Opinie o WZPOW w Kwidzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WZPOW. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WZPOW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WZPOW w Kwidzyn

Agnieszka

@Kim, czy jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Możesz wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w tym miejscu? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może sam brałeś w jakimś udział i możesz podzielić się z nami wrażeniami?

mondrala

a właśnie że nie, teraz pracodawca musi podać przyczynę rozwiązania bonć nie przedłużenia umowy...tera muszo kombinować ;)

Ciekawa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Szukają kogoś teraz do pracy?

Jaka umowa obowiązuje w WZPOW podczas okresu próbnego?

@WZPOW Nowy wpis

Umowa o pracę na 3 miesiące.

Michał Nowy wpis

Ja tam pracuję rok czasu 7 miesięcy Wiem że jest ciężka praca ale no innej pracy w każdej innej pracy jest inaczej a teraz przeszłem na umowę o pracę będę mieć wszystko płacone talony dostanę a czemu wy narzekacie na tą firmę jak robia dobre warzywa

@Agnieszka

Szkolenia? Karta na stołówce do podpisania, że odbyło się szkolenie. Przykre, ale co zrobić. Umowy smieciowe, albo na czas okreslony, wywala cie bez podania przycZyny.

Celina

Bzdury.

mondrala

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w WZPOW się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy pracownik ochrony- Kwidzyn-obiekt przemysłowy
Kwidzyn
Seris Konsalnet Holding S.A.

Jakie wartości są cenione w WZPOW?

Witold

Zauważyłem bardzo negatywną opinie o "starych wyżeraczach". Rozwinie to ktoś? Co z nimi jest nie tak? Co oni takiego robią?

Lolek
@Witold

Bardzo niekompetentna firma. Pracownika wycisnąć jak cytrynę. Według uznania każdy inaczej traktowany

Alicja
@Lolek

A co trzeba zrobić żeby zyskać to uznanie? :P Tzn chodzi bardziej o dobre kontakty z przełożonymi, czy trzeba lekko mówiąc pracować na 150%? :D

Lolek
@Witold

Większe firmy o lepszej renomie niż ta

Producent marchewki

sprzedaż warzyw do tej firmy to pieniądze utopione w błoto. Pomimo podpisanej umowy firma nie płaci na czas, opóźnienia są bardzo duże, telefony, maile nic nie dają - dosłownie brak kontaktu ! Ostrzegam przed podpisywaniem umów kontraktacyjnych do WZPOW Kwidzyn !

Irena
@Producent marchewki

To po ilu dostawach zaprzestaliście współpracy i na jak długi okres była ta umowa?

Rolnik RR

Chciałabym ostrzec przed tą firmą. Sprzedałam marchewkę, mam umowę i pomimo tego nie doczekałam się zapłaty, właśnie szukam prawnika. Moi znajomi także mają bardzo opóźnione płatności, telefony są "olewane". Nie polecam sprzedawania swoich produktów do tej firmy !

Kwidzyniak

Witam, widzę że na olx są oferty do pracy w tym zakładzie przez Agencje. Czy tak się ludzie z niej zwalniają ze ta praca aktualna cały czas? Czy te Agencje zatrudniają i nie wypłacają wynagrodzenia, tak jak wyczytałem wcześniej? Czy dalej w tym Zakładzie brud, smród i nędza?Jeden żeruje na drugim. A te firmy Agencje dzieci szefostwa pozakładali?

@Kwidzyniak

Pracowałam 3 miesiące przez agencję Nadal (usunięte przez administratora), atmosfera tragedia nie polecam

Wiecie może, czy w WZPOW szukają chętnych na staż?

WZPOW

Witam, w sprawie stażu zapraszamy do kontaktu pod nr. tel 55262 39 91 oraz e-mail: rekrutacja@wzpow.com.pl

Mariusz

Ja pracowałem w WZPOW - Kwidzyn 2009 r przez agencję pracy leasingteam na chłodni jeśli chodzi o samą pracę no to jeszcze jakoś szło ale ci starzy wyżeracze masakra co tam się wyprawiało nigdy więcej .

Artur

@Gość to nie ma szans na awans?

Ale jakiego awansu?

Klaudia 220

Co zrobić gdy pod firma nie wypłaca wynagrodzenia? W warmińskich dokladnie chodzi o pod firmę LAVORO Sp . Zoo

@Klaudia 220

Do sądu pracy oddać i to natychmiast. Są cwane bestie a takich nie brakuje dość że niskie wynagrodzenie jest to są nie wypłacane.przyjac się do pracy przez firmę Human

Lena

pod firma LAVORO nie wypłaca wynagrodzeń w czasie , totalne dno ani koordynator ani ta od wypłat a nawet sama pracodawczyni K.K .. nie odbiera ani nie odpisuje na wiadomości , jak można nie wypłacać wynagrodzeń za taki zapie*dol w tych calych warmińskich ! Uważajcie ludzie na ten (usunięte przez administratora) ASM to już sięgnęło dna , poczytajcie sobie opini o ASM co się wyrabia z wypłatami czeka sie z opóźnieniami do 3 a nawet więcej miesiecy ...

@Lena

Trzeba zmienić firmę i to jak najszybciej

Lena
@Gosc

Już zmienilam ....a pieniedzy nadal nie dostalam mimo ze powinnam dostac je juz dawno , Katarzyna Kowalik firma lavoro uwazajcie na ta kobiete naprawde ...

Jasiek

@Gosc Nie zawsze chęci przekładają się na faktyczne podejście do swoich obowiązków!!

Nick119

Witam, potrzebuję opinii na temat stanowiska laborant

Tedy

@Gosc Bo z pewnością oczekiwali dobrej pracy od pracownika to uważasz za brak szacunku?

@Tedy

Śmieszne co napisałeś.Zazwyczaj każdy kto się przyjmuje do pracy chce pracować jak najlepiej, ale niestety idziesz pierwszy czy drugi dzień do pracy nie wiesz co do czego nikt ci nie powie co masz robić dra się te ludzie z 30 letnim stażem pracy jakby niewiem kim byli nie mówię że wszyscy i dobre osoby też są co wytłumaczyłi i odrazu lepiej się pracowało. Jak dla mnie duże porażka powinni coś zmienić. Może i ty taki jesteś cwaniaczek że wszystko Ci wolno. Jeszcze raz napisze żadnego szacunku dla innego człowieka.

Gosc

Przyjęłam się do pracy i bardzo tego pozalowalam tam jest dosłownie taki nie ład we wszystkim. Żadnego szacunku dla innego człowieka Wyzywaja jak szalone nie pokażą co do czego ile człowiek może wytrzymać bród smród i ubostwo i dziwię się że ten niby zakład jeszcze istnieje żal po prostu żal

Agnieszka

@Celina, rozumiem, że możesz nie zgadzać się z opinią innego użytkownika i oczywiście masz do tego prawo. Warto jednak każdą swoją opinie odpowiednio umotywować tak, by była ona wartościowa dla użytkowników forum. Jeśli chcesz podzielić się z nami swoim punktem widzenia na temat pracy w firmie, czekamy na Twoją odpowiedź. Każdy merytoryczny komentarz może być bardzo pomocny.

Zostaw merytoryczną opinię o WZPOW - Kwidzyn

• Jak się pracuje w WZPOW?

Zobacz opinie na temat firmy WZPOW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WZPOW?

WZPOW