COBORU

Firma jeszcze z czasów PRL-u. Kiepskie zarobki, dziadkowa firma.Nie polecam
hwd komuchy 2012-01-07 20:02:04
anonim - 2011-02-18 10:32:51

Firma jeszcze z czasów PRL-u. Kiepskie zarobki, dziadkowa firma.Nie polecam
Fakt kolesiowa firma rodem z PRL. Nie wiadomo czy więcej dziadów czy dziadków.
znajomy 2013-02-20 21:42:34
a co myślicie o zarobkach?
Aleksandra89 2016-08-10 19:57:47
A jak wygląda sytuacja w kwestii stażu? Jest on płatny i w pełnym wymiarze godzin (40 w tygodniu)? Czy też jest możliwość dogadania się?
xxx 2016-10-19 22:25:00
Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Jestem i dziadkiem i dziadem. Kilka lat przed emeryturą, zarobki coraz gorsze, a pracy i odpowiedzialności coraz większe. Centrala ma gdzieś pracowników, zero rozwoju i zero perspektyw. Nowo zatrudniony dostaje większe wynagrodzenie ( a i tak marne) niż ma doświadczony pracownik z wieloletnim stażem. Wieloletni pracownicy w podległych jednostkach często nie mają nawet minimalnego wynagrodzenia zasadniczego. Sprzęt przestarzały technologicznie i wyeksploatowany. Centrala w Słupi dba tylko o siebie, np. ich pracownicy w ciągu ostatnich lat dostali dwukrotnie znaczące podwyżki, ale tylko oni. Obecnie stacje borykają się z ogromnym problemem, brak chętnych do pracy bo proponuje im się marne zarobki przy wysokich wymaganiach. Wieloletnim, doświadczonym pracownikom upominającym się o godziwe płace i godziwe warunki pracy wskazuje się otwarte bramy. Pracowników nie szanuje się i jeśli nie nastąpi zmiana w dyrekcji coboru i zmiana dyrektorów stacji to firmę czeka upadek. Generalnie dyskryminacja pracowników
Zostaw swoją opinię o COBORU - Słupia Wielka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COBORU