F.U.H. Metbram

Milówka

Opinie o F.U.H. Metbram

Bubu 2014-09-28 07:58:21
warunki spartańskie zarobki niskie nigdy na czas wyplaty nie ma wiekszosc ludzi pracujacych tam to osoby naduzywajace alkoholu bo normalny czlowiek nie bedzie pracowal w takich warunkach
op 2015-02-13 15:27:56
Jak mogles pracowac w F.U.H. Metbram skoro takiej firmy niema od 2011 roku
Tomek 2015-04-20 20:22:25
Ludzie firma met-Bram z milówki to kpina zgadzam sie z Bubu warunki to szkoLa przetrwania 90% ludzi co pracuja dłużej niż rok to alkoholicy szefostwo to dramat ludzi chcacych dorobic sie na czyimś niewolnictwie nie darmo wziela sie nazwa Guantanamo na warsztacie syf kila i mogila nie trudno o wypadek jeszcze dziwie sie ze kogos z tamtad karetka nie odwiozla Gazior to gbur nie liczacy sie z ludzmi nadzorca guantanamo kasy wiecznie nie ma a jak jest to w ratach w ciagu roku przez firme 20 osobowa przewija sie 70 ludzi to chyba samoswiadczy o firmie pozdrawiam wlascicieli i zycze kontroli z pipu moze wkoncu zamkna ten burdel
Tomek 2016-06-24 14:25:12
tak działa bo jak sami tchurze tam robią to trzepią portkami żeby mieć robote przymyka się oko na ich pijanstwo to też tańczą jak im zagrajq
Adam 2016-09-08 20:57:13
Pracowałem tam kiedyś, ta firma to jakieś nieporozumienie! Pracownicy na warsztacie ZMUSZANI są do pracy po 10 godzin, oczywiście nie mają płaconych za to nadgodzin, jeśli ktoś chce skończyć prace po 8-godzinach pracy,musi pytać PSYCHICZNE chorego Darusia lub gaznika o pozwolenie, na co rzadko DEBILE wyrażają zgode. Wypłata rzadko była wypłacana terminowo i prawie zawsze na 2-3 raty! Warunki pracy na warsztacie są tragiczne, myśle że to kwestia czasu aż dojdzie tam do jakiegoś poważnego wypadku... Nie ma tam żadnego szacunku do pracowników, gaznik nazywa pracowników MATOŁKAMI,i chyba już zapomniał że gdyby nie te MATOŁKI to dzisiaj nie mieszkał by w 300 metrowej willi a daruś nie jezdził by dzisiaj BMW X6.
Pracują tam tylko ludzie których zmusiła do tego sytuacja życiowa, daruś i gazior właśnie ta takich ludziach żerują !Pracownicy na warsztacie płacone maja marne grosze za swoją ciężką pracę i rejestrowani są na najniższą krajową. a gazior i daruś pławią się w luksusach... Jak XXI wieku może dochodzić do takich sytuacji? Masakra :-(
janek 2016-10-13 20:10:26
Unikać szeroki łukiem pracowałem tam niedawno ludzie spoko sporo alkoholików ale naprawde w porządku ekipa. Naj gorszy jest Gazior i jego traktowanie Ludzi jak śmieci biedny całe życie w dresach bo do firmy musi dopłacać i na spodnie go nie stać. Pip musi się tym zająć jak bede kiedyś w bielsku to podejde przy okazji bo telefonicznego zgłoszenia nie chcą przyjać
bubel 2016-11-04 20:57:55
Szef to niepoczytalny chyba jest i traktuje ludzi jak zwierzęta wogole wielkie gowno jest odradzam korzystanie z ich uslug.
Zostaw swoją opinię o F.U.H. Metbram - Milówka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.H. Metbram