Opinie o Auto-Forum w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto-Forum. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Forum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Forum w Płock

Były pracownik - Mercedes

- Wiecznie zmieniające się warunki płacy (ustalane premie, z których potem się nie wywiązywano), podnoszenie najniższej krajowej było w ogóle nie uwzględnianie w zarobkach, generalnie co miesiac nie było wiadomo czego się spodziewać bo nie było też wglądu na tzw. ''odcinki". - Słaby i utrudniony kontakt z pracodawcą przy jakiejkolwiek próbie rozmowy o warunkach pracy oraz płacy (później, nie teraz, wrócimy do tematu itd.). - Brak terminowości w przedłużaniu umów (2-3 tygodnie były norma w przychodzeniu do pracy bez aktualnej umowy) - Wieczne napięta atmosfera. - Brak szacunku do pracownika jak i kierownictwa, które próbowało dla pracowników coś wywalczyć. Ogólnie jeżeli ktoś nie chce wynosić negatywnych emocji z pracy do domu, mieć poczucie swojej wartości i godnie zarabiać - to nie tutaj :)

Być może trudno uwierzyć - a jednak tak jest :) Spotkania również nie są dla mnie jedynie incydentem. Najważniejsze, żeby znaleźć swoje miejsce, ja w Auto Forum chętnie zostanę na długo :)

Czy w Auto-Forum zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

@Ewelina

W takim razie jeśli interesuje Cię dział marketingu to myślę , że miejsca na własne inicjatywy nie zabraknie :) Jest dużo imprez branżowych , w których bierzemy udział każdy pomysł może być bardzo cenny, później już zostanie Ci jego realizacja :) Wiem, że rekrutacja rzeczywiście jest jeszcze otwarta na to stanowisko, więc nic innego jak aplikować- myślę , że na rozmowie rekrutacyjnej dostaniesz odpowiedź na swoje pytania dotyczące stanowiska.

Witam, widzę, że oferta dla specjalisty ds. utrzymania infrastruktury jest jeszcze dostępna, a dodano ja pod koniec lutego, czy był ktoś wobec tego na rozmowie i by ją ocenił? Zastanawiam się czy jest dawane jakieś zadanie w Excelu skoro go wymagają

Andrzej Nowy wpis

Nic nie zmieni, najwyżej jego zmienią. Doradcy zarabiają marne grosze to i na boku muszą dorobić. W Hyundaiu też tylko patrzą jak zarobić na boku

czyli jakich narzędzi na warsztacie teraz brakuje? tak przynajmniej teraz niedawno ktoś napisał a warto wiedzieć. A te cienkie wypłaty to ile w ogóle mogą wynosić? faktycznie takie są? zastanawiam się co by wtedy motywowało ludzi do dalszej pracy? nie widzę ofert dla mechanika, nie odchodzą?

Damian

Kluczy mierników, nie ma narzędzi do samochodów elektrycznych bo firma nie chce inwestować. Ciagle ucinanie wypłaty zeby wybudować sobie wybudować salon mercedesa w Warszawie

@Damian

Ciekawi mnie czy poważnie taki powód mógłby zostać w ogóle wskazany jako argument po zmniejszeniu kwoty wypłaty. Jeśli brakuje tych podstawowych narzędzi to jak ludzie to robią, że ich praca wychodzi mimo wszystko efektywnie?

Pracownik Nowy wpis

Nie brakuje nam żadnych narzędzi , ponieważ są uzupełnione na bieżąco zarówno te , które ulegną zużyciu oraz te , które są wymagane przez markę VGP. Narzędzi elektrycznych tym bardziej nie brakuje :) ponieważ w lutym zostało oficjalnie uruchomione Autoryzowane Centrum Napraw Akumulatorów do pojazdów elektrycznych , ponieważ mamy wszystkie potrzebne narzędzia oraz osoby wyszkolone na wysokim poziomie High Voltage (HV) Pracowników cały czas poszukujemy nowych ponieważ się rozwijamy a Ci którzy są z nami są zadowoleni zarówno z wynagrodzeń jak i atmosfery jaką posiadamy w pracy.

Były pracownik - Mercedes

@Były pracownik - Mercedes

Ja jestem pracownikiem Grupy i emocje jakie wynoszę z pracy są pozytywne, może to kwestia podejścia danej osoby a nie pracodawcy. Spotkania z przełożonym mam kiedy o nie proszę lub kiedy z drugiej strony jest taka potrzeba. W ciągu roku dostałam dwie podwyżki... A atmosferę tworzą ludzie, zmiany warto zaczynać od siebie ????

Jakby człowiek nie był pozytywnie nastawiony i dawał z siebie z 100% nie można sobie wmawiać że jak ktoś przysłowiowo na Ciebie pluje to deszcz pada. Dwie podwyżki i spotkania z szefostwem, ciężko uwierzyć :) Bardzo się cieszę że moja przygoda z tym miejscem się skończyła, jakoś w obecnej pracy na moje pozytywne nastawienie i chęć działania nie narzeka, ciekawe czemu. Pozdrawiam

doradca serwisowy

pierwszy etap jest badaniem tego na jaki dzial tak naprwde sie nadajesz. musisz wymienic wszystkie modele vw, itp. Potem jak przejdziesz jest drugi etap bezposrednio z kierownikiem danego działu. Po przyjeciu do pracy przez tydzien jestes obserwowany, potem umowa na 3 miesiace. GENERALNIE NIE POLECAM NAJWIEKSZEMU WROGOWI !!

logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czyli księgowi są poszukiwani ze względu na rozwój do Warszawy? A co się dzieje w Płocku? Chce się upewnić, bo to do niego mam ofertę dla specjalisty. widziałam też te poprzednią opinie dotycząca atmosfery na dziale… jest tu ktoś kto aktualnie pracuje? możecie się do tego ustosunkować?

Tak, ja jestem pracownikiem kadr, więc mogę potwierdzić, że rzeczywiście poszukujemy pracowników ze względu na rozwój firmy- zarówno jeśli chodzi o nowy salon MB w Warszawie jak i Płock. Dla mnie atmosfera jest bardzo dobra, poza tym elastyczne godziny pracy też dają dużo komfortu :)

Dzień dobry. na ile te wspomniane godziny pracy są elastyczne? Zastanawiam się czy byłaby możliwość na zatrudnienie się na część etatu? takiej informacji nie udało mi się wypatrzeć w ofertach

W biurze zaczynamy pracę między 7:00 a 8:30. W zależności od indywidualnych potrzeb. Wszyscy pracują na cały etat, ale być może nie było osoby zainteresowanej częścią etatu.

Kupujący

Dzisiaj odebrałem swojego volkswagena. Od wejścia do salonu sprzedaży do odbioru samochodu obsługa Bajka. Pełen profesjonalizm, empatia, miła atmosfera w negocjacjach. Pomoc przy wszystkich formalnościach. Doskonały kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Moją osobą zajmowała się Pani Monika Trzeciak, której pragnę podziękować.Wspaniała fachowa osoba, chociaż trudny i profesjonalnie przygotowany negocjator.

Opiszcie mi aktualna sytuacje asystentów sprzedaży. jeszcze z rok temu taki wątek był poruszany, widziałam także ofertę z kiedyś w internecie. tutaj natomiast spytano w ostatnim czasie o rozwój. jakie teraz są opcje na awans? na jakie stanowiska?

Jagoda89

Koszmarne miejsce! Nie polecam pracy w tym miejscu nikomu, zwłaszcza w księgowości... atmosfera, zarobki, brak zakresu obowiązków, ciągłe nadgodziny - oczywiście niepłatne, (usunięte przez administratora) Dużo o tym miejscu mówi fakt, że wiecznie poszukują tam pracowników do biura, bo zespół zmienia się co chwila, nikt normalny długo nie wytrzyma w takich warunkach. Chętnie dałabym minus jeden za brak szacunku do ludzi. Dziękuję.

@Jagoda89

Pracuję w biurze AF od roku, byłam jedną z osób odpowiedzialną za weryfikację i uzupełnienie zakresu obowiązków :) Od roku nigdy nie widziałam pracownika, który został na nadgodziny. Pracowników rzeczywiści jest poszukiwanych dużo w związku z rozwojem i otwarciem nowego salonu MB w Warszawie. Zapewniam, że jestem zupełnie normalna i chętnie zostanę w firmie do emerytury, między innymi ze względu na świetnych ludzi i dobrą atmosferę :)

Czy istnieje możliwość rozwoju w Auto-Forum?

Damian Gankowski

Informuję, że nie jestem autorem powyższego komentarza. Osoba która go napisała podszywa się pod moje dane osobowe.

Iza
@Damian Gankowski

Mimo wszystko jak można się odnieść do tej poruszonej tematyki wysokich zarobków? jakie w praktyce mogą być obecnie oferowane? Czy da rade ująć je w jakoś sumarycznie w postaci widełek? I czy faktycznie jest jak ze cos się nie zgadza czy to może zależy od jakichś warunków?

@Iza

@Iza , pytanie wprawdzie nie kierowane do mnie ale jako pracownik postaram się odnieść, choć nie rozumiem ostatniego pytania...? Zarobki są uzależnione przede wszystkim od stanowiska na jakie ktoś aplikuje, od doświadczenia jakie posiada, od umiejętności jakich nabył i jakie dalej chce rozwijać i być może od zdolności negocjacji :)

Oki

Tam wyżej było napisane coś odnośnie jakiś niezgodności? Stad wynika ostatnie zapytanie? To wspomniane doświadczenie terminuje wysokość gwarantowanej podstawy? Mnie jeszcze zagadnienie premii by interesowało, bo ktoś kiedyś pisał, że istnieje taki system ale chyba nie był kiedyś jasno skonkretyzowany. Dziś jak to wygląda? Liczone są od konkretnego wyniku?

Czy Auto-Forum oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

W Auto Forum współpracujemy w oparciu o Umowę o pracę lub kontrakt B2B. :)

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Auto-Forum? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

Weronika

Ja byłam na rozmowie, ale na inne stanowisko. Przydało mi się to , że przed rozmową poczytałam na temat firmy, jakie marki sprzedają. Z rozmowy pamiętam, że dużą wagę kładą na jakość obsługi klienta, więc pod tym kontem bym się przygotowała. Najlepiej sprawdź aktualne ogłoszenia i zakres obowiązków i wymagań.

@Weronika

Czyli była przeprowadzana głębsza weryfikacja znajomości branży i zakresu działalności samej firmy? Ta rozmowa była przeprowadzana tylko z przedstawicielem z HR czy więcej osób uczestniczy? Po jakim czasie miałaś feedback? Chyba, że dalej czekasz? Widzę, że status kandydat i nie jestem pewna

Weronika
@Ewelina

Nie powiedziałabym, ze glębsza, raczej podstawowa. Pani zapytała co wiem o firmie, jakie marki sprzedają. Była jedna osoba, niestety po tygodniu dostałam wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji. ale wyraziłam zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach na inne stanowiska.

Pracuję

Jeśli ktoś jest pracowity to z pewnością to miejsce dla niego. Firma się rozwija i daje fajne perspektywy :-)

@Pracuję

Troszkę tajemniczo ujęte... ;) można podpytać o te perspektywy? fajnie wiedzieć na co można już się na wstępie nastawiać przez złożeniem cv. Ten aktualny rozwój to na czym konkretnie się opiera?

Pracownik auto forum

Nic się nie zmieniło,ba ludzie odchodzą bo dostają coraz mniejsze pieniądze z msc na msc, zarząd udaje że nic się nie dzieje,mówi Ci że zostałeś doceniony więc ci daje podwyżkę twojej podstawy,a TWOJA PODSTAWA JEST MINIMALNE USTAWOWE WYNAGRODZENIE,które rządzący podnieśli od nowego roku...

@Pracownik auto forum

czyli według Ciebie finansowo się nic nie rozwija? tylko mimo wszystko była jakaś wzmianka o premii. To twierdzisz, że ją mieliby pomniejszać z msc na msc? czy chodziło o inflację?

GOSC
@Ewelina

Żadnych perspektyw nie ma w tej firmie jest tylko (usunięte przez administratora) nad pracownikiem traktują jak (usunięte przez administratora). Tak samo jak w Budmat Auto unikać tych firm szerokim łukiem. W ciągu roku w tych firmach więcej ludzi się przewija niż ktoś by sobie zdawał sprawę firmy nie mają żadnej renomy (usunięte przez administratora) i złodziejeę naciągający klientów

@GOSC

A tego to akurat nie wiem, bo nie znam statystyk. Masz większą wiedzę na ten temat skoro tak to publicznie oświadczasz? Skoro tak to jak rotacja wygląda teraz od nowego roku? Ile osób odeszło na ilu zatrudnionych?

@Ewelina

Rozwój jest uzależniony od chęci i zaangażowania pracownika. Również finanse, wiem, że osoby chętne do współpracy są adekwatnie wynagradzani. Dostajemy coś jeśli coś z siebie dajemy.

Ewelina

czyli różne perspektywy odnośnie opinii się tu pojawiają? to jakie są przykładowe osiągnięcia efektywnego pracownika tu w firmie, z czego konkretnie brać wzór żeby fajnie zarobić?

@Ewelina

@Ewelina ja jako dość młody stażem pracownik mogę potwierdzić, że dostaję możliwość rozwoju bo najzwyczajniej w świecie mam taką chęć, żeby się nauczyć nowych rzeczy:) Jeśli czegoś nie wiem to pytam i zawsze dostaję odpowiedź. Dostałam możliwość inicjatywy w pewnych działaniach i to też jest dla mnie bardzo rozwojowe, a tym samym jest to moje osiągnięcie, a wzorem myślę, że jest przede wszystkim zaangażowanie i chęć do pracy a nie oczekiwanie, że pracodawca doceni mnie pomimo braku moich chęci do rozwoju.

Ewelina

czyli w miarę świeża opinia odnośnie potencjalnych przyszłych warunków jeśli uda się komuś teraz dostać? co konkretnie masz na myśli pisząc o tym całym rozwoju? jeśli zatrudnię się teraz z jaką wiedzą mogłabym odejść z firmy po przypuszczalnym roku stażu?

@Ewelina

Ewelina, a na jakie stanowisko aplikujesz? Trudno mi powiedzieć z jaką wiedzą odejdziesz bo nie wiem jaki dział Cię interesuje. Ja pracuję na stanowisku administracyjnym i w tym kierunku rozwijam swoje kompetencje :)

Ewelina

Mnie bardziej ciągnie w stronę marketingu, nawet jest jeszcze ogłoszenie dla speca od niego. Ciekawi mnie punkt z dopiskiem o przestrzeni na własne pomysły i inicjatywę w działaniu. Zastanawiam się ile osób na dziale z tego w faktyczny sposób skorzystało. Jak liczny jest ten dział? Co wiadomo o rotacji?

Ciekawa

Witam. Na obecną chwilę szukają w auto forum w Płocku osob na stanowisko asystent sprzedaży, Recepcjonistka i jeszcze na jakieś. Na prawdę jest tak źle? Nie warto wysyłać cv ? Nie ma co liczyć na dobre zarobiki ? I na dobrą atmosferę?

@Ciekawa

Nikt nie chce tam zostać na dłużej bo nie szanują ludzi...oraz niskie zarobki a wymagań multum, tak w skrócie

Marzena
@Pracownik auto forum

To najniższą krajową tam macie czy ile?

Zarobek
@Marzena

Zależy od stanowiska, stażu pracy...

@Ciekawa

naprawdę jest tam tak źle, szkoda czasu aby tam aplikować i pracować. Tam co chwila zmienia się kadra bo ludzie mają dosyć kłamstw, wyzyskiwania, niemiłej atmosfery i traktowania ludzi jak (usunięte przez administratora)

@Marzena

Z reguły każdy ma najniższa krajową. Jedynie większe pieniądze mają ludzie co włażą w tyłek prezesostwu, kierownictwu i strzelają z ucha. Firma nie jest warta uwagi

@Marzena

Tak najniższą plus jakieś ochłapy od prezesa w zależności od jego humoru Niektórzy pracownicy mają na umowie mniej niż najniższą co jest oczywiście niezgodnie z prawem ale według szefostwa jak najbardziej na miejscu,nie szanują ludzi mają ich za (usunięte przez administratora) i myślą że każdy będzie na głowie stawał i zostawał po godzinach dla dobra firmy...

GOSC
@Ciekawa

Odpowiedź brzmi nie. Dramat to mało powiedziane. Zniszczą Cie jeszcze psychicznie i dodatek do umowy (usunięte przez administratora)

Firma Auto-Forum rekrutuje właśnie na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

poziomka123

Nie polecam !! praca za podstawę bark skonkretyzowanego planu premiowego, nie miła atmosfera typowe korpo i walka szczurów, długoletni pracownicy utrzymują się tylko dzięki podpierdzielaniu innych i włażeniu w tyłek kierownictwu. szkoda zdrowia, nerw i czasu na tą firmę.

Nelly77
@poziomka123

Cała prawda o tej firmie... Miejsce dobre dla desperatów. Nie szanuje się tam ludzi, atmosfera jest okropna. Normalnych ludzi policzyć można na palcach jednej ręki. Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w takim miejscu. Koszmar. Sporo ludzi odeszło stamtąd w ostatnim czasie co jest bardzo znamienne. Poza tym opinie na tym forum też nie wzięły się z niczego. Strata czasu. Nie polecam!

Kisiel

Nie polecam tam iść nawet na rozmowę, na rozmowie nawet nie chcą powiedzieć wynagrodzenia, ale zapraszają na dzień próbny który jest oczywiście nie płatny. Po dniu próbnym proponują najniższa krajowa. Nie warto tracić czasu

MARKETING

Szczerze mówiąc- chciałabym, żeby o warunkach pracy w tej firmie dowiedziało się jak najwięcej ludzi. (usunięte przez administratora) i brakiem profesjonalizmu- klientów traktuje się bardzo przedmiotowo, z góry oceniane jest, czy stać kogoś na dany model, często nawet nie obsługuje się tych gorzej ubranych... (usunięte przez administratora)Oczywiście zarząd jest przekonany, że zatrudnił wykwalifikowaną osobę, która pracowała w Budmat Auto w marketingu- do dziś zarząd nie ma świadomości, co tam tak naprawdę robił. Podsumowując- jeśli macie dobrą gadanę, na pewno was przyjmą na słowo.. :D Nie trzeba przedstawiać żadnego portfolio, ponieważ ten chłopak nawet nie słyszał na pewno o czymś takim. :) Zajrzyjcie państwo na social media ich 4 marek i przekonacie się sami- w każdym poście "sprawdź w Auto Forum"... Więcej tego nie skomentuję. Dodatkowo, brak komunikacji z tym człowiekiem to jakiś absurd. Rozmawiał z prezesem codziennie, a kiedy tylko spytałam, co wdrażamy, czy o czym rozmawiali- zawsze słyszałam, że to poufne. D Na święta czy premie nie macie co liczyć na więcej niż 50zł w kopercie- o tym się mówi już w całym Płocku. Ta firma miałaby szansę wzbić się na wyżyny, gdyby właściciele otworzyli oczy- nie w każdym układzie sprawdzi się rodzinny układ. Polecam zmianę zarządu. Gorąco nie pozdrawiam, były pracownik marketingu.

@MARKETING

Jako były pracownik który zagrzał stołek ponad rok w Auto Forum. Potwierdzam i szczerze nie polecam. Firma wewnętrznie broni się jedynie klimatem wśród pracowników który jest pełen charyzmy.

Włodek
@MARKETING

Nic dodać nic ująć !

M60
@Włodek

Włodku to Ty jesteś ten Włodek który beształ ludzi za to że nie potrafią umyć samochodu w dwie minuty. Z całym szacunkiem ale pamiętam dobrze te czasy gó.... byś zżarł spod siebie. I te kary pieniężne jak premia się zbliżała typu dwa tygodnie temu zapomniałeś zamknąć szlabanu albo liczenie okruszków na dywaniku. Tfuuuu bardzo Ci dobrze skomlej dalej. Karma do Ciebie wróciła masz to na co zasłużyłeś traktowałeś ludzi jak śmieci.

W.
@M60

W jakim sensie karma wróciła?

Johnny

Dzień dobry. Generalnie nie jestem osobą, która często pisze w internecie swoje opinie, jednak w tym przypadku to się po prostu należy. W swojej przygodzie z AF miałem przyjemność współpracować z prawie wszystkimi działami w tej firmie i współpraca była zawsze bardzo pozytywna. Zarząd jest otwarty na różne pomysły i zawsze można liczyć na rozmowę w tym zakresie. Nawet jeżeli odpowiedź jest negatywna i jakiegoś pomysłu się nie realizuje to zawsze wiadomo dlaczego. Jeżeli komuś chce się pracować to na pewno będzie zadowolony.

M
@Johnny

Kompletnie się nie zgadzam. Z góry widać, ze opinię pisał ktoś z Auto Forum. :)

Beti

Jak ktoś chce pracować za 2200 i bd się podlizywal prezesowi to bd zadowolony

W
@Johnny

Zarząd nigdy nie chce wysłuchać pracownika jeśli ma jakieś uwagi nie mówiąc już o pomysłach. Dla nich liczy się tylko kasa a ludzie są traktowani jakby pracowali w obozie. Brak zatrudnienia pracowników na potrzebne stanowiska jedynie tworzenie pustych zbędnych stanowiska kierowniczych, dyrektorskich. Traktują bardzo przedmiotowo ludzi jeśli wyrażasz swoją opinię i masz własne zdanie stajesz się niewygodnym pracownikiem którego trzeba jak najszybciej się pozbyć. Potrafią się posunąć do szantażu i twierdza że jak Ci się niepodobna to możesz odejść. Już nie ma co wspominać o zarobkach w tej firmie bo to jest jakaś żenada i zawsze znajdą jakiś pretekst aby uciąć premie.

Przemysław
@Beti

Nadal zarobki tak wyglądają? To jest minimalna w sumie....

AMK

Nadal to samo.. Nędza nędza i jeszcze raz nędza.

Natalia
@AMK

@AMK, skąd Twoje negatywne zdanie o tym pracodawcy? Możesz powiedzieć, co według Ciebie powinno się zmienić, byś był zadowolony? Proszę Cię o podanie konkretnych informacji, ponieważ na forum zaglądają osoby poszukujące zatrudnienia i szczegółowe wpisy są dla nich ważne. http://www.autoforum.vw.pl/d1122/ Tutaj można znaleźć najnowsze oferty pracy oraz informacje dotyczące rekrutacji. W ogłoszeniu jest informacja o tym, że firma organizuje szkolenia i umożliwia rozwój, jak to wygląda w praktyce?

Beti
@Natalia

Przecież w AF nie ma żadnych szkoleń najwyżej że wchodzą w grę takie szkolenia że jeden pracownik szkoli drugiego ????

Bob
@Beti

Na szkolenia wysyłają Cię jak muszą. Ja jak miałem jechać na szkolenie to usłyszałem że trzeba kogoś wysłać bo inaczej firma nie dostanie bonusów od dealera. Ogólnie ze wszystkim problem, brak podstawowych narzędzi do pracy na serwisie.

M60
@Bob

Też kiedyś byliśmy na szkoleniu raz w ciągu dwuletniej kariery na zasadzie kogoś trzeba wysłać. Wszystkie podarunki jakie otrzymaliśmy na szkoleniu trzeba było oddać żeby było później dla klientów albo wiceprezes brał dla siebie. Żadnego zakładu pracy tak źle nie wspominam ciężko o większych dziadów.

Kinga

Polecam

Agata
@Kinga

Co konkretnie polecasz? Możesz rozwinąć?

Master

Jaka kasa na majstra. Mam szkolenia 20 lat w aso przepracowanych. W Europie Zachodniej znam języki angielski niemiecki

Majster
@Master

Daj sobie spokój, 2700 dostaniesz nie więcej. Szkoda czasu na tą firmę a twoje szkolenia nikogo tam nie obchodzą.

Waga
@Master

W jakiej dziedzinie kolega się specjalizował.proszę o SMS -691406691

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Forum - Płock

• Jak się pracuje w Auto-Forum?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Forum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto-Forum?

Kandydaci do pracy w Auto-Forum napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto-Forum