Gelati

Łódź

Opinie o Gelati

anonim 2009-05-15 14:46:12
Słowa kojarzące się z Gelati (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średni .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są pozytywni, wyrozumiali .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 6.5
Najbardziej podobało mi się w Gelati: możliwość pracy z ludźmi w ciekawym miejscu
Najbardziej nie podobało mi się w Gelati: skracanie i zmienianie mi liczby godzin pracy w trakcie jej wykonywania
Gall Anonim 2009-09-14 15:43:22
Pracowałam ze 2 lata temu w Galerii Łódzkiej w Gelati. Było okropnie! Po miesiącu odeszłam ja i ze 3 innych nowych pracowników. Nowi pracownicy byli traktowani jak gorsza kasta. Atmosfera- paskudna, wieczne docinki, poganianie, wysyłanie do sprzątania zaplecza i dźwigania wielkich kuwet z lodami (szkoda, że nie powiedzieli wcześniej, że tak oto wygląda praca kelnerki). W ciągu 1 miesiąca mojej pracy widziałam ze 2 razy jak nowe dziewczyny nie wytrzymały docinek i się pobeczały w pracy. Po za tym napiwki kazali oddawać z całym portfelem a później je rozdzielali jak im się pododobało (oczywiście dla nowych nic z tych napiwków nie skapnęło!) Nie polecam!
Zostaw swoją opinię o Gelati - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gelati