Opinie o DSSE Sp.z o.o. w Żarów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSSE Sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSSE Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSSE Sp.z o.o. w Żarów

Sara

Hej wszystkim. Wiem że praca w dsse idzie w systemie 3 zmianowym. Możecie napisać czy na rękę można liczyć na 4k? Bez nadgodzin rzecz jasna. Mniej więcej tyle płacą wszędzie a jestem z Żarowa i miałabym blisko. O produkcję chodzi oczywiście.

Aleksandra
@Szlifierka.

A jeśli ktoś by chciał dogadać żeby cały miesiąc robić nocki to jest taka możliwość? Bo mężowi zależałoby na kasie, a za nocne zmiany dają więcej. W weekendy też można brać dodatkowe godziny?

W jakich godzinach jest zmiana nocna na produkcji? Piszecie, że bez nadgodzin nie mam co liczyć na 4k, a na ile?

Szlifierka Nowy wpis

22-6, ile zarobisz nie wiem. Policz najniższa krajową, dodatek za nocki, coś koło 200zl brutto(zależy ile się ich nabije), dodatek za 4 brygady,chyba 500, dojazdy to już zależy skąd się dojeżdża. Premia za umiejętności to już po dłuższym czasie dopiero. No i jeśli poniżej 26 lat to nie płacisz podatku dochodowego. Jeśli bez podatku to około 3,5 orientacyjnie.

Ble ble ble Nowy wpis
@Szlifierka

Więcej w biedrze zarobisz, a nie natyrasz się i te fałszywe mordy, brudne spodnie ,spicego starego ,obrzydliwego zbycha.

Jak jest z pakietem medycznym w DSSE Sp.z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Kinga

Hej, zobaczyłam ofertę pracy na inżyniera produkcji. Ktoś mógłby opisać jaka atmosfera panuje w dziale? :⁠-⁠)

Sara

Sabrina
@Sara

A to szukają tutaj czy tak ogólnie pytasz? Podłącze się pod pytanie. Nadgodziny tutaj płatne? Zdarza się w ogóle robić nadgodziny obecnie?

Kiki
@Sara

Bez nadgodzin nie zarobisz 4 tysięcy na rękę.nawet z dodatkami.

Adka
@Kiki

A co do pracy na 3 zmiany, to jakie są godziny tych trzech zmian? I czy jest rotacja tygodniowa czy jakaś inna? I czy jak jest zmiana nocna to jest za nią jakaś lepsza stawka?

Szlifierka.
@Adka

6-14 itd. Tygodniowa, ale pamiętaj, że szansa, że trafisz na 3 zmiany, a nie 4 brygady jest znikoma. Za nockę jest zwykły dodatek. Ale można na tym dorobić.

Aleksandra
@Szlifierka.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w DSSE Sp.z o.o.?

Bezrobotny

Czy są przyjęcia na linie bezpośrednio przez dsse ???

Ewelina

Na stronie firmy info, że poszukują inżyniera utrzymania ruchu. W sumie kasa jest najważniejsza i zapytam ile proponują kandydatom na początek? Czy angielski na poziomie C1 wystarczy?

kati5819

Witam ja z zapytaniem o prace w księgowości co pół roku pojawia się ogłoszenie , czy coś tam jest nie tak? Bo chciałabym złożyć CV

Jola

Jakie zarobki są na linii w dsse. ?

Ewelina
@Jola

Cześć, dobrze byłoby wiedzieć w ogóle, jak tam się zarabia. A na to stanowisko, co pytasz, to jest jakaś rekrutacja teraz? Na czym to polega? Nie wiedziałam, jeśli tak...

Wózek

Jak z kasą na magazynie ? Jakieś dodatki itp jakie stawki dają

@Wózek

Nie nastawiaj się na prace na wózku, praca jest fizyczna w 80%, może coś sie zmieniło lecz - Układanie dostaw to w duzej mierze przerzucanie z palety japońskiej na euro zgodnie z fifo itd... Wydawanie na produkcje z kartonów do skrzynek również słyszałem, że to trochę usprawnili no ale nie aż tak.... 30-40 stopni na magazynie w porze letniej ;D + Długa bluza, spodnie czapka obowiązkowo : ) No ale ludzie i atmosfera na magazynie wyrobów gotowych jak i częsci przed produkcyjnych na ++++ Pozdrawiam Koordynatora : )

Hanna
@asfdz

Zastanawia mnie konieczność tej czapki? jeśli i temp chodzi to nikt już w tym kierunku niczego nie robił i to jakieś akceptowalne jest? To co tam w trakcie pracy się dobywa, że tak atmosferę zaczynasz chwalić? ;)

asfdz

Pracowałem długo, fajne Panie tam pracują takie zgrabne : ) No i można zamienić parę słów ze wszystkimi, praca jak każda inna robiłem swoje nie zagłębiałem się w problemy, bo miałem(usunięte przez administratora).No ale tak, są liderki i liderki są Shift Liderzy i Shift Liderki ;D Ogólnie atmosfera fajna lecz nie na produkcji gonitwa za targetem. Co jest bez sensu, czasem na Lini ES2 pani wchodziła do polowy maszyny by wyciagac szybciej nabite poduszki by na liczniku bylo wiecej niz np pierwsza zmiana zrobila; D Duze grupki ludzi ktorzy potrafia cie obagac, zarobki srednie, a zapieprzac jako operator musisz a jak sie nie podoba to juz nie przychodz. Plus: Atmosfera Fajne Panie (Patrzac z perspektywy Faceta) walory mają duże ;D Imprezy zakładowe na których połowa pijana ;D Minus Monotonia Płaca Kolesiostwo Temperatura na hali Ilosc pracy ktora jest duza

Krzysztof
@asfdz

Pominę ten fragment o wdziękach kobiet, bo lepiej spuścić na to zasłonę milczenia… Mówisz że zarobki są średnie, możesz jakieś liczby podać? Bo nie wiem co dla ciebie znaczy średnio

@Krzysztof

3000-4000 brutto podstawy jakieś premie tam są również. Podwyżki przynajmniej na jednym z działow nedzne

Paulina
@asfdz

A premie od czego zależą? Od wyników? Czy jakies uznaniowe są?

@Paulina

Ogólnie, premie są stałe- Nie ma premii od wyników bynajmniej nie było jak ja pracowałem. No ale wyniki są codziennie : ) Panie się starają o to, a nie dostają z tego benefitów żadnych. Podwyżki standard albo jest albo nie ma, oczywiście są jak najniższa krajowa idzie do góry :) Pracując tam poznałem naprawdę z 20 osób które naprawdę był rzetelne, mówiły ze sensem nie patrzyły się na TARGET lecz reszta niestety kawa/herbata/kantyna lub biuro na produkcji.... Szkoda bo ogólnie pracowało mi się naprawdę super przez 4 lata z moją ekipa obszaru- Dobre czasy no ale niestety zarobki jak i odległość od miejsca zamieszkania do pracy długa... No i jest dodatek za dojazdy nie wielki ale jest.

Jakie są mocne strony pracodawcy DSSE Sp.z o.o.?

Koleżanka

Tak mocną stroną jest liderka beata napewno zajmie się tobą uwazaj na nią

Paulina
@Koleżanka

Ale czemu trzeba uważać? Co takiego się u was dzieje?

aaaaaa
@Paulina

Nie ładnie tak po imieniu ;D Bardzo nie ładnie ;D

Teresa

Bardzo dużo tu negatywnych opinii, nadal macie takie zdanie o firmie? Atmosfera nie jest dla mnie zbyt ważna, więc to odstawiam na bok - ale zmartwiły mnie te niskie zarobki :/ Ile aktualnie można zarobić? stawka się podniosła?

Ustawiacz?

Cześć. Czy ustawiacze mają dużo nadgodzin?

Free

Nie polecam! Pracownice plotkary! Liderki cwaniary, które myślą że są najważniejsze! Praca taka sobie. Zarobki słabe! Cieszę się,że sam zrezygnowałem z pracy w tej firmie.

Dawid

Takie wpisy ne świadczą o tobie za dobrze. Nie lepiej napisać o warunkach pracy a nie kogoś ten sposób obgadywać? Pracujesz tutaj i jesteś zorientowana w wysokości zarobków? Napiszesz ile dają na początek?

Były prac.

W jednym z działów administracyjnych pracowałam kilka lat. Niestety to co ostatnio zaczęło się tam dziać, przerastało wszelkie granice przyzwoitości. Na kierownika działu awansowano kompletnie nie przygotowaną, nie profesjonalną z psychopatycznymi skłonnościami osobę. Już od początku ta osoba zaczęła prezentować swoją władzę, podejmować takie modele zarządzania, co po około roku doprowadziło do rozwalenia działu, który do tej pory był jednym z najbardziej stabilnych i pewnych. Przez kilka miesięcy dział był w bardzo okrojonym składzie, dopóki stan nie został uzupełniony. Jaka była codzienność? Zastraszanie, upokarzanie, prowokowanie sytuacji, w których potem można było kompromitować kogoś lub błędnie go ocenić. W pracy nie wystarczyło robić swoje i wywiązywać się ze swoich obowiązków, coraz bardziej zyskiwało na wartości głównie podlizywanie się. Jak ktoś nie wchodził w ten schemat pracy iw dodatku umiał wyrazić swoje zdanie to stawał się wrogiem numer 1 szefostwa działu, wpadał na czarną listę, co w codziennej pracy mocno było odczuwalne. Ciągłe pretensje, szukanie sztucznych błędów, zastraszanie, upokarzanie jeszcze najlepiej w towarzystwie, aby bardziej kogoś upodlić, demonstracja władzy, to była codzienna atmosfera w dziale. Zwalanie na ludzi ogromu pracy, ciągłe czepianie się, podczas kiedy ta „doskonała osoba” potrafiła siedzieć całymi dniami przy telefonie, na pewno nie służbowo. !!!! Niestety, to trwa nadal, co tym bardziej dziwi. Żenada, dodatkowo dlatego, że było i nadal jest na to przyzwolenie pozostałych osób, łącznie z resztą szefostwa działu i poza nim. Bardzo smutne to co się tam działo, ciągłe czepianie się, teksty, że jak zrobiłby to ktoś kogo lubi mimo wszystko to nic by się nie stało, ale jeśli to zrobi kto inny, to już nie będzie miło. Kompletny brak profesjonalizmu, kultury, subiektywizm na każdym kroku. Z perspektywy czasu zakończenie pracy w takim toksycznym klimacie można ocenić tylko na wielki plus. Kliki, kluby wzajemnej adoracji, to typowe praktyki w firmie, bo jak inaczej nazwać fakt, że inni, oceniający siebie jako specjaliści, menagerowie, działający tylko i wyłącznie w świetle Compliance, przyzwalali na takie poczynania komuś, kto kompletnie nie powinien zajmować stanowiska kierowniczego, co tylko potwierdził dotychczasowy okres jego poczynań. Kiedyś było tam zupełnie inaczej, ale dla niektórych wystarczyła zmiana stanowiska, aby pokazać swoją prawdziwą podłą naturę. Ryba psuje się od głowy, to i tym razem się sprawdziło. Dziwne, że ta toksyczna zmiana dotknęła także osób, które wcześniej takie nie były. Nie życzę nikomu źle, tylko życzę tego, aby karma do każdego wróciła ze zdwojoną siłą…. Tyle wystarczy.

Jak szefostwo w DSSE Sp.z o.o. traktuje ludzi?

Free

Nie! W tej firmie dzieją się dziwne rzeczy od jakiegoś czasu

Układy

Co to za firma w której Liderką jest żona Dyrektora Produkcji D.K. Chyba chore jest to, że jej ''szefem'' jest Mąż... Pani A.K Sama nic nie robi, wiecznie siedzi na telefonie, (usunięte przez administratora) z ambonki nie ruszy, na dziewczyny chce pisać karty maszyn za małe błędy, upomina za rozmowy dziewczyn a często sama je zagaduje. Liczy, że technicy będą za nią wszystko robić. Zero wiedzy na temat stanowiska pracy lidera, potrafi tylko (usunięte przez administratora) do męża. W zakładzie jest pełno dyrektorów działów, ale liczy się zdanie tylko jednego. Cytuje słowa Dyrektora Produkcji do technika: "Albo sam się (usunięte przez administratora) albo my Cię (usunięte przez administratora) Brak reakcji ze strony HRu na zachowanie Dyrektora. Nie polecam.

Ukladyukladziki
@Układy

Zgadzam się w 100 procentach. Brak podstawowej wiedzy, jeżeli chodzi o wykonywanie obowiązków liderki, pytanie operatorek jak naprawić błąd, lub co zrobić, żeby maszyna wykonała ruch, a mimo wszystko nadal stołek zagrzany. Kolesiostwo i układy to normalka. Nie jest istotne to, jakim jesteś pracownikiem- wystarczy, że masz odmienne zdanie i nie boisz się mówić co myślisz, albo nie przypadniesz do gustu pani liderce, albo brygadzistce (myślę, ze kazdy kto tam pracował, wie o kim mowa) a skutecznie utrudnią Ci życie w zakładzie.

@Ukladyukladziki

W dodatku Pani Liderka potrafi powiedzieć Ci prosto w oczy, że w zakładzie wszyscy się Jej boją, bo ma męża Dyrektora Produkcji. Niejednokrotnie Ta Pani jeździ służbowym samochodem męża. Jak łatwo zostać Shift Liderem? Wystarczy pilnować dzieci Pana Dyrektora (chyba wiadomo o którą Shift Liderkę chodzi). Liderki ogólnie bez wiedzy. Potrafisz włączyć maszynę? Jesteś Liderem. Przesiadują godzinami na przerwach, a chodzą na donosy na techników. Niech sprawdzą kamery ile Panie przesiadują na przerwach, a czy One nie powinny chodzić ze stoperem tak jak Panie Operatorki? Nie powiem, bo są liderki, które są normalne, które się znają na swojej pracy i z którymi idzie się jakoś dogadać (współpracować). Ale z żoną Dyrektora się nie da, albo technik będzie za Nią wykonywał pracę albo będzie donosiła na niego do męża, a mąż już zrobi swoje i znajdzie haczyk na Ciebie. Każdy w firmie wie jak jest, ale HR nic z tym nie zrobi, prędzej usunie osobę, która jest niewygodna dla Pani Dyrektorowej. W dodatku Pani Liderka potrafi powiedzieć Ci prosto w oczy, że w zakładzie wszyscy się Jej boją, bo ma męża Dyrektora Produkcji. Niejednokrotnie Ta Pani jeździ służbowym samochodem męża. Jak łatwo zostać Shift Liderem? Wystarczy pilnować dzieci Pana Dyrektora (chyba wiadomo o którą Shift Liderkę chodzi). Liderki ogólnie bez wiedzy. Potrafisz włączyć maszynę? Jesteś Liderem. Przesiadują godzinami na przerwach, a chodzą na donosy na techników. Niech sprawdzą kamery ile Panie przesiadują na przerwach, a czy One nie powinny chodzić ze stoperem tak jak Panie Operatorki? Nie powiem, bo są liderki, które są normalne, które się znają na swojej pracy i z którymi idzie się jakoś dogadać (współpracować). Ale z żoną Dyrektora się nie da, albo technik będzie za Nią wykonywał pracę albo będzie donosiła na niego do męża, a mąż już zrobi swoje i znajdzie haczyk na Ciebie. Każdy w firmie wie jak jest, ale HR nic z tym nie zrobi, prędzej usunie osobę, która jest niewygodna dla Pani Dyrektorowej.

X
@Układy

Pomiędzy dyrektorem a liderem jest jeszcze S.L, kierownik...więc bezpośrednim przełożonym wspomnianej liderki nie jest dyrektor!!! Tak dla jasności....

Układziki
@X

Tak pomiędzy jest Shift Lider, ale nie zmienia to faktu, że ich wspólnym "szefem" jest Dyrektor Produkcji, jest to jeden dział PR. Shift Lider który pilnuje ich dzieci? Który Shift Lider pójdzie do Dyrektora Produkcji na skargę na Liderkę, która jest Jego żoną? Prędzej zwolnią S.L niż żonę Pana Dyrektora tak jak nie jedna osobę, która była dla Dyrektora i Żony niewygodna

@Układziki

Radzę skupić się na pracy a nie wylewać swoje frustrację i wymyślać głupoty

Układziki
@Anonim

Żyjemy w wolnym kraju, każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Nie jest to wylewanie frustracji ani wymyślanie głupot. Kto pracuje lub pracował w tym zakładzie to wie jak jest. Tylko milczy się, bo będą kolejne osoby, które nie podpasują Panu Dyrektorowi. W końcu ludzie zaczęli pisać co myślą o tym zakładzie i bardzo dobrze. A na pracy niech się skupi Pani Dyrektorowa a nie siedzi 8 godzin przy ambonce na telefonie albo z Panią SL na godzinnych przerwach. Ciekawe dlaczego Jej koleżanki Liderki nie chcą chodzić z Nią na przerwy.

@Układziki

Ja pracowałam i nic z tych rzeczy prawdą nie jest.

Zatroskany
@Anonim

A ja jestem za PiSem????‍♂️

Bhhhh
@Układy

Zgadzam się z Tobą w tym zakladzie nigdy nie ma sprawiedliwości A liderka zawsze zostaje koleżanka szkoda że zapominają jak były zwykłymi pracownikami i non stop gadaly albo chowaly się przed 3s A gdy zostały liderami to same zakazy i ściganie do sprzątania bo maszyny stoją 10 min. Najgorsze jest jak scigaja starsze pracownice które mogły by być ich mamami.

Jolanta
@Bhhhh

Pilnie potrzebuję pomocy, a widzę, że wiecie, co się aktualnie dzieje w DSSE. Firma szuka w tym momencie pracowników na produkcję - ogłoszenie widziałam na oficjalnej stronie. Piszą, iż oferują umowę na okres próbny przez Agencję Pracy. A jak później? Dalej zatrudniają przez agencję czy już bezpośrednio?

Joanna
@Jolanta

Nie polecam zawracać sobie głowy tą firmą, pracowałam tam i to co piszą to jest prawda

Biesiada
@Układy

Hahahahha jeszcze większe układy jak za mojej kadencji ???? Brawo. A wydawać by się mogło na tamtą chwilę, że apogeum koneksji. A jednak nie . Zakład pokazuje że można się skupić wyłącznie na układach a ludzi mieć za nic. Brawo. Teraz pytanie do ludzi glownie: dlaczego nie zmienicie pracy?

@Układy

No widzę, że w tym (usunięte przez administratora) się nic nie zmienia. Jak ja nie żałuję, że stamtąd uciekłam. Tam zawsze będzie panowała jedna zasada - jesteś pupilem lidera to jesteś "chroniony".

Mmmmmmm
@Układy

Pracowałam tam pare lat temu z tego co czytam to nic się nie zmieniło. Zarobki małe. Radzę ludziom uciekać gdzie indziej. A co do liderki to racja od kad pamietam była przemądrzała, gdzie ona znajdzie lepsza prace jeśli nie przy boku męża. Moim zdaniem nie powinno tak być chyba ze się zmienia Daicel w firmę rodzinna….

Czy DSSE Sp.z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Anon

Tak

Patryk

Czyli obowiązków jest więcej niż było omawianych na rozmowie ?

Zostaw merytoryczną opinię o DSSE Sp.z o.o. - Żarów

• Jak się pracuje w DSSE Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DSSE Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSSE Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w DSSE Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSSE Sp.z o.o.