AMEET Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o AMEET Sp. z o.o.

Lila 2012-04-02 11:05
Ten adres na ul.Przybyszewskiego jest nie ważny. Może kiedyś tam firma była, jakiś wyblakły napis ledwie widoczny na drzwiach bez 1 czy 2 liter nadal widnieje, ale nikt tam się pojawia już od kilku lat. Budynek to hangar metalowy.
Oferty pracy (częste) wymagają by przesyłać gotowe projekty - kilka stron. Co się z nimi dzieje? Co to za firma duch?
XMenka 2014-06-28 14:20
Witam serdecznie,
Ameet z niewielkiej firmy graficznej zmienia się powoli w korporację (nadal nie jest to wydawnictwo-za jakie się podaje). Czy warto tam pracować? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. (usunięte przez administratora)
Marcin 2016-03-01 16:09
Co do pracy na magazyniera to szkoda czasu najniższa krajowa, bez rewelacji i jakiejkolwiek ścieżki zawodowej. Od co mała firemka w dużej hali.
Kuba 2016-03-07 15:05
Moim zdaniem atmosfera w firmie jest bardzo dobra. mimo tego, ze są dużą firmą, nie zatracili ludzkiego podejścia do pracownika. z wypłatami też wszystko na czas.
zara 2016-03-07 15:19
firma ma od wielu lat swój budynek na nowych sadach, także przybyszewskiego to nieaktualna lokalizacja.
nick 2016-06-12 10:35
Z całego serca nie polecam pracy na magazynie w tej firmie. Zatrudniają na najniższą krajową, a pracownicy którzy pracują tam już X lat ciągle zarabiają tyle, że z takim doświadczeniem w innej firmie dostaną takie pieniądze na "dzień dobry". O jakiejkolwiek podwyżce można zapomnieć bo chłopaki tam nie mieli jej przynajmniej od czterech lat. W dodatku żadnego socjalu... i zero motywacji do pracy. Jedyne co dobre to atmosfera którą tworzą tam ludzie.
pola 2016-06-13 14:22
no dobra, ale to jak wygląda obecnie praca na stanowisku jako Specjalista ds. Kalkulacji w Dziale Produkcji, macie moze jakies większ informacje na ten temat?
Kcin 2017-02-22 12:33
Firma się rozwija całkiem prężnie, jest spore zapotrzebowanie na nowe osoby i to są jedyne plusy. Na tą chwilę zdecydowanie odradzam pracy tam. Pomimo tego, że się rozwijają to jednak poszanowanie i nastawienie do pracownika jest straszne. Praktycznie zerowy fundusz socjalny (jedyne co, to lekcje angielskiego), płaca prawie że minimalna na różnych stanowiskach, proces decyzyjny w firmie - tragiczny, brak szkoleń które w wielu przypadkach by się przydało, niektórzy kierownicy też powinni się zastanowić nad swoim zachowaniem. Generalnie w ogóle się tam nie inwestuje w pracowników. Proponuje czasami zaryzykować i zainwestować w innych płaszczyznach niż tylko ekspansja i wbicie się na zagraniczne rynki (bo tu akurat się to w miarę udaje).

Ludzie może i są niezastąpieni ale czasami to co robiła jedna osoba może w innym przypadku kosztować zatrudnieniem 2 na jej miejsce.
Maja 2017-03-13 15:23
@Kcin to ważna informacja, że firma się rozwija. Czy w związku z tym są planowane właśnie jakieś zmiany w działaniu firmy?
Kcin 2017-03-17 14:23
@Maja zmiany były zapowiedziane i coś w tym kierunku było/jest już robione. Wiadomo, że proces zmiany takiej firmy jest czasochłonny, niemniej widziałem z perspektywy szarego pracownika jak to idzie, to nie napawało mnie to optymizmem. Jednak nie wiem jak to na ten moment wygląda, bo jakiś czas temu zmieniłem pracę, być może już coś jest lepiej.
Jola 2017-03-27 08:20
Rekrutacja na Specjalistę ds. Marketingu ciągnie się już długo. Mają ogłoszenia na kilku stronach od kilku miesięcy. Czy ktoś wie co się tam dzieje? I czy w ogóle warto aplikować? już nie wiem co robić.
Zostaw swoją opinię o AMEET Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMEET Sp. z o.o.