Opinie o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JSW S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JSW S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Majcher

Witam. Ile jest w stanie zarobić Ratownik na kopalni Pniowek?

Glück Auf
@nie buntuj bzdur

@nie buntuj bzdur Jak nie, co ty za głupoty piszesz. Akurat obserwuje forum i pracuje na kopalni w Niemczech. Bez weekendow 2600e NETTO. Praca w kopalni soli

Zainteresowana

Witam, jakie są szanse dla kobiety żeby dostać się na przeróbkę w JSW? Czy wystarczy zrobienie kursu (jeśli tak to jaki i najlepiej gdzie zrobić?) czy tu też trzeba mieć plecy? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

hiphop
@Elka

Nie da się tam dostać bez znajomości. Tam nawet nie ma czegoś takiego, jak "wolny etat".

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Witam do jakich związków zawodowych najlepiej się zapisać ?

Majcher

Witam. Ile jest w stanie zarobić Ratownik na kopalni Pniowek?

Oddzialowy
@Majcher

Ok 9 z 4 weekendami

bloBen Augen
@Oddzialowy

2000Euro z czterema weekendami,w największej firmie w Europie wydobywającej węgiel.Jesteście w dolnym zakresie,jeśli chodzi o zarobki,w Europie.Ceny macie wyższe niż tutaj,na zachodzie.Nie poruwnuję nawet warunków pracy.A zachowujecie się jakbyście Pana Boga za nogi złapali.

ratownik
@Majcher

z sobotami jakieś 7-8 tyś

SiG Szczygły
@bloBen Augen

Chopie, jak ty piszesz poruwnuje przez u otwarte to ty myslisz ze kierys weznie pod uwaga cos napisol? Skoncz dupic i bier sie do roboty

@ratownik

Dzięki za informacje. Pracujesz na stałe na stacji czy jesteś ratownikiem z poza oddziału ?

ciekawy
@Oddzialowy

Brutto czy na rękę?

chop
@ciekawy

no jak na łape

JaVamDaam
@bloBen Augen

Musisz kolego spojrzeć na to z innej perspektywy.Tutaj zarobki na poziomie 6k,to fajny pieniądz.Nie ważne, że wypracowany w brudzie,pyle, temperaturze powyżej 30stopni i wilgotności 80%.Każdy, który będzie to podważał, będzie hejtowany.A co najgorsze,że to pseudoeldorado wkrótce się skończy.JSW niestety jest w kiepskiej kondycji finansowe,ale o tym sza...

realia
@bloBen Augen

wszystko zależy od realiów w jakich się obracasz.Skąd takie parcie na pracę w JSW? Dla wielu pracowników JSW jest czymś lepszym niż pozostałe firmy górnicze, ze względu na "stabilność", JSW oferuje zarobki na poziomie które pozwalają na życie a nie wegetację. Inną sprawą jest fakt iż obszary śląska są zagłębiem automotiv, i nikt tego nie podważy. Dla wielu lepiej być pracownikiem fizycznym w JSW niż wyrabiając normy dla niemieckich konglomeratów. O pracownikach umysłowych nie dyskutuję ale myślę że niejeden pracownik średniego szczebla korpo wyrabiający taski na asapie może tylko pomarzyć.

driver uk
@realia

o czym pomarzyc?

nie buntuj bzdur
@bloBen Augen

W Niemczech na 1 grupie podatkowej lub 4 też nie zarobisz 2 tysiące Euro w Górnictwie , więc nie buntuj ludzi

Zofia
@nie buntuj bzdur

Czemu twierdzisz, że nie? Jest jakaś konkretna podstawa? I skoro podważasz to ile ostatecznie może wyjść?

Glück Auf Nowy wpis

Zuzia Nowy wpis

dzień dobry. na stronie widziałam ofertę pracy dla inżyniera systemów IT. pojawiła się w niej fraza dotycząca doświadczenia z obszaru zarządzania tożsamością. Nie zostało jednak wskazane ile go w praktyce potrzeba. Czy dłuższy staż umożliwi otrzymanie lepszej podstawy?

Nowo przyjety???? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Witam Pany mam pytanie jak wyglądają psychotesty na Knurowie ciężki zdać Pozdrawiam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JSW S.A? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Zdaje sobie sprawę z tego ze pojawiło się kiedyś zapytanie o to jakie są zarobki w oddziałach MD ale w zasadzie nikt nawet nie odpowiedział do teraz. czy w kolejnym roku coś się zwiększyło? Dodatkowo można prosić o szerszy opis tego jak praca teraz tam wygląda? będzie wdzięczny

Pablos

Witam Pany jak działa pkzp w jsw ?

Zmarzlina

Dzień dobry Czy jest jakakolwiek szansa na dostanie się do sigu i późniejszą alokację pod jsw jeśli chodzi o kobietę? Czy sig oferuje jakiekolwiek stanowiska biurowe czy tylko robotnicze? To że pod jsw trzeba znajomości to już wiem, ale nie dysponuje niestety....

Serio nie ma wolnych etatów? A jak rozumiecie te cale znajomości o których ktoś pisał? możliwe ze tez o cos w rodzaju polecenia pracowniczego chodzi? jest tu może taki benefit? Jakie wszystkie inne występują? dodają cos nowego z czasem?

Ex Jastrzębie

To jest beton nie do skruszenia, choroba, lokalne guru. Po prostu można zarobić normalne pieniądze. Na stanowiska biurowe i nie tylko jest wielu chętnych , tylko to zamknięta" klika". Swój - Obcy.

@Ex Jastrzębie

A ile tych miejsc tam mają? I nie wiem czy dosłownie piszesz z tym, że są zamknięci czy to może zależy? mam na myśli kluczowe kompetencje u danego kandydata. biuro u nich na jakiej zasadzie działa?

Tak ogólnie to jakie jeszcze umiejętności czy też certyfikaty mogą automatycznie podnosić proponowana na rozmowie stawkę? Widzę, że pewien Pan spytał się o kurs górnika. Jakie jeszcze są znaczące?

Nix

Witam bardzo zależy Mi dostać się do Sigu a dokładnie na Pniówek. Czy jest to realne aby kobieta się tam dostała.gotowe cv z strony Jsw wysłane. Proszę o pomoc

@Nix

A w czym jeszcze potrzebna jest pomoc, skoro dokumenty zostały złożone? Na stronie prócz maila do podesłania dokumentów jest tez numer telefonu. A kiedy to CV zostało wysłane? Ciekawa jestem ile średnio czasu się czeka

Nix

Ludzie czekają latami bo niestety trzeba mieć plecy a jest jakaś nadzieja by dostać się i bez znajomości?

Basia
@Nix

Niestety nie dostaniesz się bez znajomości. Ogólnie istnieje powszechny pogląd, ze do JSW jak i zakładów "wsadzani" są ludzie z szeroko pojętej rodziny. Wystarczy prześledzić nazwiska.... córka, matka, syn, ojciec , ewentualnie zięć lub synowa - generalnie człowiek, który ma nawet bardzo dobre wykształcenie i chce pracować dla spółki nie ma szans. Osobiście składałam 10 razy cv przez portal kandydata ( mam 3 kierunki skończone) - bez odpowiedzi. chyba jestem dla nich za 'słaba" haahah, albo boją się ludzi wykształconych... W JSW nie istnieje coś takiego jak " wolny nabór". Jest ta jak napisałam powyżej

swiezak

Witam czy kurs górnika podnosi stawkę? (jeśli tak to o ile) lub jakie zalety są z zrobienia tej kwalifikacji

Dalej tak jest jak pisali parę miesięcy temu, że kursu nie wystarczy zrobić wy się dostać? do teraz jakie jeszcze warunki są do spełnienia? I wracając jeszcze do kursów to czy Pracodawca jakieś oferuje? Są programy szkoleniowe?

MD

siema jakie zarobki w oddziałach MD?

Zainteresowana

Xxxx
@Zainteresowana

Niestety nie wystarczy kursu zrobić ją pod JSW się dostałam tylko i wyłącznie dlatego że maz pracuje w JSW SIG tylko że ja nie pracuje tak jak pani chce tylko w biurze jako planistka tak było jest i będzie nawet grube pieniądze ludzie placa żeby im zalatwiono a mi się udało bo akurat też potrzebowali planistki a jak mąż by tam nie pracował to nie miałabym o czym marzyć nawet do wydawki mleka by nie szło się dostac

knurow
@Xxxx

Czy może Pani określić, jakie stawki zarabiają planistki w JSW w Knurowie? Jakie to widełki?

@knurow

Zarobki faktycznie są tak zależne od lokalizacji? A pozostałe warunki? pytanie także czy obecnie staż pracy ma znaczenie?

knurow

niestety nie mam pojęcia - słyszałem, że w Knurowie są rzeczywiście są wyższe stawki, niż w pozostałych kopalniach. Pytanie tylko, ile wynoszą te widełki.

@knurow

A uzasadni mi ktoś czemu tam są lepsze niż tutaj? I to dotyczy w zasadzie każdego stanowiska, tak? czyli jak tu ktoś zarabia minimalna to tam będzie to niemożliwe? Czy tam mają trudniejszą pracę? jakiś inny jej standard? Ktoś wie?

Elka
@Xxxx

To co trzeba zrobić, żeby się dostać? Najlepiej mieć już doświadczenie? Ja nie mam znajomości więc będzie mi ciężej się dostać do pracy? Czy bogate CV pomoże?

hiphop
@Elka

Buu

Witam.Moge się coś dowiedzieć na temat Zofiówki jakie macie opinie

XHGFH

Ile może zarobić planistka w ruch Knurów?

@XHGFH

Hej nie znam odpowiedzi ale tez nie wiem, o którą ofertę chodzi. zdradzisz proszę skąd ją masz? Gdzie mogę uzyskać dostęp? Mam doświadczenie jako planista, chce przeczytać o warunkach i ogólnie o ofercie

Karta Górnika a L4

Witam, czy do L4 zalicza się również karta Górnika? Jestem na nowej umowie. Byłem 8 dni na L4 i nie mam zaliczonej karty Górnika do tych dni. Czy to normalne? Czy jakiś błąd?

A tak już całkiem poważnie to może ktoś wyjaśnić temat tej karty? Sam za dużo jeszcze o niej nie wiem. Tak właściwie to gdy ma się podobny problem to do kogo można to zgłosić jeśli nie na forum?

Co wchodzi w socjal JSW S.A?

xXx

Witam. Dostałem telefon z SIGu na rozmowe pod Pniówek i mam pytanie odnośnie przejścia pod JSW (pracuje 10lat w ścianie jako sekcyjny, kombajnista) jakie są szanse bez znajomości .Mam pytanie ile zarobi górnik sekcyjny lub kombajnista w JSW? bo nie wiem czy będzie mi się to kalkulować.

hrabia kozlowsky
@xXx

Wystarczy się zapisać do zz Solidność i będzie OK

Xxxx
@xXx

Kolego pod JSW ze SIGU to dopiero po trzech latach ty nie licz na to wiem jak to wygląda mój maz w SIGU robi i alokację do JSW to musisz przejść trzy letni pobyt w SIGU

???

Witam. Czy pracując w ścianie będę musiał pracować w weekendy??Czy można je potem wybrać??

Zostaw merytoryczną opinię o JSW S.A - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW S.A?

Zobacz opinie na temat firmy JSW S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW S.A