ABRYS

Ruda Śląska

Opinie o ABRYS

anonim 2011-10-19 14:04:37
Firma Abrys --omijac szerokim lukiem..
anonim 2011-10-20 17:03:08
Tak, to był szef :) Czyli nadal nic się nie zmieniło... Aż dziw bierze, że ta firma nadal funkcjonuje...
anonim 2011-10-20 17:35:05
Za moich czasów tam pracowalo 26 ludzi liczac fizycznych a ile jest teraz i kto tam został ze starej kadry??
johan 2011-10-23 20:52:41
Człowieku!!!!! Jeśli kiedykolwiek otrzymasz ofertę pracy od tego pracodawcy, przeanalizuj również ofertę pracy kasjera w Tesco - gwarantuję Ci, że ta druga będzie lepsza.
anonim 2011-10-29 17:16:12
Firma zatrudnia młodych asystentów bez doświadczenia oraz wiekowych oldtajmerów, którzy nie umieją obsługiwać AutoCAD-a a nawet Worda. Zdecydowanie odradzam.
anonim 2012-10-08 15:47:35
Firma bardzo duża - projekty bardzo duże - można zdobyc dużo doświadzczenia Polecam
anonim 2013-02-09 22:03:30
hahahahaha, bardzo DUŻE kłamstwa.
jooooll 2013-04-28 11:33:42
....wykorzystywanie pracowników na maxa...biuro z wyglądu jak barak....
ggggx 2015-01-15 23:40:26
Hej, szukam pracy, czy istnieje szansa, że znajdę ją w tej firmie ... chcialbym wiecej sie dowiedziec na temat dotyczący warunków pracy w firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna?
student 2015-02-05 23:03:08
Witam, znalazłem na stronie firmy informację o stażu i praktykach, ale brak konkretnych informacji. Jeśli są osoby , które przechodziły tai staż z ABRYSie to będę wdięczny za informację co należy do obowiązków stażysty, ile trwa staż i czy po zakończeniu stażu jest jakaś szansa na zatrudnienie się w firmie i pozostanie na dłużej?
kasztanki 2015-03-05 17:44:48
Wiesz co student... poszukaj innej firmy, bo w tej będziesz robić wszystko, a nawet więce, nawet będziesz musiał myśleć za projektanta. Jak masz mocne nerwy to spoko, ale jak chcesz uczciwie pracować, to może być ciężko. Z resztą najlepiej samemu sprawdzić. Jak odbędziesz rozmowę z szefem, to sam zobaczysz jaki tam panuje klimat.
abrys 2015-05-20 09:21:37
Firmę Abrys należy omijać szerokim łukiem, żeby nie mieć kłopotów. Smutne jest to, że takich firm jak Abrys w Rudzie Śląskiej jest wiele. Cwaniaki bogacą na pracy i wykształceniu innych uczciwych ludzi, szczególnie młodych po studiach.
mariolka 2015-07-04 15:57:19
Wszystko zależy na kogo trafisz. Ale z doświadczenia wiem, że wszędzie wykorzystują asystentów i zrzucają na nich odpowiedzialność. Mówię tutaj o biurach projektowych z innych miast w okolicy. W tej firmie projektowej jak i w innych nawet jeśli nie umiesz czegoś to i tak musisz zrobić, byle by było oddane W TERMINIE. A że potem jest źle, to asystent musi świecić oczami. Jeśli ktoś ma mocne nerwy, tak jak tu ktoś wspomniał wcześnie, to da radę. Jeśli ktoś jest zdeterminowany, albo zafascynowany projektowaniem to też da radę. A jak ktoś ma słabszą psychę , to nie. Z resztą to nie chodzi tylko o biura projektowe... wszędzie w pracy tak jest, wszystko zalezy na kogo trafisz. Powodzenia wszystkim szukającym pracy.
Miłosz 2016-05-11 18:08:12
No zarobki na umowie zlecenie są przecież właśnie wyższe @farcik. Tak to nie ma raczej na co narzekać. Na tego agenta nieruchomości chyba nie tak trudno się dostać, skoro wymagają dyspozycyjności, komunikatywności, czy dobrego kontakt z ludźmi.
Zostaw swoją opinię o ABRYS - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABRYS