JSW S.A

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o JSW S.A

anonim 2009-06-03 12:35:39
witam jestem pracownikiem kwk borynia ,chce się zapytać ,zrobiliśmy 4 mieśiące kurs cieśli i dlaczego nie chcą na dzwignąć zaszeregowan i stawki
bila 2009-10-25 10:52:30
kologo z boryni tez zrobiłem kurs na obsługe kombajnu ścianowego stawkę dzwigają po dwóch latach a wina jest po stronie dyrektora kopalni bo kiedys dzwigali zaraz po kursach
Anonim 2010-02-10 16:37:56
Witam wszystkich to co dzieje sie na BORYNI to w glowie sie nie miesci robi sie z kopalni obuz pracy sprzet i technike wykozystywana do szykania ludzi wrazie wypadku wykorzystuje sie do karania ludzi i nie wiem czy to jest normalne i legalne pozdrawiam
Beat_ 2012-02-17 21:48:42
Witam jestem z Niedobczyc szukam transportu na Borynie,autobus jezdzi podobno prosze o info [usunięte przez moderatora] ! Dzieki
forum 2012-09-08 22:51:08
Chłopy polecam odwiedzic forum górnicze www.sercezwegla.pl i opisac sytuacje na waszej grubie, napewno wielu młodym chcacym robic na boryni przydadza sie wasze inforamcje.
2013-08-22 21:38:11
Mój mąż już jest 3 lata po tym kursie cieśli i nie widziałm na pasku poprawy finansowej,[usunięte przez moderatora] Na boryni jest totalna wiocha i syf!!!
anonima84 2013-08-22 21:43:05
Jeszcze powiem tyle że totalną kpiną jest fakt że sąsiad wziął L-4 na tydzień z powodu nogi a siedzi na wakacjach nad morzem i co śmieszniejsze jest to że byl to zgłosić w zatrudnieniu totalna kpina jak można na takie coś pozwolić.
zainteresowany 2013-09-30 22:15:20
jaką polecanie firme na Borynii bo raczej pod kopanie sie tam nie dostane
antyryl 2013-10-11 02:57:00
Cześć tępe Ryle.Jak tak czytam to na tej KWK Borynia to faktycznie wiocha ale tylko dlatego,że Wy tam pracujecie. Do roboty się weźcie tepe Krety, a nie tylko o pieniądze wołacie i tylko się opierdzielacie. Zawsze źle Wam matoły. Co do picia to narzekacie ,że dozór pije a połowa z Was idzie pijana do pracy i jest alkoholikami. Niestety ,żyję miedzy Wami Nieroby i Pasożyty społeczne na których kładzie cały naród.
emil 2013-11-28 16:30:01
Dobrze płacą na Boryni. Ja tam nie mam źle, bo w porownaniu z firmami to mamy niebo, a najbardziej narzekają ci co leżą
antyryl 2014-01-16 10:17:22
i dodatkowo swoimi niezasłużnymi przywilejami dpoprowadzacie dające wam(specjalnie z małej) pracę zakłady do bankructwa. Nawet dobrze niech pozamykają nierentowne kopalnie i na zasiłek. Zobaczymy jak wam się bedzie wiodlo w sektorze prywatnym.
górnik 2014-02-18 20:43:22
Powinni zlikwidować dyrektora d/s technicznych i zrobi sie na kopalni ok?
gorol 2014-02-18 20:45:00
oj napewno.
jojo 2014-04-09 15:31:18
znam kilka osób z Boryni i nie chcą się przyznać że w karty grają a czasem śpią... a kasa leci, co za lenie
pawlak 2014-05-30 21:24:20
pracuje w firmie zew. borynia jest to moja jako 8 kopalnia która moge doswiaczyc ogulnie mokra ale do zrobieni tylko checi.Jesli komus sie nie podoba proponuje na miesiac zatrudnic sie w firmie tam cie naucza roboty. chentnie byum sie zamienił bez przywileji bez barbórki i 14-tek byle zapłacone za miesiac pracy.
górnik 2014-07-10 19:55:40
Doniczek co ty za glupoty piszesz pracuje na jednej z ścian kwk borynia i powiem przybieramy w cieplocie od i nawet w soboty lub w niedziele robimy nadgodziny zero szacunku dla nas ryli zapomnij o kasie za przybieranie nawet glupie dziękuję a jak wcześniej sie urwiesz to straszą i kary zazwyczaj wnioski o naganę pozdrawiam wszystkich
Alojz03 2014-07-16 06:16:57
Zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego się kopalnia nie zainteresuje takimi pracownikami którzy od początku roku nie przerobili całego tygodnia ciągle jakieś wolne, chorobowe, ja nawet zielonego nie mogę wybrać bo straszą.Moje pytanie jak takie obiboki to załatwiają i co najciekawsze to kopalnia na takich ma same straty i nic z tym nie robi!!!
Inwestor Jastrzębski 2014-09-11 14:34:04
Witam Wszystkich Czujących się oszukanych przez JSW
Zapraszam do grona moich znajomych na facebooku Szukajcie Inwestor (usunięte przez administratora)
nowy 2015-01-14 16:58:44
hej wie ktos czy mam szanse sie dostac mam 25lat technikum elektryczne pracowalem jako elektryk ale nie na kopalni i mam zaoczne tech gorniczne nie pracowalem na dole
panna bryłka 2015-02-13 17:52:24
no własnie ja ma się rozumieć nie chciałabym iśc pod ziemię, natomiast oni sprzedają węgiel a wszyscy wiemy jak teraz wygląda klimat węglowy w naszymkraju, czy w związku z tym można liczyć na jakieś wolne stanowiska pracy do wzięcia obecnie? w to jest sprzedaż węgla na terenie polski czy za granicę też? bo ja znam biegle niemiecki iwęgierski jak coś
karol 2016-03-12 11:56:24
Powinni pozwalniać piekarzy,kucharzy,i niedoszłych ogrodników ponieważ do dzisiaj nie uzupełnili wykształcenia ,przy okazji zbadać na jakich warunkach się dostali i kto odpowiada za ich przyjęcie nie wiem jak na pozostałych kopalniach ale na szczygłach i Knurowie to dość powszechne .Mam nadzieję że będzie audyt który zbada proces rekrutacji w poprzednich latach do czasu kiedy powstał sig i zostaną wyciągnięte konsekwencje dla przykładu.Czy człowiek z niepełnym zawodowym albo z zawodu cukiernik może zostać górnikiem? Myślałem że tylko za komuny łapali na polach i zwozili autobusami na Śląsk
Gornik 2016-03-18 22:29:35
Ja pracuję po firmą i widzę co się dzieję jsw ma nas w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] faktury płacą w procentach a kupują sobie nowe autka a w schemacie organizacyjnym jsw jest nawet pełnomocnik prezesa od podcierania mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak jak na ich kopalniach kierownik robót z budują wypierdolil na emeryturę bo popalić się na wszystkich frontach i taka jest prawda że to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
TONI5 2016-08-30 19:44:51
witam. wraz z kolegami złożyliśmy do sądu pracy w jastrzębiu pozew o deputat węglowy. z deputatu nici a w zamian mamy PREMIĘ do zapłaty 240zl- koszta sądowe. tak się dba o rencistów/
Zostaw swoją opinię o JSW S.A - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JSW S.A