PP TRROL

Siemianowice Śląskie

Opinie o PP TRROL

Mateusz99999 2010-09-30 13:42:25
straszna firma nie polecam czekam juz 21 dni na wyplate ... wczesniejsze wyplaty tez nie byly terminowe
Mig Wielki Koronny 2010-10-12 10:10:24
Zgadzam się w 1000 % z przedmówcą, dodam jeszcze, że kierownik, z którym najdłużej miałem tam do czynienia (według posiadanej przez mnie wiedzy obecnie jest jednym z dyrektorów) ma skłonności do sięgania po czyjeś pieniądze na realizację robót metodą "wyłóż, bo wiesz, ile trzeba czekać, zanim nam zaliczkę dadzą, a robota jest na już, ja Ci to potem rozliczę", a jak przychodzi do rozliczenia, to stwierdza: "Przecież ja się już z Panem rozliczyłem, a to są moje pieniądze!" podczas, gdy nie rozlicza się. Tym sposobem straciłem ok. 4500 zł, miałem stracić kolejne 10000 zł z tytułu obciążenia przez tego kierownika za zagubione na budowie sprzęty (podczas mojego pobytu na innej budowie - z jego polecenia !!!), a kolejne pieniądze wyciągnął ode mnie wraz z jednym ze stałych podwykonawców - jedyne 5500 zł... Kolega, który przeszedł do "naszej grupy" (od innego kierownika) pracuje tam do dziś, ale zapier...prza średnio po ok. 16-18 godzin dzienne z weekendami włącznie, studiując zaocznie (o ile kierownik nie zmusił go swoimi działaniami do rezygnacji ze studiów) za ok. 1500 zł (jak kierownik okaże swe wielkie miłosierdzie, to może to być nawet do 2000 zł, ale odcina to w kolejnym miesiącu pod pozorem zdecydowanie gorszej pracy).
Podsumowując: zdecydowanie nie polecam, tym bardziej ze względu na kombinacje odnośnie zatrudniania - na umowę o dzieło z przekonywaniem, że "to to samo, co umowa o pracę, tylko to się teraz tak nazywa".
Anonimowy Fachowiec 2013-01-01 22:28:45
Zdecydowanie nikomu nie polecam tej firmy, zaległości z wypłatami to normalka, nie kompetentni kierownicy nie mający ani doświadczenia ani odpowiedniego wykształcenia budowlanego oraz brak zainteresowania. Niegdyś wielka firma budowlana zatrudniająca ponad 100 ludzi na budowie, swoimi decyzjami i postępowaniem oszukała i zrujnowała życie uczciwym ludziom.Na chwilę obecną w tej firmie nie spotka człowieka nic po za alkoholizmem i problemami finansowymi. Całkowity brak profesjonalizmu, nie dbałość o zdrowie i życię ludzi i pełna ignorancją prawa pracy i sztuki budowlanej. Podsumowując.... firma tonie w długach i każda jedna budowa kończy się konfliktem z inwestorem więc jeżeli ktoś szuka pracy bądź firmy budowlanej niech trzyma się z daleka od firmy " Trrol " z Siemanowic Śląskich bo może popaść w poważne tarapaty.
Anonimowy 2014-07-09 15:32:46
(usunięte przez administratora)Oby takie firmy jak najszybciej znikały bo robią tylko krzywdę ludziom.
kamil 2014-07-09 15:44:38
oj tak ja widzielem gorsze opinie na stronie z opiniami na gowork.pl
pis 2015-06-25 18:54:37
Olek To TY???
pis 2015-06-25 18:59:49
Wyluzowac są gorsze firmy jednak należy brać to co jest ha ha ha
noga 2016-05-19 21:18:17
cvgj, ale mimo wszystko warto mieć ich na oku. Słyszałem, że jak się nowe zlecenia od firm pojawią to będą gotowi podjąć temat nowych rekrutacji. Ciekawe na jakich warunkach.
Zostaw swoją opinię o PP TRROL - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PP TRROL