PRO LOGISTIK

Tychy

Opinie o PRO LOGISTIK

tacho out 2016-05-19 18:56:00
jak najdalej zdupiać , omijać i się nie dać zbłaźnić ..pozdro
firma ok 2016-07-28 17:33:17
pracuje 2 lata i firma ok
ehehe 2016-10-11 21:01:05
ktos cos powie na temat tej firmy??
konkurencja płaci więcej 2016-11-02 19:23:14
firmy pro logistik teoretycznie nie ma jest teraz trinity ...chwilowo bez zmian.. jak ktoś szuka pracy i akurat tu to proponuję spotkać kierowców ( białe dafy , pomarańczowe lusterka ) radia mają i z kilkoma można pogadać ....reszta niestety przyjęła pozycje dupolizatora zwanego inaczej bezkartowca lub bezpauzowca nocnego .....pozdrowienia dla tych nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w ...choć niebawem ich też tam braknie
kako 2016-11-14 18:35:02
nie prawda my wszyscy jeździmy na pełnym legalu bo nasz pan nie pozwala inaczej dobrze płaci i na czas..bardzo go szanuje i jestem mu bardzo wdzięczny że dał mi nową ciężąrówkę ....teraz musze jeszcze tylko wydziobać nową naczepę i w aucie dam sobie w ramke jego zdjęcie
zainteresowany 2016-12-03 14:35:44
ktos cos powie czy warto sie tam przyjac?? chcociaz jaki system pracy tam jest?? tygodniowki czy typu 3/1 ?? placa w terminie?
Zostaw swoją opinię o PRO LOGISTIK - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO LOGISTIK