AMEET Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o AMEET Sp. z o.o.

Lila 2012-04-02 11:05:08
Ten adres na ul.Przybyszewskiego jest nie ważny. Może kiedyś tam firma była, jakiś wyblakły napis ledwie widoczny na drzwiach bez 1 czy 2 liter nadal widnieje, ale nikt tam się pojawia już od kilku lat. Budynek to hangar metalowy.
Oferty pracy (częste) wymagają by przesyłać gotowe projekty - kilka stron. Co się z nimi dzieje? Co to za firma duch?
XMenka 2014-06-28 14:20:12
Witam serdecznie,
Ameet z niewielkiej firmy graficznej zmienia się powoli w korporację (nadal nie jest to wydawnictwo-za jakie się podaje). Czy warto tam pracować? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. (usunięte przez administratora)
Marcin 2016-03-01 16:09:09
Co do pracy na magazyniera to szkoda czasu najniższa krajowa, bez rewelacji i jakiejkolwiek ścieżki zawodowej. Od co mała firemka w dużej hali.
Kuba 2016-03-07 15:05:48
Moim zdaniem atmosfera w firmie jest bardzo dobra. mimo tego, ze są dużą firmą, nie zatracili ludzkiego podejścia do pracownika. z wypłatami też wszystko na czas.
zara 2016-03-07 15:19:02
firma ma od wielu lat swój budynek na nowych sadach, także przybyszewskiego to nieaktualna lokalizacja.
nick 2016-06-12 10:35:06
Z całego serca nie polecam pracy na magazynie w tej firmie. Zatrudniają na najniższą krajową, a pracownicy którzy pracują tam już X lat ciągle zarabiają tyle, że z takim doświadczeniem w innej firmie dostaną takie pieniądze na "dzień dobry". O jakiejkolwiek podwyżce można zapomnieć bo chłopaki tam nie mieli jej przynajmniej od czterech lat. W dodatku żadnego socjalu... i zero motywacji do pracy. Jedyne co dobre to atmosfera którą tworzą tam ludzie.
pola 2016-06-13 14:22:45
no dobra, ale to jak wygląda obecnie praca na stanowisku jako Specjalista ds. Kalkulacji w Dziale Produkcji, macie moze jakies większ informacje na ten temat?
Zostaw swoją opinię o AMEET Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMEET Sp. z o.o.