ECORESBUD Sp. z o.o.

Jasło

Opinie o ECORESBUD Sp. z o.o.

admin 2015-07-30 21:56:18
Kształtuj rynek pracy. Wypowiedz się o firmie ECORESBUD Sp. z o.o. na naszym forum.
mariusz karpecki 2015-10-09 21:43:23
otalne ZERO zatrudniają na czarno a cłam robią KATASTROFA kierownik budowy o imieniu andrzej zdiera kase szefa i prosi mnie zebym nie gadał przy prezesie że płytki odpadną bo mu nie zapłaci TEN GOŚĆ MOWA O ANDRZEJU TO ZWYKŁY OSZUST zbiera piaków i nałogów pracują bez nażędzi bo kierownik budowy ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NIE WIEM CO TEN GOŚĆ NAOPOWIADAŁ NA MÓJ TEMAT WIEM TYLKO ZE TO OSZUST JEST JAK I PANA FIRMA!!!!!
muniek 2016-04-18 22:42:28
a o jakiej ty kolegomnszanowny mówisz atmosferze tutaj w pracy? przecież ta firma trudnin się w takim fachu jak race wyburzeniowe i rozbiórkowe w budownictwie. jaką więc ty możesz mieć atmosferę p[racy na wyburzaniu budynków? pracujesz rozwalasz a nie plotkujesz
Zostaw swoją opinię o ECORESBUD Sp. z o.o. - Jasło
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECORESBUD Sp. z o.o.