Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Edex Sp. z o.o. w Janowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Edex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Edex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Edex Sp. z o.o. w Janowo

UWAGA Nowy wpis

Ostrzegam przed podjeciem pracy w firmach zwiazanych z edexem, goldem, phu valdi. Wlasciciel kretacz i (usunięte przez administratora) nie wyplaca urlopow i rozlicza wszystko pod stolem, nagminnie (usunięte przez administratora) na godzinach, nie wyplaca uzgodnonych stawek.

Aga Nowy wpis

Mam nadzieję, że to dobra firma i dobra praca stąd taka cisza na forum?

Olgierd Nowy wpis

Tu nie jest właściwe miejsce na takie uwagi ponieważ to forum pracownicze!!

Do wszystkich co mają " ochotę " podjąć współpracę z tą firmą straciłeś właśnie kase ! To (usunięte przez administratora) kredytujący się twoimi pieniędzmi wiem co mówię bo sprawa sądowa przeciwko temu człowiekowi toczy się rok a piękną otoczke potrafi robić. Poważnie waga na niego bo wtopisz

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Edex Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Edward

@Adam Z uwagi na to, że niewiele osób się tutaj udziela, bardzo Ci dziękuję za Twoje uczestnictwo w dyskusji. Pamiętaj jedynie o nie posługiwaniu się forum publicznym danymi personalnymi swoich współpracowników (dotyczy to w równym stopniu samych imion) i o nie obrażaniu ich. Sytuacja w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Edex jest alarmująca - może żeby ja nieco poprawić należałoby zgłosić zachowanie Szefostwa jakiś wyżej postawionym osobom?

Dalej lecą w ciula z wynagrodzeniem - wszystko pod stołem, rozlicznie urlopów to jakaś magia. Kierowniczką stacji jest żona szefa waldka, która jest tak tępa i nie ma pojęcia o niczym, że aż szkoda słów. Stacja upada!

mani

Praca

pure true

Przestrzegam przed tą firmą, zero szacunku dla pracowników, ciągłe pretensje o nic. Były już prezes stary idiota po sześciu klasach podstawówki ktory dorobił się na wyzysku swoich pracowników płacąc najniższą krajową a resztę pod stołem i jeszcze mówi że powinniśmy być mu wdzieczni...a jego synalek walduś jest chyba jeszcze bardziej ograniczony. Cała rodzinka to banda prostaków i idiotów

Debile
@pure true

Debile i (usunięte przez administratora) więcej zabiorą i naoszukują... Trzeba jeździć rozpieprzonym gównem szefuncio nawet niema pieniędzy żeby naprawić a jezdzi sobie ml 4.0 z 2015 roku pieprzniczka zabrane wydawane gnoje pieprzyc takich... Nie polecam! !!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Edex Sp. z o.o. - Janowo

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Edex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Edex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Edex Sp. z o.o.
  • Pelplińska 19
    83-211 Janowo
  • NIP: 5922051095 KRS: 0000188064

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Edex Sp. z o.o.