo działań sprzedażowych robić nie będziesz, a nawet jeśli będziesz nie masz pewności że wyrobisz próg.
Byłam tam na rozmowie i nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Calypso Fitness Club - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Calypso Fitness Club