DATA NET J. Jagodziński i Wspólnicy Sp. J.

Płock

Opinie o DATA NET J. Jagodziński i Wspólnicy Sp. J.

eti 2012-08-27 20:47
Nikt nie pisze to chyba firma nie istnieje
unknown 2015-03-25 18:13
Firma istnieje niestety. Nie polecam pracy w tej firmie, atmosfera wsrod pracownikow jest nie przyjemna. Wyzysk i kradzieze, kierownicy czepiaja sie o wszystko mimo ze jest dobrze zrobione, dobrze ze juz tam nie pracuje, dostalem inna propozycje zatrudnienia!
pracownik 2015-07-24 15:39
firma nie płaci wynagrodzeń za pracę
tre 2016-04-28 19:04
no to faktycznie dosyc nietypowe rzeczy @romek jednak widac ze i na takie jest zapotrzebowanie skoro firma juz od tylu lat istnieje i dziala na rynku..
Były pracownik 2017-04-26 18:54
Bez przyszłości.....
pracownik 2017-07-04 17:31
Firma oszukuje nowych pracowników , nie daję im umów . Wciskają ludziom na rozmowie o prace możliwość dużych zarobków jeśli się sprawdzą niestety tak nie jest praca za 8 zł na godzinę i 10 zł na na nadgodzinach i takie stawki bez umowy i na czarno do tego . Umowy musicie podpisać na zlecenie ale obie idą pod biurko nie macie kopi umowy , umowa jest wyciągana w razie wypadku jak przyjeżdża pogotowie a jesli nic Ci się nie stało w ciągu miesiąca umowa jest darta , nie polecam tej firmy nie wymyślił bym takiej historii jeśli nie był by to fakt autentyczny . Dodatkowo musicie miec swoje ubrania robocze i zero badan lekarskich Więc sami odpowiedzcie sb czy warto wogole zaczynać z taka firma ,firma ogłasza że poszukuje nowych pracownikow tylko dlatego ze maja tania siłe roboczą zanim pracownik zorientuje się przy wyplacie co to za firma
Zostaw swoją opinię o DATA NET J. Jagodziński i Wspólnicy Sp. J. - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DATA NET J. Jagodziński i Wspólnicy Sp. J.