Opinie o Biuro Projektów i Inwestycji Projmed Krzysztof Hirsch w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro Projektów i Inwestycji Projmed Krzysztof Hirsch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Projektów i Inwestycji Projmed Krzysztof Hirsch o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Projektów i Inwestycji Projmed Krzysztof Hirsch w Gdynia

Aleks Nowy wpis

Rozumiem, że @Mlody potwierdził, że to co napisał(a) @aha jest prawdą. Proste pytanie i prosta odpowiedź: "zdarza się ale jest to na zasadzie pytania czy ktoś z pracowników może to zrobić jak ma czas". @obecny_pracownik @ZOŁZA kto tu na kogo pluje? @Zuzanna i @aha zadali normalne pytania, więc o co ten szum? W zamian dostali chamską odpowiedź od was podpisujących się jako "obecni pracownicy". Jedyny, który bije pianię, to ewentualnie @anonymous (chociaż w sumie można by się kłócić o to, bo tylko napisał co mu się nie podobało, m.in. na tym polega ta strona, prawda?) i właśnie wy, takimi niemiłymi, nieprofesjonalnymi odpowiedziami. Nie rozumiem takiego zachowania. Te pytania zakłuły w jakiś sposób (jak to możliwe?)? Ciekawe na podstawie czego dedukujecie, kto jest kim w komentarzach i jakie to ma znaczenie, bo to nie jest strona do omawiania osób, tylko firm? JEDYNĄ merytoryczną odpowiedzią (kontrargumentem) na pytania jest komentarz Młodego, więc jak są jeszcze jakieś pozytywy, to można się rozpisać na ten temat, zamiast atakować innych komentujących. Tak powinna wyglądać dyskusja na tych stronach. Profesjonalnie... Natomiast od byłego pracownika (który nim jest z jakichkolwiek przyczyn) nie oczekiwałbym niczego, bo po co. Od obecnych jednak wypadałoby przeczytać coś innego niż "nie umiesz czytać ze zrozumieniem?!", bo nie wygląda to za dobrze. Szczerze mówiąc, z moich własnych obserwacji wynika, że rzadko kiedy obecni i byli pracownicy rozpisują się (pozytywnie) na temat pracodawcy albo tak zaciekle go bronią... bo nie mają w tym interesu. Albo jakiś wyjątek od reguły albo tzw. fejki od np prezesa, lidera, czy jaką macie tam strukturę. Mogę oczywiście się mylić, ale wybaczcie, że nie będę brać pod uwagę waszych ewentualnych pochwał, np zastanawiając się, czy wysyłać do was w przyszłości swoje CV. Pozdrawiam.

Młody Nowy wpis

@ZOŁZA, @Zuzanna Nadgodziny zawsze są wypłacane, tak samo delegacje... odnośnie śmiesznego koszenia trawy, zdarza się ale jest to na zasadzie pytania czy ktoś z pracowników może to zrobić jak ma czas (nie zajmuje się aktualnie żadnym projektem), nikt nikogo nie zmusza ale łatwo można zaplusować. To komu jest przedłużana umowa nie jest decyzją szefa a osób z którymi pracuje ta osoba. Jak się dogaduje i współpracuje na odpowiednim poziomie, nikt nikogo nie zwolni od tak. Sam pracowałem 5 lat ale zmieniłem pracę z własnej woli.

Nie polecam pracodawcy. Firma posiada kilku projektantów pracujących od wielu lat. Reszta zatrudnionych zarabia najniższą krajową, podwyżka 200 zł po pół roku pracy. Nadgodziny pomimo listy na którą można się wpisywać, nie są wypłacane. Liczne delegacje, również za darmo. Jeśli tam pracujesz to wiedz, że pomimo że będziesz się starał, tyrał po godzinach w celu zrobienia wrażenia i awansu to tego zaszczytu nie doświadczysz. Po roku standardowe wypowiedzenie, na pytanie "dlaczego" prosta odpowiedź: "Aaaa przyszło kilku stażystów, nie mam gdzie ich posadzić. Znajdziesz inną pracę". NIE POLECAM!!!

R
@anonymous

czyli nic się nie zmieniło. a kiedyś najniższa krajową było 1200

aha
@anonymous

czy asystenci dalej są proszeni o koszenie trawy na podwórku? (tak jakby to wchodziło w zakres obowiązków)

Weronika
@aha

serio o takie rzeczy są proszeni ludzie, nie ma pracownika gospodarczego od tego ?

obecny pracownik
@aha

tak, zwłaszcza tam, gdzie są kafle i kamyki. Jak zostałeś zwolniony to musisz pluc

Zuzanna
@obecny pracownik

Miło, że proszą a nikt nie zmusza... ;p Czyli robią niby takie rzeczy w chwili gdy serio nie ma kompletnie niczego do roboty? Chociaż teraz się tak zastanawiam nad drugą częścią Twojej wypowiedzi. Jednak podważasz to co napisał?

ZOŁZA Nowy wpis
@Zuzanna

naucz się czytać ze zrozumieniem, na podwórzu są kamienie i płyty chodnikowe, więc co kosił ten niby były pracownik? A może został ten pracownik zwolniony, bo się do niczego nie nadawał, nawet do koszenia trawy. Zresztą, pianę bije od lat, więc wiem już kto to jest. Niech się teraz pochwali za co wyleciał.

Zuzanna Nowy wpis
@ZOŁZA

Czytanie ze zrozumieniem? Nie napisał, że na całym podwórzu są kafle i kamienie, pzt., na oczy tego nie widziałam, to w czym problem? Czyli twierdzisz, że za byle co nie dziękują tutaj z góry z współpracę? Na zwolnienie trzeba sobie zasłużyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Projektów i Inwestycji Projmed Krzysztof Hirsch - Gdynia

• Jak się pracuje w Biuro Projektów i Inwestycji Projmed Krzysztof Hirsch?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Projektów i Inwestycji Projmed Krzysztof Hirsch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Biuro Projektów i Inwestycji Projmed Krzysztof Hirsch
  • Siewna 2A